Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
18 Eylül 2019 12:53

Sizce bu olay güvenlik soruşturmasında sıkıntı yaratır mı ?

Selam arkadaşlar geçmiş nisan ve haziran aylarında cimer e sağlık bakanı değişmeli atama yapmıyor güvenimizi kaybediyorsunuz akp hükümeti vb mesaj atmıştım 2 adet sizce bunlar beni yakar mı stresteyim ?

FdlCftcdl
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:58

Dua et hapse atmamışlar.

qReyToN
Kapalı
18 Eylül 2019 12:59

Msj 1 - İyi günler bu isteğimi sayın cumhurbaşkanı erdoğan'a iletirseniz çok memnun olurum. "Şuan mevcut sağlık bakanı Fahrettin Koca görevinde başarısız , eğer yeni kabine değişikliği olacaksa ak partinin uzun yıllar görev yapmış eski sağlık bakanı olan RECEP AKDAĞ nın getirilmesini istiyoruz . Çünkü gördüğüm en başarılı sağlık bakanıydı kendisi ve sağlıkçıların en çok sevdiği bakandı . Onun birden bire gitmesi hepimizi üzmüştü ve onun yerine gelen sağlık bakanları hiçbiri onun kadar başarılı olamamıştı eğer gerçekten halkı dinleyecekseniz bu isteğimi cumhurbaşkanına iletin lütfen . SAĞLIĞA TEK ÇÖZÜM RECEP AKDAĞ ...

qReyToN
Kapalı
18 Eylül 2019 13:00

Msj 2 - Sağlık Bakanlığı halen yardımcı sağlık personeli olan ve cumhurbaşkanı + sistem onayından onay alıp çıkan 29.689 atama sayısını resmi olarak açıklamadı ve alıma çıkmadı tam 1 senedir atama yapılmıyor sabrımız kalmadı ak parti hükümetlerine güvenimiz azaldı artık bu gidişata dur deyin sağlık bakanlığını uyarın kendisine gelsin ya bu nasıl bir bakanlık sayın cumhurbaşkanlığı lütfen uyarın atama bekliyoruz halen

hokah
Aday Memur
18 Eylül 2019 13:14

Yalnız iyi güldüm :D Birşey olmaz zannımca.

fethiyelii
Aday Memur
18 Eylül 2019 13:28

Hiç bir şey olmaz gönlünü ferah tut.

qReyToN
Kapalı
18 Eylül 2019 13:34

Teşekkür ederim de gerçekten pişmanım yazdığıma çok stresteydim o dönemde ve şuanda bu msj yüzünden stresteyim
fethiyelii, 5 yıl önce

Hiç bir şey olmaz gönlünü ferah tut.

18 Eylül 2019 13:47

Koskoca cimere kankanla konuşuyor gibi yazmışsın. WhatsApp mesajı sandın heralde. :) umarım bir sorun olmaz.

mazlum0648
Kapalı
30 Ekim 2019 18:21

Merhaba arkadaşlar,

Twitterda geziyle ilgili paylaşımlarda bulunmuştum fakat herhangi bir örgüt parti adına degil hesap çok eski

şifre vs yok kapatıramadım acaba guvenlik soruşturmam olumsuz geçer mi ? herhangi bir hukuki süreç yaşamadım tweetlerden

dolayı yardımcı olrsanız sevinirim

Yenihemşir0202
Aday Memur
30 Ekim 2019 18:23

haberleri yoktu artık haberleri var
mazlum0648, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar,

Twitterda geziyle ilgili paylaşımlarda bulunmuştum fakat herhangi bir örgüt parti adına degil hesap çok eski

şifre vs yok kapatıramadım acaba guvenlik soruşturmam olumsuz geçer mi ? herhangi bir hukuki süreç yaşamadım tweetlerden

dolayı yardımcı olrsanız sevinirim

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi