Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Eylül 2019 17:29   

Ücretli öğretmenlik sonuçları ne zaman açıklanacak

Ücretli öğretmenlik sonuçları ne zaman açıklanacak arkadaşlar

18 Eylül 2019 18:38

peacewings
Aday Memur

Ücretli öğretmenlerin çoğu görevine zaten başladı. Aranıp çağrılmadığınıza göre öncelikli olarak seçilmediğinizi yahut o bölgede size uygun bir kontenjan olmadığını söyleyebiliriz. Yeni bir açık oluşması durumunda arayıp çağırabilirler. Bunun dışında ücretli öğretmenlik sonuçlarının yayımlandığı bir sayfa yok.

19 Eylül 2019 19:08

nikneyme
Aday Memur

Uzun zamandır telefonla aramaya başladılar hocam. Göreve başlayan arkadaşlar da oldu. Başvurduğunuz ilçe milli eğitime giderek sıralamanızı ve sıranın size gelme ihtimalini öğrenebilirsiniz.

21 Eylül 2019 23:01

Elitra
Aday Memur

Merhaba herkese, başvuruları kaçırdığım için bugun edevletten başvuru yaptım. Bu şekilde süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan var mı eylülde yapılan başvuru ile bu şekilde benim yaptığım başvuru arasındaki fark nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

21 Eylül 2019 23:36

Begümmgnll
Aday Memur

Merhaba herkese, başvuruları kaçırdığım için bugun edevletten başvuru yaptım. Bu şekilde süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan var mı eylülde yapılan başvuru ile bu şekilde benim yaptığım başvuru arasındaki fark nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Elitra, 4 hafta önce - Alıntıya git
Ihtiyac varsa mutlaka cagirirlar. Suan cogunluk çalışıyor umarim okullarin birinde bosluk vardir sizi de cagirirlar. Ikinci doneme de tekrar basvuru yapmayi unutmayin hocam o zaman bile tekrar cagirabiliyorlar
23 Eylül 2019 17:25

sterilkedi
Aday Memur

Ücretli öğretmenlerin çoğu görevine zaten başladı. Aranıp çağrılmadığınıza göre öncelikli olarak seçilmediğinizi yahut o bölgede size uygun bir kontenjan olmadığını söyleyebiliriz. Yeni bir açık oluşması durumunda arayıp çağırabilirler. Bunun dışında ücretli öğretmenlik sonuçlarının yayımlandığı bir sayfa yok.

peacewings, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim :)
23 Eylül 2019 17:26

sterilkedi
Aday Memur

Uzun zamandır telefonla aramaya başladılar hocam. Göreve başlayan arkadaşlar da oldu. Başvurduğunuz ilçe milli eğitime giderek sıralamanızı ve sıranın size gelme ihtimalini öğrenebilirsiniz.

nikneyme, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok sağ olun cevap için :)
26 Eylül 2019 10:41

ceng.dalga1
Aday Memur

ücretli öğretmenlik başvuru sonuçlarını açıklayan ilçelerin listesini tutan aşağıdaki siteyi takip ediyorum. Bazı ilçeler sonuç listesini açıkladılar fakat listeyi açıklamayanlar var. Diğer ilçelerin de açıklaması gerekmez mi?

http://www.ucretliogretmenlik.com/?s=%C4%B0stanbul

26 Eylül 2019 15:03

milerii
Kapalı

Ucretli baslayipta atananlar bırakıyor yer açılır nasilsa

Toplam 8 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?