Editörler :
18 Eylül 2019 18:32   

Kapalı
Güvenlik sorusturması ikinci alımdan sonra toplu başlama durumu?

Arkadaşlar şimdi baktım hala 2018/5 zimmet bekleyenler var. Bizden de hala evrak istenmedi. Soruşturmanın başladığına dair net bir açıklama yok . İkinci alımı da yapıp toplu güvenlik sorusturmasıgibi bi durumla karşılaşmayız inşallah . Var mı böyle bi ihtimal ?

18 Eylül 2019 18:52

salim112
Aday Memur
olabilir toplu bir sekilde
18 Eylül 2019 18:53

Yasseee
Aday Memur
öyle bi saçmalık olacaksa 29 binlik alımın 2 ye bölünmesinin mantığı sizce nedir?
18 Eylül 2019 19:08

Climber798
Aday Memur

Ilk alım işe başladık tan sonra ikinci olur, yasseee ye katılıyorm

18 Eylül 2019 19:09

Radtechn
Aday Memur

İyice kafayı yemişsiniz. Bunlar nasil mantıksız düşüncelerdir yarabbim . 2018 den beri bekletme diye bir durum yok terör bağlantısı sicili olan reddi yedi .Ayrıca bu hala bekleyen var yalanı da kimden çıkıyor anlamış değilim. İşkur üzerinden yapılan sürekli işçi alımını hala bekleyenler var sebebi de bazı karışıklıklarin yaşanması işkur un beceriksizliği bununla bir alakamız yok. İlk başta Aralık ayında 30 bin alınacak denip seçim ve sonrasında yaşanan süreçler nedeniyle alım ikiye bölündü . İlk atama yapılmış bitmiş ikinci atama neden beklensin bunu düşünenler gerçekten hastalıklıdır. Bu mantıksız düşünceleri yayanlar tespit edilip direkt soruşturma da red yemelidir. Bu hastalıklı şizofrenik zihinlerin hastalara da kendilerine de hayrı faydası olmaz . Saçmalamayı kesin artik

18 Eylül 2019 19:09

Climber798
Aday Memur

Güvenlik soruşturması da başladı!!!!

18 Eylül 2019 19:12

pipa143
Memur
Boş oturmaktan boş düşünmeye başlamışsınız bari dile getirmeyin de mantıklı bişey sansınlar
18 Eylül 2019 20:02

SinemSavas
Aday Memur
öyle bi saçmalık olacaksa 29 binlik alımın 2 ye bölünmesinin mantığı sizce nedir?
Yasseee, 1 ay önce - Alıntıya git
Yasseee kardeşim seninle neredeyse her zaman aynı fikirde oluyoruz :) Ben okuyunca içimden "2 ye niye bölmüşler madem." dedim. Sen yazmışsın :)
18 Eylül 2019 20:03

Osman994
Aday Memur
olabilir toplu bir sekilde
salim112, 1 ay önce - Alıntıya git
Matığınıza hayran kaldım doğrusu bu düşüncenizin mantığı nedir çok merak ettim doğrusu bakanlık 12 bin kişiyi bile tek seferde açıklamak atomu parçalamaktan daha zorken 29 bin kişiyi nasıl açıklıcaklar imkansız ötesi bu
18 Eylül 2019 20:07

salim112
Aday Memur
Matığınıza hayran kaldım doğrusu bu düşüncenizin mantığı nedir çok merak ettim doğrusu bakanlık 12 bin kişiyi bile tek seferde açıklamak atomu parçalamaktan daha zorken 29 bin kişiyi nasıl açıklıcaklar imkansız ötesi bu
Osman994, 1 ay önce - Alıntıya git
öyle olacak 2.alimdan sonra hepsini
18 Eylül 2019 20:45

Nursee47
Aday Memur
Bir de öyle olacak diyorsunuz gerçekten pes diyorum söyleyecek söz bulamıyorum. Siz öyle olmasını istiyorsunuz sanırım ama üzgünüm öyle olmayacak zimmete düşmeler başladığında lütfen buralarda olun!!
18 Eylül 2019 20:52

Radtechn
Aday Memur

Git ötede ağla kudur boş yapma

18 Eylül 2019 20:54

FdlCftcdl
Aday Memur

Ya Allah aşkına insanın psikolojisini bozmayın, bakın işinize.

18 Eylül 2019 21:30

pipa143
Memur
"Öyle olacak ikinci alımdan sonra hepsini" -Sağlık Bakanı :D Yaw hadi abi hadi yaa
18 Eylül 2019 22:32

Rabken
Genel Müdür

İyice kafayı yemişsiniz. Bunlar nasil mantıksız düşüncelerdir yarabbim . 2018 den beri bekletme diye bir durum yok terör bağlantısı sicili olan reddi yedi .Ayrıca bu hala bekleyen var yalanı da kimden çıkıyor anlamış değilim. İşkur üzerinden yapılan sürekli işçi alımını hala bekleyenler var sebebi de bazı karışıklıklarin yaşanması işkur un beceriksizliği bununla bir alakamız yok. İlk başta Aralık ayında 30 bin alınacak denip seçim ve sonrasında yaşanan süreçler nedeniyle alım ikiye bölündü . İlk atama yapılmış bitmiş ikinci atama neden beklensin bunu düşünenler gerçekten hastalıklıdır. Bu mantıksız düşünceleri yayanlar tespit edilip direkt soruşturma da red yemelidir. Bu hastalıklı şizofrenik zihinlerin hastalara da kendilerine de hayrı faydası olmaz . Saçmalamayı kesin artik

Radtechn, 1 ay önce - Alıntıya git
insanlarla bu kadar ukala bir şekilde konusma haddini size kim tanıyor? yazan arkadaşi tanımıyorum bile ama bu sekilde konusnaniz oldukca yanlis. herkes ayni fikirde olmak zorunda değil kabul ama hakaret edemezsiniz kimseye kendinize gelin bi.
18 Eylül 2019 22:33

Rabken
Genel Müdür

ayrıca bende onunla aynı fikirde değilim ama bu hakaret edebileceğim anlamina gelmez.
18 Eylül 2019 22:54

Yasseee
Aday Memur
Yasseee kardeşim seninle neredeyse her zaman aynı fikirde oluyoruz :) Ben okuyunca içimden "2 ye niye bölmüşler madem." dedim. Sen yazmışsın :)
SinemSavas, 1 ay önce - Alıntıya git
aynı yere gidiyoruz galiba aynı fikir de olmamız iyi ahhshs
18 Eylül 2019 23:06

Radtechn
Aday Memur
insanlarla bu kadar ukala bir şekilde konusma haddini size kim tanıyor? yazan arkadaşi tanımıyorum bile ama bu sekilde konusnaniz oldukca yanlis. herkes ayni fikirde olmak zorunda değil kabul ama hakaret edemezsiniz kimseye kendinize gelin bi.
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

Sana mı düştü avukatlığı seni ilgilendirmez işine bak ? Ben kişisel hakaret etmedim . Okuduğunu anla ondan sonra boş yap

18 Eylül 2019 23:46

Rabken
Genel Müdür

Sana mı düştü avukatlığı seni ilgilendirmez işine bak ? Ben kişisel hakaret etmedim . Okuduğunu anla ondan sonra boş yap

suan da aynı saygısızlığa devam ediyosunuz. bu şekilde konusamalarla sağlıklı bir iş hayatida geciremezsiniz. ben bir kişiyi savunmadim yanlışa yanlış diyen herkese avukat denmemesi gerektigini su zamana kadar ogrenemediyseniz benim degil sizin sorununuz. insanlara hakaret hakkini azarlama hakkını size kimse veremez.
19 Eylül 2019 01:21

Radtechn
Aday Memur
suan da aynı saygısızlığa devam ediyosunuz. bu şekilde konusamalarla sağlıklı bir iş hayatida geciremezsiniz. ben bir kişiyi savunmadim yanlışa yanlış diyen herkese avukat denmemesi gerektigini su zamana kadar ogrenemediyseniz benim degil sizin sorununuz. insanlara hakaret hakkini azarlama hakkını size kimse veremez.
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne uzattın ya seni ilgilendirmez . İşine bak hadi

Toplam 19 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;