Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
18 Eylül 2019 18:51   


MHK ve TFF'nin Niyetini Öğreneceğiz..

Acaba Türk futbolunu mu yoksa tek bir takımı mı düşündüğünüzü yakında vereceğiniz kararla öğreneceğiz.. Alanya-Fenerbahçe maçını tekrar oynatırsanız Fenerbahçe'yi , tekrarlatmazsanız en azından Türk futboluna saygınız olduğunu gösterirsiniz.. Bekleyelim ve görelim..

18 Eylül 2019 18:55

foreverGS1905
Genel Müdür

1) taç olayında hakem Alanyalı oyuncuyu uyarıyor ve taci tekrarlanıyor, bunu birçok örneği maçlarda hep oluyor. Değil ama en uzak ihtimalle haken hatası olur.

2) aut pozisyonunda kaleci Altay topu o kadar hızlı oyuna sokuyor ki Alanyalı oyuncuların ceza sahası dışına çıkma ihtimali yok. Dolayısıyla kural hatası da yok..

Bekleyelim ve görelim TFF ve MHK bu sefer Türk futboluna saygınız olsun..

19 Eylül 2019 18:17

foreverGS1905
Genel Müdür
19 Eylül 2019 18:20

foreverGS1905
Genel Müdür

45+2'den 0-1 galip iken yeniden oynatılsınmış. Bence MHK hiç uzatmasın kimseyi yormasın 0-1 veya 0-3 hükmen FB galip desin herkes rahatlasın. :) GS'ye karşı hatalı taçtan, faul ve elle kontrollü golden puanlar alırken hiç sesiniz çıkmıyordu ama..

20 Eylül 2019 08:45

ice.man
Başbakan Müsteşarı

1-) Bunca yıldır sahada rakip takım kulübesine saldıran, bedava penaltılarla, uçan tekmelere verilmeyen kırmızılarla göz göre göre diğer kulüplerin hakkını gaspede gaspede şampiyon yapılan bir takım varken şimdi mi TFF ve MHK nin niyetini sorgulamak aklınıza geldi ? Sezon başı Zekeriye Alp in ne işi var Fatih terimle yemekte ?

2-)Alanya maçında taç pozisyonunda sıkıntı yok, taç kullanılmadan önce düdük çalıyor. Biz gördüğümüzü söyleriz. Ama Kale atışı pozisyonunda o kadar hızlı ki dediğiniz pozisyonda top auta çıktıktan sonra 9 saniye geçiyor ve 9 saniyede bu arkadaş 10 metrelik mesafeyi katedemiyor.Umarım İFAB a sorulur.Nasıl olsa İFAB ta bu pozisyonun hatalı olduğunu söyleyecektir.

3-) Ligde 3 haftadır ittirile ittirile ligde tutulmaya çalışan bir takım olarak, başkalarına hele ki haklı olduğu bir konuda çamur atmayı bırakın.. Önce o oturduğunuz FETÖ koltuğundan kalkın. Sonra tekrar yarışalım..

Toplam 4 mesaj
 
ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;