Editörler : Pangaea

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 15:57

İkile. Hala gazlanip gazlanip yaziyorsun, kuruyu azalt.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Fosil senin.... Dir.

Artık boşluğa en kıymetlini koy, ben karışamam. Eğer benim hakkımda adil ve seviyeli yorum yaptığını düşünüyorsan bu yorumuma kızmazsın küfürbaz/hakaretbaz şahıs.

Ayrıca yine iftira yine varsayımlar...

Kim türkçe öğretmeni olduğumu söyledi. Şizofreni misin sen olmayanı görüyorsun. Yakında sitede serap da görürsün sen :))))))))

Olduolacakya
Memur
07 Ekim 2019 15:58

Daha fazla tartışmaya gerek yok arkadaşlar. Istanbul Medeniyet Üniversitesinin açıklamasını okursanız gereken her şey yazıyor zaten. Bizzat bakan yardımcısı ile görüşülmüş ve artık atandıktan sonra formasyon eğitiminin verileceği söyleniyor. Ayrıca öncelik vs diye bisey de söylememiş. Kısacası puanı alan atanır. eğitim mezunuysa zaten direk göreve başlayacak değilse de önce eğitim verilecek sonra göreve başlatılacak

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 16:41

teknikdöküm

Hocam rahat olun :) Sizin ne demek istediğiniz gayet ortada. Okumaktan mı aciz yoksa okuduğunu anlamaktan acizlerle hiç muhatap olmaya gerek yok. Gülüp geçin :)

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 16:43

link var mi?
Olduolacakya, 5 yıl önce

Daha fazla tartışmaya gerek yok arkadaşlar. Istanbul Medeniyet Üniversitesinin açıklamasını okursanız gereken her şey yazıyor zaten. Bizzat bakan yardımcısı ile görüşülmüş ve artık atandıktan sonra formasyon eğitiminin verileceği söyleniyor. Ayrıca öncelik vs diye bisey de söylememiş. Kısacası puanı alan atanır. eğitim mezunuysa zaten direk göreve başlayacak değilse de önce eğitim verilecek sonra göreve başlatılacak

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 16:57

Valla asıl gazlanıp beni ilk sürekli alıntılayıp hakaret etmeye çalışan şahsiyet sensin.

Ben sadece gazını alıyorum diyelim senin anlayacağın dilde konuşalım.

fhurghan, 5 yıl önce
İkile. Hala gazlanip gazlanip yaziyorsun, kuruyu azalt.

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 17:00

Siz ve ben baştan beri aynı şeyi söylüyoruz. İşte budur. Ama ısrarla yine de bize itiraz edeceklerdir.

Olduolacakya, 5 yıl önce

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 17:04

Ayşegül edepsizlik yapmanın alemi yok. Aciz de sensin.

Üstelik iftiracısın.

İlk olarak bana sana yazmama rağmen geldin "git işini yap, buraya zaman harcayacağına işini şöyle yap, yaşlı başlı" diyen sensin.

Cevap olarak "sen de çalış zamanını burada harcama" minvalinde senin yazdıklarına göre oldukça KİBAR cevap verdim ama tabii ki sen hakarete devam ettin.

Bana yazdığın sürece cevabını alacaksın. Nokta.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

teknikdöküm

Hocam rahat olun :) Sizin ne demek istediğiniz gayet ortada. Okumaktan mı aciz yoksa okuduğunu anlamaktan acizlerle hiç muhatap olmaya gerek yok. Gülüp geçin :)

Olduolacakya
Memur
07 Ekim 2019 17:11

Onlar istediğini söylesin hocam yapılan açıklamalar ortada isteyen istediği gibi anlamakta özgür. Puanı alan atanır bundan daha adaletli bi sistem mi var :)

Güzel Belma, 5 yıl önce

Siz ve ben baştan beri aynı şeyi söylüyoruz. İşte budur. Ama ısrarla yine de bize itiraz edeceklerdir.

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 17:16

Hala gaza basiyorsun, wc ye git az. Hakaretin de kelime anlamina bir ara sozlukten bak.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Valla asıl gazlanıp beni ilk sürekli alıntılayıp hakaret etmeye çalışan şahsiyet sensin.

Ben sadece gazını alıyorum diyelim senin anlayacağın dilde konuşalım.

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 17:29

Wc ye konuyu getirecek kadar çirkinleşiyorsan wc senin üslubundan daha temizdir emin olabilirsin.

Bir insana fosil dersen hakaret etmiş oluyorsun. Gerçekten tartışılamayacak kadar cahil bir insansın.

fhurghan, 5 yıl önce
Hala gaza basiyorsun, wc ye git az. Hakaretin de kelime anlamina bir ara sozlukten bak.

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 17:30

hala yaziyor, kurumadin mi hala?
Güzel Belma, 5 yıl önce

Wc ye konuyu getirecek kadar çirkinleşiyorsan wc senin üslubundan daha temizdir emin olabilirsin.

Bir insana fosil dersen hakaret etmiş oluyorsun. Gerçekten tartışılamayacak kadar cahil bir insansın.

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 17:31

her yere tukuruk sacarak konusmasan artik diyorum, kotu goruntu.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 17:39

Kaleminize ve yorumunuza sağlık hocam, aynı fikirdeyim.

Bakanlarla aynı açıklamayı yapmama rağmen ısrarla herkese hakaret ediyorlar.

Sonra kazanamayınca buradan herkese hakaret ediyorlar. Sınav forumlarda fink atarak kazanılacak bir şey değil, fedakârlık istiyor. Allah hak edene versin inşAllah.

Hayırlı günler dilerim :)

Olduolacakya, 5 yıl önce

Onlar istediğini söylesin hocam yapılan açıklamalar ortada isteyen istediği gibi anlamakta özgür. Puanı alan atanır bundan daha adaletli bi sistem mi var :)

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 17:40

Senin gibi hakaret ve iftira kusarak konuşmuyorum en azından. Cevap vermezsen cevap almazsın

fhurghan, 5 yıl önce
her yere tukuruk sacarak konusmasan artik diyorum, kotu goruntu.

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 18:01

Sen kimsin ki seni ciddiye alayım?! Bakanlarla aynı açıklamayı yapıyormuş!! Kaç tane milli eğitim bakanımız var acaba?! Ben şu an bir tanesini biliyorum. Kafana göre yok Boğaziçi yok bakanlık bilmem ne yazıp dur!! Ne zaman mezun olduğumu, aldığım puanı bilmeden ne atıp tutuyorsun?!! 2019 kpss daha yeni bitmiş gelmiş "atanamamışsı, ders çalış" diye atıp tutuyor?! Sana ne, kim oluyorsun da bana akıl veriyorsun?!! Fink atma konusuna gelince kişi kendinden bilir işi demişler!! Komiklik falan dedik sıktın artık!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 18:04

Bir üye "zaten burada herkes üst düzey çalışan" diye çok yerinde bir yorum yapmıştı. Nick arkasına saklanıp yok bakanlık bilmem ne yazıp dur!! Hadi daha fazla yeni nesille uğraşma!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 18:14

Yüksek puan almasına rağmen adaletsiz kontenjanlar yüzünden açıkta kalan öğretmenlerde oldu. Maddi şartların zorluğu yüzünden intihar eden öğretmenlerimiz oldu. Burada sadece tek bir sefer sıralamamı paylaştım. Elinde olmayan sebeplerden düşük alan insanlarda var. Onlara karşı kendi egomu tatmin edince ne geçecek elime?!! Geçen yıl bırak memurlar neti internete bile doğru düzgün bakmıyordum!! Sonuçlar açıklandıktan sonra buraya üye oldum. Sırf atamalar için. Kpss nin özellikle de öabt nin ne kadar zor bir sınav olduğunu biliyorum. İnsanları aşağılayan ve küçük gören sensin!! Git o boş egonu başka yerde başka nickle tatmin et!!

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 19:02

hala mi konusuyor bu? hahahha.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Senin gibi hakaret ve iftira kusarak konuşmuyorum en azından. Cevap vermezsen cevap almazsın

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 19:15

Fink atmak sadece senin anladığın anlamda kullanılmaz. Ama senin aklın neredeyse öyle anlıyorsun tabii, seni de anlıyorum ;)

Gördüğün gibi aynı şeyleri sana iade ediyorum olabildiğince kibar bir şekilde.

Ayrıca Fake nickler olduğunuzu aynı kişiler olduğunuzu da düşünüyorum. Aynı tarzda 3 cevap üst üste veriyorsunuz. Bir nick cevap verince diğerleri beklemeye giriyor. O nick üst üste cevap veriyor. Yazım tarzı da aynı. Kendi kendinizi mi artılıyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum

Ayşegül sen zaten anca 2019 yılındaki öğretmen kuşağına ait olabilirsin o da kontenjan fazlalığı ile zoraki okumuşsundur. İş puan almaya gelince takke düşmüş kel gözükmüş tabii ;))

Burada da senin beni varsaydığın gibi varsayım yaparak cevap verdim.

Ne yazarsan onu bulur, hayatta ne ekersen onu biçersin ;)

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Yüksek puan almasına rağmen adaletsiz kontenjanlar yüzünden açıkta kalan öğretmenlerde oldu. Maddi şartların zorluğu yüzünden intihar eden öğretmenlerimiz oldu. Burada sadece tek bir sefer sıralamamı paylaştım. Elinde olmayan sebeplerden düşük alan insanlarda var. Onlara karşı kendi egomu tatmin edince ne geçecek elime?!! Geçen yıl bırak memurlar neti internete bile doğru düzgün bakmıyordum!! Sonuçlar açıklandıktan sonra buraya üye oldum. Sırf atamalar için. Kpss nin özellikle de öabt nin ne kadar zor bir sınav olduğunu biliyorum. İnsanları aşağılayan ve küçük gören sensin!! Git o boş egonu başka yerde başka nickle tatmin et!!

Toplam 192 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi