Editörler : Pangaea

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 22:36

Aynaya bakarak söyle bu dediklerini!! Seninle ilgili hiçbir şey inandırıcı gelmedi zaten. Ben en azından "atandım" diye milleti kandırmıyorum burada. Açık açık atama sürecinde olan bir öğretmenim. Senin gibi çok bilmişlik taslayan, çok gizli bir bakanlık mensubu değilim!! Sihir bakanlığı herhalde bu kadar gizli tuttuğuna göre :D

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 22:39

Evet projeler yapıyoruz dedim. Sen sadece meb biliyorsan o senin sorunun. Ben ne meb Bakanlığında, ne de diğerindeyim şeklinde bir açıklamada bulunmadım.

Sadece bakanlık dedim. Anlamayacağına eminim tabii. Olsun. İnsanlık görevi benimki.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

"Bakanlıkta senin gibi öğretmenleri eğitmek için çalışmalar yapıyoruz" diyen kim?!! Geçmiş yorumların duruyor!! Öğretmenler ile ilgili bakanlık MEB değil mi?! Şimdi de benim ne alakam var de!!

Ya yürü git Allah aşkına. Yemin ederim troller uğraştığım için kendime kızıyorum.

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 22:43

Aynaya baktığımda şükrediyorum biliyor musun, senin gibi atanamayıp, atananlara iftira atıp hakaret etmiyorum diye. Kimseyi kıskanmıyorum ve senin gibi insanlıktan uzak davranışlarda bulunmuyorum.

O aynaya sen de baksan ve aradaki farkı görsen keşke.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Aynaya bakarak söyle bu dediklerini!! Seninle ilgili hiçbir şey inandırıcı gelmedi zaten. Ben en azından "atandım" diye milleti kandırmıyorum burada. Açık açık atama sürecinde olan bir öğretmenim. Senin gibi çok bilmişlik taslayan, çok gizli bir bakanlık mensubu değilim!! Sihir bakanlığı herhalde bu kadar gizli tuttuğuna göre :D

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 22:45

Öğretmenler ile ilgili projeleri yapan bakanlık MEB değil mi? Başka ne anlayacağım pardon?! "Senin gibiler" derken öğretmenliği kast ettin. Yok başka bi şeyse aklın mı kıtta öğretmenlik mezunu birine başka bakanlıktan bahsediyorsun?! Allah'ım bu nedir gece gece. Sabır testi gibi!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 22:48

Ben senin o kesin yorumlarını unutmadım!! İnsanlar hakkında özellikle de kpss gibi kritik bir sınavın kazanılması hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun?! Merak ediyorum hala! Şimdi de ben öyle demedim, düşünüyorum dedim gibi çevir bakalım!!!

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 22:55

Buyur linki at bakalım göster resim olarak. Bekliyorum.

Ama ben buraya senin hakkında onlarca resim atabilirim.

Kaldı ki resim atmaya gerek yok okuyan herkes görüyor. Lafı değiştirip buraya getiren de sensin.

Ne oldu? Neden çekiniyorsun da her yorumunda daldan dala konuyorsun? Neden saptıryorsun konuyu?

Sen sadece eğitim fakültesinin atandığı bölümde okuduğunu söylemiştin güya, muhtemelen düşük puanlı bir bölüm ki adını bile veremedin.

Konu bölümlerin herkese açık olması, formasyon. Sen konuyu çevirip duruyorsun çünkü psikolojin bozuk. Ve aklınca kavga edip, yalan, iftiralarla konuyu kişisel yarışa dönüştürmek.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Ben senin o kesin yorumlarını unutmadım!! İnsanlar hakkında özellikle de kpss gibi kritik bir sınavın kazanılması hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun?! Merak ediyorum hala! Şimdi de ben öyle demedim, düşünüyorum dedim gibi çevir bakalım!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 22:56

Hiiiç beni etkilemiyor o iftiraymış, hakaretmiş gibi duygu sömürüsü yorumlar!!

Ben sadece atama sürecinde olan bir öğretmene nasıl bu kadar kesin konuşuluyor onu anlayamadım hala!! Şimdi geç bu "düşünüyorum dedim" ayarını!! Üstelik artık atamalar bu kadar tedbirli gerçekleştirilirken!! Sen nadı İl böyle konuşabilirsin?! Şimdi de MEB değil diyorsun!! İyi ki duruyor burada yazılanlar!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:06

Çekinen kim acaba?! Hadi hadi soruyu bulandırma. Basit bir soru sordum!! Üstelik defalarca!! Üstte bile "atanamayıp" yazmışsın!! Bakanlığa bağlı biri nasıl bu kadar net konuşabiliyor?! Mülakat, güvenlik soruşturmasını boşa kürek çekmek olarak mı buluyorsun?!! Bunlar kritik konular!!! Geç o duygu sömürüsü yorumlarını!!! Cevap bekliyorum!!! Kim oluyorsun da böyle ısrarla konuşuyorsun?!!

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 23:15

Yalanlarından birini ifşa ediyorum. İftiran bak bana kesin, emin konuşuyorsun. "emin" ollu cümleler kullanan kim?

https://eksiup.com/p/3b248456rkfq

Oysa ben düşünüyorum, benim fikrim diyorum. Kesin hüküm veren ben değil sensin. Ama psikolojin yalancılığını iftira atmakla örtüyor işte. Tahminlerim doğru sanırım.

Sürekli sen şöylesin böylesin diyorsun. Sen beni ne kadar tanıyorsun? Ayrıca konuşmalarında emniyet falan yazmışsın konusu bile geçmiyor. Oradan buradan sürekli iftira atıyorsun. Kişi kendinden bilir işi troll sensin bence.

Ben ne dediysen aynen iade ettim. Sen psikolojisi iyi olmayan bir insansın. Ne desem anlayamıyorsun çöpe gidiyor anlattıklarım resmen.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Hiiiç beni etkilemiyor o iftiraymış, hakaretmiş gibi duygu sömürüsü yorumlar!!

Ben sadece atama sürecinde olan bir öğretmene nasıl bu kadar kesin konuşuluyor onu anlayamadım hala!! Şimdi geç bu "düşünüyorum dedim" ayarını!! Üstelik artık atamalar bu kadar tedbirli gerçekleştirilirken!! Sen nadı İl böyle konuşabilirsin?! Şimdi de MEB değil diyorsun!! İyi ki duruyor burada yazılanlar!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:20

Hadi hadi bunları geç!! Ben daha mülakata girmeden, güvenlik soruşturmasını girmeden sen nasıl bana "atanamamışsın" diyorsun onun cevabını ver!!! Yukarıda duruyor yorumun. Üstelik bunu defalarca dedin. Düşük puan alıp, atanamamışsın yazsın!! Cevap ver!! Nereden geliyor bu özgüven?!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:24

O zaman kabul et!! "ATANAMAMIŞSIN" demedim diyebilecek misin bakalım.

Eğer dediysen neye dayanarak bunu söylüyorsun?!! Mülakat, güvenlik soruşturması gibi önemli süreçler varken nasıl bunu diyebiliyorsun?!! Yok öyle milleti klavye arkasına saklanıp aşağılamak!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:27

Düşünüyormuş!!! Bak seen!! Ya daha üstte duruyor kabak gibi ortada "atanamayıp" yazmışsın!!! Utan bu kadar rahat yalan konuştuğun için!!!

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 23:34

Senin gibiler derken öğretmenleri değil senin gibi davranış bozukluğu olan, saldırgan kişileri kastettim. Bunu nasıl tüm öğretmenlere yayabilirsin?

Sana kişisel söylediğim her şeyi tüm öğretmenlere yaymak, komik misin sen?

Öğretmenler senin gibi yalancı biriyle aynı meslekten olmayı istemeyecek kadar erdemli insanlardır. Sen ve senin gibi iftiraseverleri hariç tuttum.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Öğretmenler ile ilgili projeleri yapan bakanlık MEB değil mi? Başka ne anlayacağım pardon?! "Senin gibiler" derken öğretmenliği kast ettin. Yok başka bi şeyse aklın mı kıtta öğretmenlik mezunu birine başka bakanlıktan bahsediyorsun?! Allah'ım bu nedir gece gece. Sabır testi gibi!!

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 23:37

Evet atananadığını kendin söylüyorsun ve benim gibi atanmış birine atanamayan diye hüküm koyuyorsun.

Bak dediklerini kendin yapıyorsun. Sen iftira atıyorsun ve yalan söylüyorsun. Ben her şeyi izah ediyorum ve ispatlatabiliyorum. Sen sürekli konu değiştiriyor ve ispat edemiyorsun.

Çünkü yalancı ve trollsün.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Düşünüyormuş!!! Bak seen!! Ya daha üstte duruyor kabak gibi ortada "atanamayıp" yazmışsın!!! Utan bu kadar rahat yalan konuştuğun için!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:39

Haddini bil!!! Laflarına dikkat et!! Terbiyesiz!! Psikolojik sorunları olan insanları mı aşağılamaya başladın şimdi de?!!! Senin her tarafın bakanlıkta çalışsa kaç yazar?!! Sen niye lafı evirip çevirip cevap vermiyorsun?!! Kim oluyorsun da atamalar ile ilgili böyle net konuşabiliyorsun?!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:43

Daha mülakata girmeden, güvenlik soruşturmasına girmeden nasıl peşin hüküm veriyorsun onun cevabını ver?!! Sanki atama sonuçlar açıklanmışta ben açıkta kalmışım gibi ötüp duruyorsun?!! Ben daha sınava bile yeni girdim. O eski yorumlarını hatırla!! Neden hala cevap yok!!

Güzel Belma
Yasaklı
07 Ekim 2019 23:45

Burada haddini bilmesi gereken kişi sensin ve ben de sana haddini bildiriyorum ;)

Çünkü bir insanın üstüne gelinmemesi gerektiği kadar aşırı derecede üstüme geldin. Sana laf söylememe rağmen sürekli aşağılayıcı konuştun ve konu buraya geldi.

Yiyorsa bir şeyi ispatla ya. Anca konudan konuya atla. Kendi dediklerini ben demişim gibi göstermeye çalış. Büyüklerine karşı saygısızlık yap, yaşlısın, anlaman şöyle o yüzden de, demediğim konusunu açmadığım şeyleri dedi diye lanse et. Bana hakaret et, sen öylesin deyince tüm öğretmenlere dedin bunu de. Atanamadığını söyle, ben Atanamadığını söyleyince sen bana nasıl atanamadın diye kesin konuşursun de.

Sen iyi değilsin.

Aysegulogrt, 5 yıl önce

Haddini bil!!! Laflarına dikkat et!! Terbiyesiz!! Psikolojik sorunları olan insanları mı aşağılamaya başladın şimdi de?!!! Senin her tarafın bakanlıkta çalışsa kaç yazar?!! Sen niye lafı evirip çevirip cevap vermiyorsun?!! Kim oluyorsun da atamalar ile ilgili böyle net konuşabiliyorsun?!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:47

Daha kontenjanlar bile belli değil!! Gelmiş burada "atanamamışsın" diye atıp tutuyor!! Kıt beyinli misin?!! Ben orada "atandım" diyerek numara yapmadığımı, yalan konuşmadığımı ifade ettim!! Okuduğunu anlamaktan aciz gelmiş burada yorum yapıyor!!!

fhurghan
Kapalı
07 Ekim 2019 23:50

Beyni zeytinyagi gibi isleyenlere cevap vermemen hususunda salik veririm. Gereksiz ve anlamsiz, isten cikmis gelmis, karnini doyurmus, kahvesini icmis, yataginda uzanmis, laf sokarak cevap vermeye calisan bireylerden uzak durmalisin.
Aysegulogrt, 5 yıl önce

Daha kontenjanlar bile belli değil!! Gelmiş burada "atanamamışsın" diye atıp tutuyor!! Kıt beyinli misin?!! Ben orada "atandım" diyerek numara yapmadığımı, yalan konuşmadığımı ifade ettim!! Okuduğunu anlamaktan aciz gelmiş burada yorum yapıyor!!!

Aysegulogrt
Memur
07 Ekim 2019 23:53

Sen kim oluyorsun da seni önemseyeyim?!! Üstüne gelmişmiş!!! Ah yazık!!

"Düşük puan almış"

"Atanamamışsın"

"Atanamayıp atananlara sataşıyorsun"

Senin yorumlarınn!! İnkar et hadi!!

Tek tek buraya kopyalamak mı gerekiyor?! Nasıl olsa silinme yok!!

Şimdi cevabı ver bakalım?!!

Neye dayanarak bunu söylüyorsun?!!

Duygu sömürüsü yorumlarını kendine sakla!!

Madem sen damarıma bastın!! Bekliyorum cevabı!!

Toplam 192 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi