Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Ekim 2019 08:56

teknikdöküm
Aday Memur
yahu yazma su sozum one bakanlik calisanina susmuyor sonra.
fhurghan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam , haklısın ama sondu , artık yazmıcam o yazacak ama cevap vermicem.

08 Ekim 2019 10:44

Güzel Belma
Memur
yahu yazma su sozum one bakanlik calisanina susmuyor sonra.

Asıl bakanlık çalışanı olmayan sensin furghan hatta işsizsin ki gün boyu oraya buraya saldırıyorsun. Benim konum belli, bana yazana ya da hakkımda yazana yazıyorum senin gibi her konuya yetişemiyorum. Bu şahsın sözüne ve gazına uyup bana sataşan sensin. Sataşma bana sataşmayayım sana.

08 Ekim 2019 10:46

Güzel Belma
Memur

Hocam , haklısın ama sondu , artık yazmıcam o yazacak ama cevap vermicem.

teknikdöküm, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bana ve hatta çocuklarıma varınca ileri geri konuşan sensin. Madem güzel sözler duymak istiyorsun sen de güzel sözler söyle. Ya da sözünü tut konuşma.

08 Ekim 2019 11:51

fhurghan
Şef

Asıl bakanlık çalışanı olmayan sensin furghan hatta işsizsin ki gün boyu oraya buraya saldırıyorsun. Benim konum belli, bana yazana ya da hakkımda yazana yazıyorum senin gibi her konuya yetişemiyorum. Bu şahsın sözüne ve gazına uyup bana sataşan sensin. Sataşma bana sataşmayayım sana.

Güzel Belma, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bos beles zirvalamaktan oteye gitmiyorsun, kim ne yapsin seni. Maddi durumum hakkinda yorum yapma, uzulursun sonra gereksiz.
08 Ekim 2019 12:08

Güzel Belma
Memur
Bos beles zirvalamaktan oteye gitmiyorsun, kim ne yapsin seni. Maddi durumum hakkinda yorum yapma, uzulursun sonra gereksiz.

Ateş olsan cürümün kadar yer yakmazsın, gereksiz de sensin. Maddi durumun iyi o yüzden memur sitelerinden çıkmıyorsun. Evet öyle.

08 Ekim 2019 12:12

fhurghan
Şef

Ateş olsan cürümün kadar yer yakmazsın, gereksiz de sensin. Maddi durumun iyi o yüzden memur sitelerinden çıkmıyorsun. Evet öyle.

Güzel Belma, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tipki senin bakanlikta calisip memurlar sitesinden cikmadigin gibi.
08 Ekim 2019 12:16

teknikdöküm
Aday Memur

Bu iyidi gerçekten :))))))))))))))))))))))))

08 Ekim 2019 12:32

Güzel Belma
Memur

Evet sadece bu konudayım, bildirim geldikçe yazıyorum. Ama sen her konudasın. Herkese laf yetiştiriyorsun bay işsiz.

08 Ekim 2019 12:35

Güzel Belma
Memur

Hani sen benimle ilgili konuşmayacaktın. Bu kadar mı sözüne sadık kalamıyorsun?

İyi olan şey ne biliyor musun, senin kazanma korkusu yaşadığını ilk sayfada itiraf edip, hakaretler edip SINAVI KAZANAMAYIŞIN. Böylece çocuklar ve eğitim dünyası kavgacı bir kişilikten mahrum olmuş oldu ;)))

Gerçekten iyi!

08 Ekim 2019 12:42

fhurghan
Şef

:) lol
09 Ekim 2019 00:16

teknikdöküm
Aday Memur
:) lol

Hocam ben ona bişey demedim ki , sizin yazdığınız yorumu beğendim onun için bu iyiydi dedim. Kalkmış bana cevap yazmış. Hala yorum yapıyor. Ben onunla konuşuyorum. Bunu inşallah okumaz da yazmaz daha ne diyim ya. Ne illet biriymiş. Valla bıktım.

09 Ekim 2019 00:30

Güzel Belma
Memur

Hocam ben ona bişey demedim ki , sizin yazdığınız yorumu beğendim onun için bu iyiydi dedim. Kalkmış bana cevap yazmış. Hala yorum yapıyor. Ben onunla konuşuyorum. Bunu inşallah okumaz da yazmaz daha ne diyim ya. Ne illet biriymiş. Valla bıktım.

Ne diye bana "illet" diyerek hala hakaret etmeye çalışıyorsun. Sen yazmayınca ben yazıyor muyum?

İllet olan da sensin. Çam sakızı gibi yapıştın. Konun aktif kalsın diye duruyor duruyor bir daha yazmayağım deyip hem bana hem aile bireylerime sallıyorsun.

Hem kavgacı görünmek istemiyorsun hem sürekli kavga başlatıyorsun. Herkes sözünde durdu yazmadık hiçbirimiz. Kalkmış yine sallıyor.

Formasyon olayını da böyle bir sen yanlış anlamışsın link atıyor millet hala bana ne ben duymadım.

Senin hayat tarzın kaos olmuş. Baktın herkes duruldu kimse yazmıyor, bi sn ben şuna iki hakaret edeyim cevap yazsın.

Acınacak haldesin.

Toplam 192 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;