Editörler : hopaliSafak Vaktii
21 Eylül 2019 13:25

Antin-Kuntin
Memur
yani adayligimin kalkması ikinci yılı bulacak sınava girdikten sonra belli olacak değil mi hocam. siz il içine mi il dışına mi geçtiniz hocam il dışına çıkmak çok zor olur mu
yessm, 4 hafta önce - Alıntıya git

Adaylığını kalkacak ve ilk yer değişikliği tarihinde isteyebileceksiniz. İl dışı istedim ben.

21 Eylül 2019 13:45

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı

Adaylığını kalkacak ve ilk yer değişikliği tarihinde isteyebileceksiniz. İl dışı istedim ben.

Antin-Kuntin, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sözleşmeli miydiniz?

21 Eylül 2019 13:47

yessm
Aday Memur

Antin-Kuntin, 4 hafta önce - Alıntıya git
hocam ben bu sene yeni atandim sozlesmeliyim yani
21 Eylül 2019 13:48

Antin-Kuntin
Memur
hocam ben bu sene yeni atandim sozlesmeliyim yani
yessm, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sözleşmelilerde zorunlu bir süre var sanırım. Sözleşmenizde yazıyordur muhtemelen.

21 Eylül 2019 13:50

yessm
Aday Memur
ilk atama ile atanan sözleşmeli öğretmenler sadece 1 yıl adaylık sürecinden geçmiyor mu kadroru öğretmenlerde bu durum oluyor mu tekrar
21 Eylül 2019 14:12

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı

Hocam bu konudan sonra bu senenin duyurusuna da özellikle baktım siz de bulabilirsiniz. İl içi ve il dışı atama duyuruları kadrolu öğretmenler için yayınlanır sizin sağlık özrü ve eğer eşiniz de sözleeşmeli öüretmen ise eş özrü dışında hiçbir sebeple tayin hakkınız yok.

21 Eylül 2019 15:04

yessm
Aday Memur

Hocam bu konudan sonra bu senenin duyurusuna da özellikle baktım siz de bulabilirsiniz. İl içi ve il dışı atama duyuruları kadrolu öğretmenler için yayınlanır sizin sağlık özrü ve eğer eşiniz de sözleeşmeli öüretmen ise eş özrü dışında hiçbir sebeple tayin hakkınız yok.

b3rn4, 4 hafta önce - Alıntıya git
tamamdir hocam tesekkur ederim
22 Eylül 2019 00:32

lodos04075
Şube Müdürü

yeni atandığınıza göre sözleşmeli öğretmensiniz bu yüzden 3+1 yıl boyunca (istisnai durumlar hariç)yer değişikliği talebinde bulunamazsınız.

sözleşmeli öğretmenlerin yer değişikliği isteyebileceği durumlar;

1. sağlık özrü

2. eş durumu (her ikiside sözleşmeli öğretmenler sadece)

3. kurumunuzda norm fazlası olmanız durumunda valiliklerin yaptığı yer değiştirmeler (norm fazlası atamalar)

29 Eylül 2019 11:58

yessm
Aday Memur
1 yıl dolup adaylığınız kalkınca hizmet yükümlüsü olarak tayin istersiniz. il içi il dışı tayininde.
cubecan, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam hizmet yukumlusu olarak ne demek yani nasıl oluyor
Toplam 29 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;