Editörler :
19 Eylül 2019 11:42   

Kadınlarda saç dökülmesi

saç dökülmesi problemim var ferritin değerim düşük ama sadece o bu kadar döker mi tepe kısmım açıldı resmen

19 Eylül 2019 12:06

Hemşirediyaliz
Aday Memur
Cildiyeciye gidin bir an önce bence
19 Eylül 2019 14:22

Ortogrtmhems
Şef
Cildiyeciye gidin bir an önce bence
Hemşirediyaliz, 1 ay önce - Alıntıya git
gittim daha önce ferritin değerim 9.5 tu ondan kaynaklı olunabilir dedi ama net birsey soylenilmeri bi iki haftaya başka doktorada gidecegim
19 Eylül 2019 15:53

oyuncu5561
Aday Memur
yaş kaç şuan bir şey kullanıyor musunuz
19 Eylül 2019 18:35

Ortogrtmhems
Şef
yaş kaç şuan bir şey kullanıyor musunuz
oyuncu5561, 1 ay önce - Alıntıya git
yaşım 21. demir eksikliği ilaçı feramat ve apikobal kullanıyorum birde çinko dahiliye bunları verdi. 2 haftaya kadar da dermotologa gidecegim
19 Eylül 2019 22:49

oyuncu5561
Aday Memur
Dermarooller kullandınız mı yada araştırınız mı
20 Eylül 2019 06:17

Ortogrtmhems
Şef
Dermarooller kullandınız mı yada araştırınız mı
oyuncu5561, 1 ay önce - Alıntıya git
kullanmadım.benim ki içten bir problem galiba o yüzden içerdeki problemin bulunup halledilmesi gerekiyor
20 Eylül 2019 21:27

oyuncu5561
Aday Memur
kardeş dermarooller sence faydalı bir şey mi araştırdınız mı diye bende de saçta sorun var Proscar kullanıp kullanmamak arasında çok düşünüyorum. En azından dermarooller bir şans vermek istiyprum
22 Eylül 2019 01:41

writerman01
Aday Memur

Vitamin eksikliğine ek olarak hormonlardabir sorun olabilir mi? Ayni sorun eşimdede var. Zamanla kapanıyor gibi ama. Hormonlarinizada bir baktirin

22 Eylül 2019 10:47

Ortogrtmhems
Şef

Vitamin eksikliğine ek olarak hormonlardabir sorun olabilir mi? Ayni sorun eşimdede var. Zamanla kapanıyor gibi ama. Hormonlarinizada bir baktirin

writerman01, 4 hafta önce - Alıntıya git
ferritin değerim düşük sadece hormonlarımda da tahlillerde genelde bir skntı yok ama Yinede etki edebilirmiş. eşinizin kapandı mı?
22 Eylül 2019 17:33

writerman01
Aday Memur
ferritin değerim düşük sadece hormonlarımda da tahlillerde genelde bir skntı yok ama Yinede etki edebilirmiş. eşinizin kapandı mı?
Ortogrtmhems, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hayır. Zamanla geri çıktı saçları. Nispeten daha iyi eskisi gibi aşırı açıklık yok

22 Eylül 2019 21:56

Ortogrtmhems
Şef

Hayır. Zamanla geri çıktı saçları. Nispeten daha iyi eskisi gibi aşırı açıklık yok

writerman01, 4 hafta önce - Alıntıya git
ne güzel insAllah benim de öyle olur onun neyden kaynakliydi
10 Ekim 2019 20:24

zehrakıymık
Aday Memur

benim de saçlarım çok fazla dökülürdü ben saç çıkarıcı titanyumlu seti kullanmaya başladım saçlarımın dökülmesi durdu çok memnun kladım gerçekten işe yarıyor :)))

11 Ekim 2019 20:40

mg9384079
Aday Memur

Bununla ilgili internette enteresan bir yazı okudum. Doğum kontrol hapı bile saç dökülmesi yapıyormuş. Asıl sebep manevi diyor. Link atmak yasak olabilir. Sitenin adı alternatifsifa.c yazı saç dökülmesi ve doğal tedavisi. Geçenlerde 78 yaşında bir beyefendi gördüm. Saçları olduğu gibi duruyor. Bence enbüyük sorun endişe.

20 Ekim 2019 08:46

fikriyeg
Aday Memur

Bununla ilgili internette enteresan bir yazı okudum. Doğum kontrol hapı bile saç dökülmesi yapıyormuş. Asıl sebep manevi diyor. Link atmak yasak olabilir. Sitenin adı alternatifsifa.c yazı saç dökülmesi ve doğal tedavisi. Geçenlerde 78 yaşında bir beyefendi gördüm. Saçları olduğu gibi duruyor. Bence enbüyük sorun endişe.

mg9384079, 1 hafta önce - Alıntıya git

yazıyı okudum. saç dökülmesi için alternatif tıpçılar manevi diyor... kaç kadın gördüm ise saçım tutam tutam geliyor diyor. bu işte de sülük diyenler çoğunlukta. keşke link atsaydınız.

http://alternatifsifa.com/post/sac-dokulmesi-ve-dogal-tedavisi

Toplam 14 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;