Editörler :
19 Eylül 2019 13:38   

Paem en düşük taban puan

Arkadaşlar merhaba;

P3 puanım 68 daha önce hiç 70 altında düştüğü oldu mu puanların? yoksa boş yere başvurmamalı mıyım?

19 Eylül 2019 13:53

emreedemirrr0606
Aday Memur

zaten başvuramazsın.Başvurmak için en az 70 alman lazım

19 Eylül 2019 13:57

primer28
Şef

Koskoca EGM'ye rütbeli personel alınıyor, adaylardaki sorulara bak.

19 Eylül 2019 14:31

Realist Bey
Kapalı

Paem e olmaz da özgür suriye ordusuna başvur bi şansını dene kısmetin nerden çıkacağı belli olmaz

19 Eylül 2019 14:49

murat788
Daire Başkanı

Paem e olmaz da özgür suriye ordusuna başvur bi şansını dene kısmetin nerden çıkacağı belli olmaz

Realist Bey, 1 ay önce - Alıntıya git

öyle deme kardeş onlar kuvay-i milliyeci kahramanlar imiş miş :D

19 Eylül 2019 16:10

bozkaya3460
Aday Memur

Realist Bey, 1 ay önce - Alıntıya git

:)

19 Eylül 2019 18:50

Umutetmekistiyorummm
Aday Memur

murat788, 1 ay önce - Alıntıya git
sen bugün burda o beğenmediğin kuvayimilliyeciler sayesinde buradasın nankör
19 Eylül 2019 20:40

murat788
Daire Başkanı
sen bugün burda o beğenmediğin kuvayimilliyeciler sayesinde buradasın nankör
Umutetmekistiyorummm, 1 ay önce - Alıntıya git

ney neyy ? kafa kesen suriyeli köpekler sayesinde mi ben burdayım ? umarım yanlış anlayarak bana bunu söylemişsindir öyle umuyorum

19 Eylül 2019 20:44

Bosyapmayanadam
Aday Memur

ney neyy ? kafa kesen suriyeli köpekler sayesinde mi ben burdayım ? umarım yanlış anlayarak bana bunu söylemişsindir öyle umuyorum

Kardes cahil özgüveni hakikaten cok kötü birseymis .
19 Eylül 2019 20:45

murat788
Daire Başkanı

kafa kesen suriyeli itlere laf söyledim diye bana eksi atanlar sizler kendinize türküm demeye utanmayacak mısınız ?

bizim kadınlarımız çocuklarımız vatanını savunmak için kuvayı milliyeye katıldılar. suriyede kafan kesen o paralı köpekleri bizim kuvayı milliyemize benzetmelerini eleştirdim ben.

19 Eylül 2019 20:50

murat788
Daire Başkanı
Kardes cahil özgüveni hakikaten cok kötü birseymis .
Bosyapmayanadam, 1 ay önce - Alıntıya git

senin gibi arap sevdalıları umarım bu mesleği hiçbir zaman yapamaz

19 Eylül 2019 20:51

Bosyapmayanadam
Aday Memur

kafa kesen suriyeli itlere laf söyledim diye bana eksi atanlar sizler kendinize türküm demeye utanmayacak mısınız ?

bizim kadınlarımız çocuklarımız vatanını savunmak için kuvayı milliyeye katıldılar. suriyede kafan kesen o paralı köpekleri bizim kuvayı milliyemize benzetmelerini eleştirdim ben.

Ben diger yorumlara baktim da benzeten kimseyi gormedim . Ha tabi baska bir yerde bu tür yorumlar yapanlar olmustur bilemem.
19 Eylül 2019 20:53

Bosyapmayanadam
Aday Memur

senin gibi arap sevdalıları umarım bu mesleği hiçbir zaman yapamaz

Kardes sen ne yaziyorsun millet ne yaziyor ben ne yaziyorum . Sen daha nerde ne yazacagini bilmiyorsun kalkmissin forumlarda fikir beyan ediyon.
19 Eylül 2019 20:54

murat788
Daire Başkanı
Ben diger yorumlara baktim da benzeten kimseyi gormedim . Ha tabi baska bir yerde bu tür yorumlar yapanlar olmustur bilemem.
Bosyapmayanadam, 1 ay önce - Alıntıya git

senin böyle ciyaklaman benzettiğin anlamına geliyo zaten. ayrıyetten gündemden hiç haberin yok heralde hangi ülkede yaşıyosun sen ? kimler kuvayı milliyeye benzetiyor aç da bak bi internetten falan belki bulursun umut dünyası işte

19 Eylül 2019 21:00

Realist Bey
Kapalı

Lan bi şaka yapalim dedik hemen birbirinize girmişsiniz yapmayın şunu şurda

19 Eylül 2019 21:03

Bosyapmayanadam
Aday Memur

senin böyle ciyaklaman benzettiğin anlamına geliyo zaten. ayrıyetten gündemden hiç haberin yok heralde hangi ülkede yaşıyosun sen ? kimler kuvayı milliyeye benzetiyor aç da bak bi internetten falan belki bulursun umut dünyası işte

Sen merak etme bizim gündemden haberimiz var . Biz boyle yorumlara gülüp geceriz .Senin gibi kafa yormayiz . Osonun yaptigi direnisle kurtulus savasinda kuvayimilliye harekati arasinda daglar kadar fark var . Arap sevdalisi degiliz ancak Öso'ya da saygi duyariz direnisleri icin .
19 Eylül 2019 21:05

murat788
Daire Başkanı

kes tıraşı arap devşirmesi

20 Eylül 2019 00:34

TheGodfather05
Şef

Kardeşim bu zamana kadar 70 altı ile mülakata çağırılan duymadım ama sen başvurunu yap 130 tl yatır ya tutarsa hesabı belki çağırırlar.

20 Eylül 2019 15:14

ayhan8861
Aday Memur

Kuvayi milliye zoruna mı gitti
Toplam 18 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;