Editörler :
19 Eylül 2019 15:18   

THY Yurtdışı Birimleri

Merhaba;

Kendime bir kariyer planlaması yapmak istiyorum. Bu sebeple dalga geçmeden bilginiz dahilinde cevap verirseniz çok mutlu olurum.

THY yurtdışı birimlerinde görev almak istiyorum. Bu birimler hakkında bilgi arıyorum.Ara sıra ilan verdikleri muhakkak ancak ilan vermeden de eleman aldıklarını tahmin ediyorum. Bende bir başvurmak istiyorum. Gelecek cevapları tahmin edebiliyorum (torpilin yoksa olmaz vs.) ancak müsaade edin deneyeyim. Allah büyük.

Yurtdışı istasyonlarda görev yapan uzman, şef ve müdürlerin maaş ve diğer özlük imkanları nasıldır?Kaç yılda bir ülke değiştirilir?

Tayinlerde Silahlı Kuvvetlerde olduğu gibi bölge esası var mıdır? Örneğin iki yıl Avrupa iki yıl Afrika?da görev yapma zorunluluğu gibi?

Bu ve bunun gibi benim aklıma gelmeyen konularda bilgilendirirseniz çok sevinirim.Selamlar.

20 Eylül 2019 00:11

AyAz1985
Aday Memur
Torpilin yoksa imkansız ....kariyerini başka bir meslekte planla ben ce referansın varsa olur tabiki
22 Eylül 2019 12:47

bohel
Aday Memur
Torpilin yoksa imkansız ....kariyerini başka bir meslekte planla ben ce referansın varsa olur tabiki
AyAz1985, 1 ay önce - Alıntıya git

Nasip...

Özlük hakları ile bilginiz var mı?

22 Eylül 2019 14:07

elfaruq
Aday Memur

yapman gereken turkish cargoya girmek, bir kac yil calistiktan sonra yurtdisi sefliklerine transfer olmak. Direk gitmek cok zor.

26 Eylül 2019 22:33

bohel
Aday Memur

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Özlük haklarıyla ilgili bilginiz var mı acaba? Internette bazı bilgi kırıntıları var ama genelde dedikodu gibi...

Toplam 4 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;