Editörler : Mehmet Balci
19 Eylül 2019 17:47   

2019/2 kpss atamasi. onlisans-ortaogretim-lisnas toplam 1000-1250 kadro arasi.

2019/2 kpss atama sayısı onlisnas--lisans-ortaöğretim kadro sayısı 1000 ile 1250 kadro arasında sayı verilmis.yine 88 ile acikta kalacaz.

19 Eylül 2019 17:59

Hemşirediyaliz
Aday Memur
Hangi bölüm bunlar
19 Eylül 2019 18:46

Sefa-25
Aday Memur
nasıl verilmiş daha kadro talepleri iletilmediki ekimde kadro talepleri toplanmıyormuydu
19 Eylül 2019 19:28

kaplumbaga155
Daire Başkanı

boş laf

19 Eylül 2019 23:26

W1ngs0fJust1ce
Aday Memur

Kaynağınız nedir. Arkadaş burda konuya çok tıklansın diye etrafa asılsız iddiada bulunmuş. Daha Kamu Kurumları personel toplama tarihini bile geçmemiş burda insanları kışkırtarak insanları birbirine düşürmeye çalışıyor.

20 Eylül 2019 01:40

Yeryüzü34
Aday Memur
Herkesin sabrı tükenmiş durumda o haberi bende okudum ki o haber sitesi aylar öncesinden Temmuz atamasının çok düşük olacağını yazmıştı doğru çıkmıştı şimdide tahmini Aralık kadrosuna 1000-1250 arası demiş bende doksan küsür puanla bekliyorum kimse kimseyi gaza getirmiyor Ne yazık ki günümüz alımları herkesi çileden çıkardı bir çok kişi yüksek puanlarla açıkta alacak ve bu hiç birimizin suçu değil umarım doğru değildir
20 Eylül 2019 01:41

Yeryüzü34
Aday Memur

Kaynağınız nedir. Arkadaş burda konuya çok tıklansın diye etrafa asılsız iddiada bulunmuş. Daha Kamu Kurumları personel toplama tarihini bile geçmemiş burda insanları kışkırtarak insanları birbirine düşürmeye çalışıyor.

W1ngs0fJust1ce, 2 ay önce - Alıntıya git
Kaynak kamu bülteni hocam sizde bakabilirsiniz haberin içeriğine
20 Eylül 2019 01:56

W1ngs0fJust1ce
Aday Memur

Bir haber sitesinin lafınamı bakıyorsunuz arkadaşlar. Cumhurbaşkanlığı kararnamesi açıklanmadan ben bu haberin doğru veya yanlış olduğuna inanmam. Ve ikincisi de şudur atama izinleri verildi. 18 Ekim?e kadar Kurumlar kamu personeli kadro talebinde bulunacaklar daha 28 gün var. İnşAllah güzel bir atama sayısı verilir diye düşünüyorum

20 Eylül 2019 09:01

W1ngs0fJust1ce
Aday Memur
Herkesin sabrı tükenmiş durumda o haberi bende okudum ki o haber sitesi aylar öncesinden Temmuz atamasının çok düşük olacağını yazmıştı doğru çıkmıştı şimdide tahmini Aralık kadrosuna 1000-1250 arası demiş bende doksan küsür puanla bekliyorum kimse kimseyi gaza getirmiyor Ne yazık ki günümüz alımları herkesi çileden çıkardı bir çok kişi yüksek puanlarla açıkta alacak ve bu hiç birimizin suçu değil umarım doğru değildir
Yeryüzü34, 2 ay önce - Alıntıya git

Biz de atama bekliyoruz. Herkes barut fıçısı gibi patlamaya yakın. Yakın zamanda görecez ne kadar kadro verilip verilmeyeceğini. Ama haber sitesi yok şu kadar kadro verilecek falanca kadar kadro verilecek bunlars itibar etmiyorum resmî bir açıklama olmadığı zaman.Allah herkesin gönlüne göre versin diyeyim. İyi Forumlar

20 Eylül 2019 09:48

Blue721
Aday Memur

Biz de atama bekliyoruz. Herkes barut fıçısı gibi patlamaya yakın. Yakın zamanda görecez ne kadar kadro verilip verilmeyeceğini. Ama haber sitesi yok şu kadar kadro verilecek falanca kadar kadro verilecek bunlars itibar etmiyorum resmî bir açıklama olmadığı zaman.Allah herkesin gönlüne göre versin diyeyim. İyi Forumlar

Kardeşim her ne kadar haber kanallarına ıtıbar etmesen bile herhangi bir dusuk 1000 kusurlu alımda yine beklenir yanı çünkü tuzu kuru bazı okumuşlar ve dayı amca sayesınde işe girenler yüzünden pek vızım gibi yüksek puanların umursandıgını sanmıyorum herhangi bir dusuk atama şaşırmıyor artık çünkü dayı amca yok ve okumamın bu kıymetı kalmamıs
20 Eylül 2019 09:59

EricCartman59
Şef

2017 den sonraki merkezi alım sayılarına bakarak, az çok kasımda ne kadar alınacağını tahmin edebilirsiniz. Yüksek sayılar beklemek biraz hayalperestlik olur. Keşke her alımda 10.000 kişi alsalar da insanlar açıkta kalmasa. Ama yok böyle bir dünya. 1000 civarı bir kadro gelecek belliki. 600 gelir 1.600 gelir ama 4600 gelmez... :(

20 Eylül 2019 12:30

Yeryüzü34
Aday Memur

Amin inşallah en azından bu yüksek puanlılar atanır umarım kimsenin emeği boşa gitmesin
Toplam 11 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?