Editörler : muhtesem32
20 Eylül 2019 17:21   

Kaldığım Ders Kaldırılmış Mezun mu oluyorum?

2018 ilk yarıyılında maliye politikası 1(kamu yönetimi) mezuniyetim için tek dersim kalmıştı ama ders intibak tablosunda ders KALDIRILDI yazıyor başka ders almaya tabi tutulmadan mezun Mu olacağım

20 Eylül 2019 18:15

coeur
Aday Memur

eğer önlisans için 120 kredi ya da lisans için 240 krediyi tamamladıysanız bence mezunsunuzdur.Toplam kredinize bakmanızı öneririm.

21 Eylül 2019 15:24

Gregeros12
Aday Memur

DGS ile geçtim kredi bilmiyorum ayrıca geçtiğim derslerden kredileri değişenler var nasıl olacak

21 Eylül 2019 15:36

Gregeros12
Aday Memur

Yeni eklenen ders direkt Maliye politikası olarak geçiyor 8.yarıyola ait olarak gözüküyor

22 Eylül 2019 16:47

KungFuMan
Memur

DGS ile geçtim kredi bilmiyorum ayrıca geçtiğim derslerden kredileri değişenler var nasıl olacak

Gregeros12, 1 ay önce - Alıntıya git

İntibak ile kaldırılan dersler isteğe bağlıya dönüşür mezun konumuna dönerse öğrenci durumunuz o dersi almama gibi bir tercih hakkınız olabiliyor yeni ders eklenmiş isede döneminize yansıyacak yarıyılda herhangi bir dersden en alt olmak üzere DD notunuz var ise oda SD ye dönüşür kısacası toplamda 120 yada 240 ön lisans lisans kredinizde tutarsa mezunsunuzdur aynı durum bendede geçerli şuan aydınlatıyım dedim saygılar...

Toplam 4 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;