Editörler :
21 Eylül 2019 18:29   

İkinci şark için tercih

arkadaşlar ilk şarkımı şırnak ilinde 2010 yılında tamamlayarak süresi 8 yıl olan batı iline geldim.9 yıldır bu batı ilindeyim.Seneye için Ardahan-Kars veya Iğdır ilene gönüllü tayin olmak istiyorum.Fakat gönüllü şarktercihlerinde bu iller açılmıyor.Ben bu illerden birine nasıl tayin olurum.Bilgisi olan var mı.

21 Eylül 2019 21:00

Selcuk.068
Aday Memur
2020 yılı mart Nisan ayı gibi mazeretin varsa belirterek, mazeret yok ise belirtmeden uygun görülmesi halinde atamamın yapılmasını istiyorum diye bir dilekçe verirsin, gen müd uygun görürse o ile gidersin. İstersen dilekçede tek il belirt istersen sırası ile birden fazla il belirtebilirsin. Birden fazla il belirtirsen birinden birine uygun görme ihtimalleri çok yüksek
21 Eylül 2019 21:28

hakkaripolisi34
Şube Müdürü

karsa gideceğine vana git 6 sene çekilir mi orası şırnak daha iyidir oradan

21 Eylül 2019 22:04

police_22
Aday Memur

Hiç bir mazeretim Yok .fakat bulunduğum batı ili süresini doldurduğundan dolayı yazmam yeterli olur herhalde . Ben en az 4-5 yıl kalmak istiyorum .kısa süre olsa zaten Hakkari Şırnak gönüllü butonuaçılıyor .ben özel sebeplerden dolayı Kars Ardahan veya Iğdır illerinden birine gitmek istiyorum .bu 3 ili tercih etsem dilekçemde acaba atanırmıyım

22 Eylül 2019 19:49

Selcuk.068
Aday Memur

Hiç bir mazeretim Yok .fakat bulunduğum batı ili süresini doldurduğundan dolayı yazmam yeterli olur herhalde . Ben en az 4-5 yıl kalmak istiyorum .kısa süre olsa zaten Hakkari Şırnak gönüllü butonuaçılıyor .ben özel sebeplerden dolayı Kars Ardahan veya Iğdır illerinden birine gitmek istiyorum .bu 3 ili tercih etsem dilekçemde acaba atanırmıyım

police_22, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bulunduğun ilin süresini doldurduğunu beyan ederek sırası ile gönüllü olarak aşağıda belirttiğim illere sırası ile birisine uygun görülmesi halinde atamamın yapılmasını arz ederim yaz % 90 biri gelir
22 Eylül 2019 19:53

tolga aktogan
Memur
Merak ediyorum gittiğiniz il 8 yıl süreye sahipti ve şuan doldu dediniz ipka verip aynı ile en fazla ne kadar kalabilirsiniz yani ikinci şarkı ne kadar erteleyebilirsiniz ? Benimde şarktan sonra tercih etmek istediğim yer 7 yıl gözüküyor da
22 Eylül 2019 23:12

Kolluk kuvveti
Şube Müdürü
Merak ediyorum gittiğiniz il 8 yıl süreye sahipti ve şuan doldu dediniz ipka verip aynı ile en fazla ne kadar kalabilirsiniz yani ikinci şarkı ne kadar erteleyebilirsiniz ? Benimde şarktan sonra tercih etmek istediğim yer 7 yıl gözüküyor da
tolga aktogan, 4 hafta önce - Alıntıya git
görev süresinin 7 yıl yazması , o süreyi doldurunca illa gönderileceğin anlamına gelmez.Batı da durumlar şarkta ki gibi değil.7 yıl yazar ikinci şarkın gelinceye kadar o ilde durabilirsin.Bazen rotasyon olur o durumda batı-batı da yaptırabilirler.Ama genel olarak şark dönüşü gittiğin ilde ikinci şark gelinceye kadar durabilirsin. İkinci şark gelirse de maximum 3 yıl ipkan kabul edebilir bulunduğun il emniyet. Yani şark dönüşü genel hizmet branşındaysan max 20 yıla tekabül ediyor.
22 Eylül 2019 23:17

Kolluk kuvveti
Şube Müdürü
tolga aktogan, 4 hafta önce - Alıntıya git
Her il-ilçeye belli bir görev süresi vermelerinin sebebi gönüllü şark yada batı-batı yapmak isteyen personeli belli esaslara (3/2 si gibi) tabi tutmak.Yıl belirtilmese neye göre karar vericekler? bundan dolayı her il-ilçenin süresi vardır.
Toplam 7 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?