Editörler :
24 Ekim 2019 00:10

hayatixxx
Daire Başkanı

20 yıllık solcuyum, hep chpye oy verdim. ama bu sefer fatih erbakan(yeniden refah partisi)a oy vereceğim. her ne kadar sevmediğim tipleri bünyesinde barındırsa da söylemlerinden muhafazakar solcu izlenimi bıraktı.

24 Ekim 2019 01:24

sakaya.fırat
Müsteşar

20 yıllık oy verdiğin chp den neden vazgectin

25 Ekim 2019 02:06

hayatixxx
Daire Başkanı

20 yıllık oy verdiğin chp den neden vazgectin

sakaya.fırat, 2 ay önce - Alıntıya git

20 senedir aynı yerde sayıp, ne zihniyeti ne yönetim kadrosu zerre kadar değişmemekte ısrar ettikten sonra oy kullanmanın zahmetten başka bir anlamı yok

25 Ekim 2019 09:09

IV.PUSLU AYNA
Aday Memur

20 senedir aynı yerde sayıp, ne zihniyeti ne yönetim kadrosu zerre kadar değişmemekte ısrar ettikten sonra oy kullanmanın zahmetten başka bir anlamı yok

hayatixxx, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum 20 yıllık partin CHP ilk kez değişmeye başladı. Aksine ilk kez laiklik kemalizm falan filan siyasetinden sıyrılıp geniş kitlelere ulaşmaya halkın sorunlara yönelik konuşmaya halkın değerleri ile barışmaya başladı. Ve sen tam da CHP değişirken mi vaz geçiyorsun? 20 yıldır tahammül ettiğin partiyi tam değişirken hep aynı diye suçlayarak mı yapıyorsun bunu? Kusura bakma ama bence ya CHP'li değilsin ya siyasetten anlamıyorsun. Bu arada ben milliyetçi bir seçmenim. Sağcı ve muhafazakar biriyim. Bunları ben görebiliyorken senin görememen tuhafıma gitti sadece. Belkide medyada sürekli dinlendirilen KILIÇDAROĞLU yapamıyor beceremiyor algısının kuranı olmuşsundur.

25 Ekim 2019 18:15

hayatixxx
Daire Başkanı

Dostum 20 yıllık partin CHP ilk kez değişmeye başladı. Aksine ilk kez laiklik kemalizm falan filan siyasetinden sıyrılıp geniş kitlelere ulaşmaya halkın sorunlara yönelik konuşmaya halkın değerleri ile barışmaya başladı. Ve sen tam da CHP değişirken mi vaz geçiyorsun? 20 yıldır tahammül ettiğin partiyi tam değişirken hep aynı diye suçlayarak mı yapıyorsun bunu? Kusura bakma ama bence ya CHP'li değilsin ya siyasetten anlamıyorsun. Bu arada ben milliyetçi bir seçmenim. Sağcı ve muhafazakar biriyim. Bunları ben görebiliyorken senin görememen tuhafıma gitti sadece. Belkide medyada sürekli dinlendirilen KILIÇDAROĞLU yapamıyor beceremiyor algısının kuranı olmuşsundur.

IV.PUSLU AYNA, 2 ay önce - Alıntıya git

medya takip etmem siyaset konusunda, bir parti muhalefette olup memleketin yönetimi bu denli kötü olduğu halde seçimde oy oranı yükselmiyorsa sıkıntı seçmende mi, chpli değil solcuyum(chpli olmam şart değil), sol görüşlü bir yönetim görmek istiyorum ve fatih erbakanı dinlersen(propaganda olarak algılanmasın) hak verirsin,

25 Ekim 2019 20:22

Falcibaci1453
Aday Memur

Ak partiden başkası yalan. Ak parti iktidardan düşüşe hepimiz ac kalırız. Devlet memur maaşlarını bile ödeyemez hale gelir. Ak parti iktidarda olduğu sürece ekonomik hiçbir sorun yaşamayız

26 Ekim 2019 01:18

sakaya.fırat
Müsteşar

IV.PUSLU AYNA, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğru biraz değişim var

Kurtculere ve fetoculere selam çakar oldular

Pkk nın partisi ile iyi birer kanka oldular

Başkada bi değişim göremiyorum

26 Ekim 2019 09:22

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

Doğru biraz değişim var

Kurtculere ve fetoculere selam çakar oldular

Pkk nın partisi ile iyi birer kanka oldular

Başkada bi değişim göremiyorum

sakaya.fırat, 2 ay önce - Alıntıya git

sen turkcu musun ?

yoksa turkucu mu ?

27 Ekim 2019 15:38

06pembepembeoje
Aday Memur

Hicbirine... partiler vazgecilmez degildir. Parti amaca ulaşmak icin sadexce bir araçtır. Ama günümüzde araç olmaktan ziyade, amaç haline gelmiştir:)) Vatan icin millet icin calisan bayragina, özüne sahip cikan her partiye oy kullanılabilir. "" Benim siyasi içtimai mezhebim, Türkçülüktür..."" ATSIZ

21 Kasım 2019 14:24

Nazmi PEKER

hdp, saadet, chp hepsinin tek gayesi tayyip erdoğan gitsin

Toplam 50 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?