Editörler :
07 Ekim 2019 14:53

brkklgs
Aday Memur
Dilekçelerine ne yazdılar acaba
rmzan, 2 ay önce - Alıntıya git
Bilmiyorum biriyle görüşeceğim
07 Ekim 2019 16:25

rmzan
Şef
Bilmiyorum biriyle görüşeceğim
brkklgs, 2 ay önce - Alıntıya git
Haber verebilir misin bize de
07 Ekim 2019 20:33

brkklgs
Aday Memur
Haber verebilir misin bize de
Ulaşırsam tabi ki veririm inşallah
07 Ekim 2019 23:48

rmzan
Şef
Ulaşırsam tabi ki veririm inşallah
Teşekkürler
08 Ekim 2019 01:02

Olddays
Aday Memur

Umut kırmak gibi olmasın ama tekrar tekrar söylüyorum bu meslekte istifa edipte geri dönen emniyetin tarihinde bir tane bile yok.İstifa eden biri olarak söylüyorum.Bosuna zaman kaybetmeyin.Madem ki bir hata yaptık sonucuna katlanacağız yok öyle yağma

08 Ekim 2019 06:34

Smokinli
Aday Memur

Umut kırmak gibi olmasın ama tekrar tekrar söylüyorum bu meslekte istifa edipte geri dönen emniyetin tarihinde bir tane bile yok.İstifa eden biri olarak söylüyorum.Bosuna zaman kaybetmeyin.Madem ki bir hata yaptık sonucuna katlanacağız yok öyle yağma

Olddays, 2 ay önce - Alıntıya git
bilmedigin konu hakkinda kesin konusup milleti yaniltmayin, benim 50 tane tanidigim var
08 Ekim 2019 09:13

rmzan
Şef

Bence de dönen vardır hiç mi torpilli yok bu kadar insanın için de bir tane bile dönen yok diyorsun
08 Ekim 2019 12:28

brkklgs
Aday Memur

Ben bir hafta kafa yordum 5 kişi buldum nasıl yokmuş nerden biliyorsun
09 Ekim 2019 12:08

rmzan
Şef
Ben bir hafta kafa yordum 5 kişi buldum nasıl yokmuş nerden biliyorsun
Bence de ya sallıyor o
09 Ekim 2019 13:07

Mahoviz
Aday Memur

Arkadaşlar birşey olacağı yok.Anca bulandırıyorlar.İstifa sonrası dönen hiçkimse nasıl döndüğüyle ilgili konuşamaz zaten.Kpss, özel güvenlik vs birşeyler düşünün.3 yıl polislik veya askerlik yapmış kimselere özel güvenlik kursuna gerek kalmadan özel güvenlik kartı verilebiliyor.Devletten ümidi kesin.Allah herkesin gönlüne göre versin.

09 Ekim 2019 17:33

brkklgs
Aday Memur
Bence de ya sallıyor o
Ben mi sallıyorum ??
09 Ekim 2019 21:24

Zamansız107
Aday Memur

Bende dilekçe vermeyi düşünüyorum geri dönüş için

10 Ekim 2019 09:27

rmzan
Şef
Ben mi sallıyorum ??
Hayır sen değil.ben kimseyi görmedim diyen çocuğa dedim
12 Ekim 2019 20:02

Zamansız107
Aday Memur

Diletçe vermeyi düşünüyorum böyle dönen tanıdıgı olan varmı öneriniz varmı

12 Ekim 2019 22:45

Olddays
Aday Memur

1 hafta araştırmışta 5 tane dönen varmış nerden araştırdın personel dairesinin evrak arşivine mi girdin ? Bende araştırdım geçen de dünya yuvarlak değilmiş düzmüş.Ben de istifa ettim ve geri dönüşü yok ben kabullendim.Bence siz de kabullenin.Geri dönüşü kabul etmemekte de sonuna kadar haklı egm

13 Ekim 2019 14:10

rmzan
Şef
Arkadaşlar bence geri dönüş kişiye göre değişir.olayların zirvesinde hiçbir gerekçesi olmadan bırakan adamı neden geri alsınlar ki???ya da usulüne uygun bırakmayan insanlar var onları da almazlar bence.önemli olan usulüne uygun bir sekılde ve geçerli bir sebeple bırakmak.bu durumda değerlendirilip alınabilir
14 Ekim 2019 00:10

brkklgs
Aday Memur

1 hafta araştırmışta 5 tane dönen varmış nerden araştırdın personel dairesinin evrak arşivine mi girdin ? Bende araştırdım geçen de dünya yuvarlak değilmiş düzmüş.Ben de istifa ettim ve geri dönüşü yok ben kabullendim.Bence siz de kabullenin.Geri dönüşü kabul etmemekte de sonuna kadar haklı egm

O zaman o dönenler yalan söylüyor sosyal medyadan ve arkadaşlar aracılığıyla ulaştım onu diyen benim adam döndüm diyor demek ki yalan söylüyor
14 Ekim 2019 22:19

Olddays
Aday Memur
O zaman o dönenler yalan söylüyor sosyal medyadan ve arkadaşlar aracılığıyla ulaştım onu diyen benim adam döndüm diyor demek ki yalan söylüyor

Yalan kardeşim yalan inanmayın böyle şeylere.Kural belli geri dönüşler egm nin insiyatifindedir.Egm de 91 de çıkardığı prensip karar gereği geri dönüş kabul etmiyor

14 Ekim 2019 23:56

brkklgs
Aday Memur

Yalan kardeşim yalan inanmayın böyle şeylere.Kural belli geri dönüşler egm nin insiyatifindedir.Egm de 91 de çıkardığı prensip karar gereği geri dönüş kabul etmiyor

Peki neden yalan söyleme ihtiyacı hissetsin ?? Prensip kararı vermiş emniyet kanında yazmıyor neticede adam bulmak lazım dedi zaten
17 Ekim 2019 20:23

Diagne38
Aday Memur
Arkadaşlar bence geri dönüş kişiye göre değişir.olayların zirvesinde hiçbir gerekçesi olmadan bırakan adamı neden geri alsınlar ki???ya da usulüne uygun bırakmayan insanlar var onları da almazlar bence.önemli olan usulüne uygun bir sekılde ve geçerli bir sebeple bırakmak.bu durumda değerlendirilip alınabilir
devrem sen yeniden dönüş yapmak için müracaat ettin mi? ettinse ne aşamadasın
Toplam 60 mesaj