Editörler :
12 Ekim 2019 01:10

ilkayozcan
Aday Memur

kardeşim ben yaşadığımı yazdım. Karar senin :) yerinde olsam 95 ile atanma olasılığım bile varken denerim. Devlet bambaşka bir konfor çünkü. İlerde keşke dememek için denemelisin.

çılgıninşaatçı, 1 ay önce - Alıntıya git
dostum aklımı çok karıştırdın şuan ogf
12 Ekim 2019 11:03

çılgıninşaatçı
Şef
dostum aklımı çok karıştırdın şuan ogf
ilkayozcan, 1 ay önce - Alıntıya git

tabi biz sınava çalışmaya başlarken alımlar ilanlar havada uçuşuyordu o gazla çalıştık. Şuan çalışacakların böyle bir şansı yok. Ama şu var , bu kadar ilansız alımsız geçen bir dönemden sonra bol alım illaki olacaktır. Bu sizin sınav dönemine mi gelir sonrakine mi bilemeyiz. İlerde keşke deneseydim 1 yıl dememek için çalış dostum, bu özel sektöre girdiğin an diyeceksin niye denemedim

13 Ekim 2019 13:23

ilkayozcan
Aday Memur

tabi biz sınava çalışmaya başlarken alımlar ilanlar havada uçuşuyordu o gazla çalıştık. Şuan çalışacakların böyle bir şansı yok. Ama şu var , bu kadar ilansız alımsız geçen bir dönemden sonra bol alım illaki olacaktır. Bu sizin sınav dönemine mi gelir sonrakine mi bilemeyiz. İlerde keşke deneseydim 1 yıl dememek için çalış dostum, bu özel sektöre girdiğin an diyeceksin niye denemedim

özendeyim şuan zaten çalışıyorum biryandan kpss kasıyorum
16 Ekim 2019 12:45

ilkayozcan
Aday Memur
özelde iş var fakat maaslar düşük
20 Ekim 2019 00:09

ilkayozcan
Aday Memur
özelde iş var fakat maaslar düşük
ilkayozcan, 4 hafta önce - Alıntıya git
güncel
20 Ekim 2019 12:50

ilkayozcan
Aday Memur

suan napiyorsunuz hocam
20 Ekim 2019 20:24

çılgıninşaatçı
Şef
suan napiyorsunuz hocam
ilkayozcan, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hala kurumlardan ilan bekliyoruz. Söylentilere göre yine fazla bir alım olmayacak. Belirsiz bir geleceğe doğru ilerliyoruz ... 1 yıl önce bu zamanlar ne güzel hayaller kurarken şuan hala aynı yerde olmak..

22 Ekim 2019 19:58

ilkayozcan
Aday Memur
güncel
24 Ekim 2019 00:39

ilkayozcan
Aday Memur
güncel
ilkayozcan, 3 hafta önce - Alıntıya git
Evet günceldir
25 Ekim 2019 01:29

ilkayozcan
Aday Memur
Evet günceldir
evey5
25 Ekim 2019 19:14

ilkayozcan
Aday Memur
evey5
konu günceldir
29 Ekim 2019 22:56

ilkayozcan
Aday Memur
konu güncel
31 Ekim 2019 17:06

ilkayozcan
Aday Memur
konu günceldir
31 Ekim 2019 22:42

ilkayozcan
Aday Memur
konu guncel
11 Kasım 2019 08:35

ilkayozcan
Aday Memur
konu günceldir
Toplam 35 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;