Editörler : E.Kayı Han
26 Eylül 2019 09:26

Konya Adliyesi'nde 2 Eylül'de sözlü mülakata girenler buraya lütfen

Konyada mülakata giren var mı ? ve konya da memur olanlar nasıldır konyada memurluk ? yaşanılabilir yer mi ? merkezi bayagı gelişmiş büyük bi şehir gibi gordum ama biraz yiyecek içecek pahalı gibi geldi bana onda da mevlanaya gelen turistten kaynaklı oldugunu düşünüyorum.. sizler ne düşünüyorsunuz ?

atandıkmıacep
Aday Memur
26 Eylül 2019 09:56

Genel olarak yeme içmesi öyle o bölge eskiden kötüydü oldukça, düzenleme falan yapıldı da iyi oldu. Ne mülakatına girdiniz?

Fearful87
Aday Memur
30 Eylül 2019 13:42

inşaat teknisyeni

atandıkmıacep, 5 yıl önce

Genel olarak yeme içmesi öyle o bölge eskiden kötüydü oldukça, düzenleme falan yapıldı da iyi oldu. Ne mülakatına girdiniz?

mahmutt159
Daire Başkanı
30 Eylül 2019 14:45

mevlanaya gelen turistten dolayımı pahalı olucak :D

Şehrin nufusunu gördün mü sen o mevlaneye gelen turist o şehir için gram etkisi yok

Fearful87
Aday Memur
01 Ekim 2019 09:35

yani oyle düşündüm bi an yanlız suda var insanları pek güvenilir değil galiba bi lokantacıya sordum pazar günü gitmiştim cogu büyük rent a car cılar o gün kapalı idi ya bu rent a carcılar nerdedir onercegin biri varmı adam kendi memleketinde onerecek bi tane rent a car cı bulamadı ya güvenme dedi git otobüsle gez filan dedi ilginc yani tüm insanları boyle değildir illaki ama ne bilim garip geldi bana

mahmutt159, 5 yıl önce

mevlanaya gelen turistten dolayımı pahalı olucak :D

Şehrin nufusunu gördün mü sen o mevlaneye gelen turist o şehir için gram etkisi yok

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi