Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Kasım 2019 16:36

asaygin
Editor
18 Kasım 2019 18:11

dehneliler
Daire Başkanı

Bu sınav işlerini bırakalı çok olmuştu. Neyse bu yıl ben de sınava gireyim. İdarecilik iyiydi, özledim valla. Fen Lisesi için sınava girmek lazım mı onu da bilemiyorum.

18 Kasım 2019 20:56

yeditepelisehir
Daire Başkanı

Müdür yardımcılığından müdürlüğe geçmek için girmeyi düşünüyorum ama bu sene 1 ekim tarihinde başladığımız için seneye atama takvimine göre 1 yıl süreyi doldurabilecek miyiz acaba?

18 Kasım 2019 21:11

Mep312
Aday Memur

Sınav her ilde olacak mı

18 Kasım 2019 22:45

Kundera3825
Memur

Bu sefer sınava hazırlanma süresi daha fazla,tek sıkıntı ise yeterince münhal olmaması

19 Kasım 2019 22:24

cleaning
Şef
yönetmelik dikkatle incelendiğinde 15.madde 2.ve 3.firkalar sınavın üç yildan önce olabileceğinin, sınavın ÖSYM ve yapılması ile belkide her sene.....
cleaning, 1 ay önce - Alıntıya git
bakın bakalım zamanın da ne yazmışım. tamda dediğim gibi oldu. herkesin gönlünce olsun inşallah.
20 Kasım 2019 15:28

akarakas78
Aday Memur
hadi canım sende.. geçen sene sınava girdim ve bu yıl girmeyeceğim..daha önce sınava girenlerin başarılı olması sizi neden rahatsız etti buyurun girin sınava kimse sizi engellemiyor.. ben gecen yıl aldığım puanı kullanmış değilim zaten doğru düzgün bir yer açılmadı bir çok yer dolu idi...
20 Kasım 2019 22:22

fenciii03
Memur
bakın bakalım zamanın da ne yazmışım. tamda dediğim gibi oldu. herkesin gönlünce olsun inşallah.
cleaning, 2 hafta önce - Alıntıya git

onu ilk ben yazmıştım hocam:)

20 Kasım 2019 22:24

fenciii03
Memur

onu ilk ben yazmıştım hocam:)

fenciii03, 2 hafta önce - Alıntıya git

15 ve 21 ekimde açıklamalı yazmıştım.bilerek mülakata girmedim ve sınav puanım yanmadı.

21 Kasım 2019 00:01

ates115
Memur

arkadaşlar sorum şu malum acıklar yok denecek kadar azaldı büyük şehirde sizce 70 puan civarı bu sene iş yapar mı

21 Kasım 2019 00:04

zlatan zlatanoglu
Aday Memur

arkadaşlar sorum şu malum acıklar yok denecek kadar azaldı büyük şehirde sizce 70 puan civarı bu sene iş yapar mı

ates115, 2 hafta önce - Alıntıya git

zor hocam ,ben 69 puan ile açıkta kaldım kötü okulalrı yazmama rağmen ,75 puan iş yapar ekys de

22 Kasım 2019 21:29

fenciii03
Memur

zor hocam ,ben 69 puan ile açıkta kaldım kötü okulalrı yazmama rağmen ,75 puan iş yapar ekys de

zlatan zlatanoglu, 2 hafta önce - Alıntıya git

ilden ile değişir hocam bu durum.70 puanda çok rahat iş yapar. ilk sınavda 60 puanı geçen bile çok az kişiydi

22 Kasım 2019 22:08

Ad:Min
Daire Başkanı

15 ve 21 ekimde açıklamalı yazmıştım.bilerek mülakata girmedim ve sınav puanım yanmadı.

fenciii03, 2 hafta önce - Alıntıya git

mülakata girmek sınav puanını yakmıyor.

eğer ataman olursa sınav puanın yanıyor.

görevlendirmeye esas puanında eksy sınav başvuru tarihine kadar geçerli

görevlendirmeye esas puanlar 22 ocak 2020 ye kadar geçerli.

ataman olmadıysa ekys yazılı puanınla tekrar mülakata girebilirsin ve görevlendirmeye esas puanın tekrar oluşur.

MADDE 24 ? (1) Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylardan müdür olarak ilk defa görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adayların görevlendirmeye esas puanları; yazılı sınav puanının %60?ı ile sözlü sınav puanının %40?ı dikkate alınarak belirlenir. Görevlendirmeye esas puanlar, kesin sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren bir sonraki yazılı sınav başvuru tarihinin ilk gününe kadar geçerlidir.

28 Kasım 2019 19:57

fenciii03
Memur

mülakata girmek sınav puanını yakmıyor.

eğer ataman olursa sınav puanın yanıyor.

görevlendirmeye esas puanında eksy sınav başvuru tarihine kadar geçerli

görevlendirmeye esas puanlar 22 ocak 2020 ye kadar geçerli.

ataman olmadıysa ekys yazılı puanınla tekrar mülakata girebilirsin ve görevlendirmeye esas puanın tekrar oluşur.

MADDE 24 ? (1) Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylardan müdür olarak ilk defa görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adayların görevlendirmeye esas puanları; yazılı sınav puanının %60?ı ile sözlü sınav puanının %40?ı dikkate alınarak belirlenir. Görevlendirmeye esas puanlar, kesin sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren bir sonraki yazılı sınav başvuru tarihinin ilk gününe kadar geçerlidir.

Ad:Min, 2 hafta önce - Alıntıya git

eski bilgilerle yazmışsın hocam sınavın %80 i mülakatın %20 olacak

mülakata girmek tabiki puan yakmaz fakat tekrardan mülakata girersin.yeni sınav olduğu aman görevlendirmeye esas puanın yanar.

Toplam 54 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?