Editörler : muhtesem32
27 Eylül 2019 19:14   

Aöf kimlik kartı ne işe yarıyor

almaya gerek varmı

27 Eylül 2019 20:23

preo
Aday Memur

Ulaşımdan tut özel kulüp üyeliğine (spor vs) ve dahası.. öğrenci olarak yararlanman adına bazen öğrenci belgesi ile uğraşmaman için sorduklarında göstermek üzere alman yararlı olur. Bildiğim kadarıyla bu kartlar vakıfbank atm ve kredi kartı yerinede geçiyordu. İsteğine göre banka kullanımına açtırır veya sadece öğrenci kimliği olarak kullanırsın.

27 Eylül 2019 20:25

preo
Aday Memur

Bu arada mezun olurken o kartı tekrar senden geri alıyorlar.Kaybetmemeye özen göster.

28 Eylül 2019 00:08

kaplumbaga155
Daire Başkanı

hiçbir işe yaramıyor. sınav girişlerinde bile kabul edilmiyor illa tc kimlik olacak.

2 yıl cüzdanımda gezdirdim hiçbir yerde kullanmadım en son diplomayı alırken geri istediler o kadar. yani bi verilirken bir de alınırken lazım oldu:)

28 Eylül 2019 00:12

yılmazq
Aday Memur

hiçbir işe yaramıyor. sınav girişlerinde bile kabul edilmiyor illa tc kimlik olacak.

2 yıl cüzdanımda gezdirdim hiçbir yerde kullanmadım en son diplomayı alırken geri istediler o kadar. yani bi verilirken bir de alınırken lazım oldu:)

kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git
yani almasak bi şey olur mu
28 Eylül 2019 00:35

kaplumbaga155
Daire Başkanı
yani almasak bi şey olur mu
yılmazq, 2 ay önce - Alıntıya git

sen al gene de ama acelesi falan yok rahat ol dediğim gibi mezuniyette geri alıyorlar sadece.

belki almassan mezuniyette de istemeyebilirler.

09 Ekim 2019 21:51

sgkicra
Memur

sen al gene de ama acelesi falan yok rahat ol dediğim gibi mezuniyette geri alıyorlar sadece.

belki almassan mezuniyette de istemeyebilirler.

kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

ben eylül 12 de kaıt yaptırdım acaba çıkmış mıdır. bilen var mı?

12 Ekim 2019 12:00

aofnette
Aday Memur

"Doğru bir

başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf

sağlar."

*Açıköğretimde nasıl

ders çalışılır? https://www.instagram.com/aofnette/

*Ders anlatımlarımız için https://www.udemy.com/course/acikogretim-genel-muhasebe-1-vize/

*Hepinizi bekleriz

arkadaşlar.

16 Ekim 2019 08:48

aysece35
Aday Memur

açık ogretım kartı sehırıcı ulasımda ındırım saglar..bırde..sınemaya ındırımlı gırebılırsınız.

18 Ekim 2019 13:19

birtikci
Aday Memur

açık ogretım kartı sehırıcı ulasımda ındırım saglar..bırde..sınemaya ındırımlı gırebılırsınız.

aysece35, 1 ay önce - Alıntıya git

hangi sehir icimis o hangi şehirde dolmusa otobüse binsem ilk gördüğüm yazı acık öğretim kimliği gecersizdir yazısı sinemada gecersiz tiyatroda gecersiz hic bir ise yaradığı yok ben bugün mezun oluyorum hic cıkartmadım yarasaydı cıkartırdım essek değilim heralde

19 Ekim 2019 12:37

yenican1789
Aday Memur

Cüzdana koymaya

Toplam 10 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?