Editörler : E.Kayı Han
29 Eylül 2019 20:06

Meskun mahalde içinde tabanca ile atış yapmak

merhabalar arkadaşlar ben jandarma uzman çavuşum şöyle bir durum oldu arkadaşlarla alkol alıyorduk aldıktan sonra ben 8-10 el kendi tabancam iel meskun mahal içinde atış yaptım havaya sonra jandarma ekipleri bizi karakola götürdüler tabancayı kendi rızanlamı vericeksin yoksa el koyma tutanağı ile alıcaz dediler kendi rızamla verdim kriminal inceleme için kovanlarla beraber olay yeri jandarmaya teslim ettiler adli takikat başlattılar alkol oranım 1.20 çıktı tabiki suçluyum ifademde de ben kendi tabancamla attım dedim yalan söylemedim meslekten ihraçmı edecekler beni daha önce yaşayan yada yakınında yaşayan birisi varmı bilgilendirebilirmi teşekkürler

Tayfunsah
Yasaklı
29 Eylül 2019 20:58

ne kadar güzel. bi jandarma diğer bi jandarmayı karakola götürüyor. her neyse. meskun mahalde ateş etmek disiplin kanununda 24 ay rütbe durdurma adli olarak 6 ay üzeri ceza alırsanda sıkıntı

askertr
Aday Memur
29 Eylül 2019 21:47

İyi bir avukat konuyu çözer. İyi bir avukat Tut. Yanında başka kimseler de varsa senin elini güçlendirir onların vereceği ifade. Geçmiş olsun.

general05
Aday Memur
29 Eylül 2019 22:58

Öncelikle karakolda mi görev yapıyorsun eğer karakolda gorevliysen kendi sorumluluk alanında mi alkol aldın bu ayrı bir ceza gerektirir.

general05
Aday Memur
29 Eylül 2019 22:59

Kendi görev mahaline alkol aldiysan görevden Men edilebilirsin.

Makarnalar
Aday Memur
30 Eylül 2019 08:25

Yanımda 3 arkadaşım daha vardi onlarda uzman onlarda attı ama benim kovanlar bulundu

askertr, 5 yıl önce

İyi bir avukat konuyu çözer. İyi bir avukat Tut. Yanında başka kimseler de varsa senin elini güçlendirir onların vereceği ifade. Geçmiş olsun.

Makarnalar
Aday Memur
30 Eylül 2019 09:06

Karakolda görev yapıyorum evet ama bu suçu işlediğimiz yer başka karakolun mıntıkası sivildim ben izinliydim

general05, 5 yıl önce

Öncelikle karakolda mi görev yapıyorsun eğer karakolda gorevliysen kendi sorumluluk alanında mi alkol aldın bu ayrı bir ceza gerektirir.

Makarnalar
Aday Memur
04 Ekim 2019 19:59

arkadaşlar kimse yokmu akıl verecek

general05
Aday Memur
05 Ekim 2019 02:53

Ne aklı istiyorsun. İdari soruşturma açıldı mi ?

kartal5865
Aday Memur
06 Ekim 2019 01:45

Hicbisey yapmana gerek yok olan olmuş artık bu durumdan ihraç olmazsın merak etme aynı durumu bende yaşadım silah müsadere ediliyor 20 ayda hapis cezası aldım mahkemede hakim sorar hükmün açıklamasını geri bırakılmasını istiyormusun diye evet de hicbisey olmaz 5 yıl ertelenir 5 yıl boyunca suç islememen lazım ama avukat falan tutana gerek yok alacağın ceza belli zaten

Makarnalar
Aday Memur
17 Kasım 2019 16:47

Müsadere ediliyor derken ne kadar müsadere ediliyor

şifomehmett
Yasaklı
18 Kasım 2019 02:59

Konu başlıklarına bakıyordum da, başka bir konu başlığında olayı daha farklı anlatmışsın. Yalan söyleyeceksen sana kimse yardım edemez zaten. O konu başlığında poligonda atış yapmıştın. Kovanları yanına alıp dağlık bir araziye atmıştın.

kartal5865
Aday Memur
18 Kasım 2019 10:50

Hocam silah gitti birdaha vermezler size

muratgun922
Genel Müdür
19 Kasım 2019 21:34

sende suç yok. sana o silahı kafayı çek sağa sola ateş et diye beline koyan idarede suç

masterche
Aday Memur
25 Aralık 2020 19:43

...

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi