Editörler :
17 Ekim 2019 10:06

justadrop
Aday Memur

hem eş durumuna sıkıntı çıkarıyorlar bir yıl bekle kurayı bekle kadro olmasını bekle cart curt hem de görevlendirmeyi engelle, sıkıntı çıkartmak için her yol deneniyor valla ne diyeyim ki

hll3245, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynen, il içinde eş durumu tayini yok. Eşimle aramızda 140 km var. Görevlendirme de yapmıyorlar.

17 Ekim 2019 13:53

hll3245
Aday Memur

Aynen, il içinde eş durumu tayini yok. Eşimle aramızda 140 km var. Görevlendirme de yapmıyorlar.

justadrop, 4 hafta önce - Alıntıya git

kardeş nasıl il içinde eş durumu tayini yok ne yapacağız 1 sene çok zor diyorduk daha beteri çıkıyor

17 Ekim 2019 15:33

justadrop
Aday Memur

kardeş nasıl il içinde eş durumu tayini yok ne yapacağız 1 sene çok zor diyorduk daha beteri çıkıyor

hll3245, 4 hafta önce - Alıntıya git

Maalesef yok. Becayiş de yok. Yargı yolu açık. Daha önce bu şekilde sağlık bakanlığını mahkemeye verip kazananlar varmış. İl içi eş durumu yapabilenler de yazabilirse memnun olurum.

https://www.memurlar.net/haber/727987/4-b-li-sozlesmeli-personel-il-ici-yer-degisikligi-yapamaz-mi.html

19 Ekim 2019 18:02

fztzelihaözlüer
Aday Memur

Esasen 4blinin il ici degil hastanenin baska biriminde dahi calistirilmasi yasaktır. Gorevlendirmelerde ekstra sikayet vs yojsa arastirma soruşturma olmazsa kimsenin bisey dedigi olmuyor. Il Saglik kendi içinde hallediyor.ben iki ay zorla bulaniktan malazgirte gorevlendirilmistim itiraz ettim ohal kapsamında gorevlendirilebilirsiniz dediler.ama şimdi kalmadi.van ilcelerdeki bi cok fzt arkadaşı ftr hekimi olmadığı icin merkeze çekiyorlar kimsenin bisey demiyor

20 Ekim 2019 07:52

softray
Aday Memur
696 4d çakılı kadro 657 4b yeni atanan sözleşmeli saglık caşısınını eş durumundan 4d linin yanına getirebilir mi eş durumu varmı bu sekilde
21 Ekim 2019 08:38

lDeimosl
Daire Başkanı
696 4d çakılı kadro 657 4b yeni atanan sözleşmeli saglık caşısınını eş durumundan 4d linin yanına getirebilir mi eş durumu varmı bu sekilde
softray, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hayır getirermez. Memur olması gerekir.

Toplam 26 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?