Editörler : ayşegül bgm
01 Ekim 2019 00:17

15 ekim maaş
zimmete düştüm bu hafta içinde belgelerimi verirsem pazartesi (7 ekim) de iş başı yapıcam ama 1 kasımda askere gidicem onun için ÜCRETSİZ İZNE ayrılıcam 15 ekimde maaşım yatar mı?

kayseri204
Genel Müdür
01 Ekim 2019 00:49

Ayın 10nunda maaşlar hesaplanıyor en geç 1hafta+1aylık maaş alırsın.

acemi hemşir-e
Aday Memur
01 Ekim 2019 00:52

kasımın 1 inde ücretsiz izne çıkacağım sıkıntı olur mu maaş konusunda?
kayseri204, 5 yıl önce

Ayın 10nunda maaşlar hesaplanıyor en geç 1hafta+1aylık maaş alırsın.

kayseri204
Genel Müdür
01 Ekim 2019 01:14

Bir kısmını senden geri alıyorlar yani gidenler öyle söylüyor maaş konusunda da bir sıkıntı olmaz.

Radtechn
Aday Memur
01 Ekim 2019 07:35

Devletin verdiği parayı geri alamaz hastane yönetimi bir kısmı dediğin vergi kesintisi o da bordroya yansır zaten

kayseri204, 5 yıl önce

Bir kısmını senden geri alıyorlar yani gidenler öyle söylüyor maaş konusunda da bir sıkıntı olmaz.

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 08:41

çok biliyorsun sen. geri alamazmış.

"Memurlara aylıkları her ayın başında peşin ödenir.."

"Bu hüküm kapsamından memur maaşları peşin ödenir. Maaşları ödendikten sonra ay içerinde askerlik veya doğum izni nedeniyle ücretsiz izne ayrılanlar için fazla ödenen maaşın geri alınması gerekmektedir."

biraz araştırın kardeşim.

Radtechn, 5 yıl önce

Devletin verdiği parayı geri alamaz hastane yönetimi bir kısmı dediğin vergi kesintisi o da bordroya yansır zaten

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 08:43

ayrıca parayı mal müdürlüğüne yatırıyorsun.

Radtechn, 5 yıl önce

Radtechn
Aday Memur
01 Ekim 2019 10:07

Boş yapma lan adam 15 Ekim'de maaş alacağım diyor ilk ay fazladan maaş yatıyor zaten onu neden geri alsınlar . Ayrıca ücretli izin tarihleri bellidir ücretli izne ayrılana maaş yatmaz . Adam askerlik için ayrılacak gideceği süreler belli . Ben iade duymadım 3 5 gün ücretli izin alanlarında kesintisi diğer aya yansıdı yatan parayı almadılar . Her başlıkta boş boş konuşuyorsun defol git artık şu fotumdan

Sörc, 5 yıl önce

çok biliyorsun sen. geri alamazmış.

"Memurlara aylıkları her ayın başında peşin ödenir.."

"Bu hüküm kapsamından memur maaşları peşin ödenir. Maaşları ödendikten sonra ay içerinde askerlik veya doğum izni nedeniyle ücretsiz izne ayrılanlar için fazla ödenen maaşın geri alınması gerekmektedir."

biraz araştırın kardeşim.

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 10:34

koçum devlet kurumunda çalışıyorum. çevremde askere gidenlerin hepsi ya mal müdürlüğüne para yatırdı yada personel birimiyle görüşüp o ay alacağı maaşı eksik aldı. askere giderken ücretsiz izin alındığından bihaber gelmişsin yorum yapıyorsun burada. boş yapmayı bırakması gereken sensin. kafadan dolma bilgilerle insanlara yanlış bilgi veriyorsun. devlet zaten çalışmadan bir aylık maaş veriyor emekli olurken bile o maaşı senden alıyor.

Radtechn, 5 yıl önce

Boş yapma lan adam 15 Ekim'de maaş alacağım diyor ilk ay fazladan maaş yatıyor zaten onu neden geri alsınlar . Ayrıca ücretli izin tarihleri bellidir ücretli izne ayrılana maaş yatmaz . Adam askerlik için ayrılacak gideceği süreler belli . Ben iade duymadım 3 5 gün ücretli izin alanlarında kesintisi diğer aya yansıdı yatan parayı almadılar . Her başlıkta boş boş konuşuyorsun defol git artık şu fotumdan

Snmsanem
Aday Memur
01 Ekim 2019 10:38

Devlet kurumunda çalışan biri olarak yazıyorumarkadaşlar devlet 15 ekimde aslında kasım maaşı yatırır yani anlayacağınız kasım ayı askere yada ücretsiz doğum iznine çıkacaklardan parayı geri iade talebi yapıyorlar ve o parayı alıyorlar

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 10:47

teşekkürler. bilgisiz insanlara laf anlatmak çok zordur.

Snmsanem, 5 yıl önce

Devlet kurumunda çalışan biri olarak yazıyorumarkadaşlar devlet 15 ekimde aslında kasım maaşı yatırır yani anlayacağınız kasım ayı askere yada ücretsiz doğum iznine çıkacaklardan parayı geri iade talebi yapıyorlar ve o parayı alıyorlar

tufanzeves
Aday Memur
01 Ekim 2019 11:03

Kardeş sen 3+1 le atanmadin mı?ilk 1 sene ücretsiz izin yok diye biliyorum??

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 11:13

devlet memurları 5 yıl dolmadan ücretsiz izne ayrılamaz. bana sorduysan eğer ben daha atanmadım. ancak 5 buçuk yıllık infaz ve koruma memuruyum.

tufanzeves, 5 yıl önce

acemi hemşir-e
Aday Memur
01 Ekim 2019 16:16

askerlik ve doğum istisna
tufanzeves, 5 yıl önce

acemi hemşir-e
Aday Memur
01 Ekim 2019 16:18

ne zaman geri yatırmam gerekiyo hemen isterlermi parayı yoksa bi kaç ay sonra mı
Snmsanem, 5 yıl önce

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 16:20

ilişiğini kesmeden önce isterler parayı yatırmanı. sen eğer söylersen işe başlar başlamaz 1 kasımda askere gideceğini maaşları hesaplamadılarsa eğer sıkıntı olmaz. direkt eksik yatırırlar hiç uğraşmazsın mal müdürlüğü ile.

acemi hemşir-e, 5 yıl önce
ne zaman geri yatırmam gerekiyo hemen isterlermi parayı yoksa bi kaç ay sonra mı

acemi hemşir-e
Aday Memur
01 Ekim 2019 17:29

hastanenin haberi var zaten büyük ihtimal dediğinix gibi olur eksik yatar
Sörc, 5 yıl önce

ilişiğini kesmeden önce isterler parayı yatırmanı. sen eğer söylersen işe başlar başlamaz 1 kasımda askere gideceğini maaşları hesaplamadılarsa eğer sıkıntı olmaz. direkt eksik yatırırlar hiç uğraşmazsın mal müdürlüğü ile.

Sörc
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 17:42

Hayırlısı olsun kardeşim ben de 21-22 aralıkta gidecem bedelliye bakalım

acemi hemşir-e, 5 yıl önce
hastanenin haberi var zaten büyük ihtimal dediğinix gibi olur eksik yatar

acemi hemşir-e
Aday Memur
01 Ekim 2019 17:55

hayırlısı olsun teşekkür ederim cevaplar için
Sörc, 5 yıl önce

Radtechn
Aday Memur
01 Ekim 2019 23:50

Sen önce atan da sağlıkla alakalı bilgi ver boş yapmayın Ekimin 7 sinde başlayacak adam kasimin maaşını alacak diyor cahil sürüleri bir haltdan da haberiniz yok size laf da anlatilmaz önce atanın ezikler hadi naş

Sörc, 5 yıl önce

Snmsanem
Aday Memur
02 Ekim 2019 04:37

Önce üslubunu düzelt belli olgunluğa erisemediginiz belli konuşma tarzinizdan askere gidicek arkadas 14 eylul 15 ekim arası ekim maaşı yatar 14 ekim 15 kasım arası kasım maasi yatar yani sen 15 ekimde 7sinde ise başladığın için kasım maaşı 15 kasıma kadar çalışacağın düşünülerek tam yatırılır kısaca senden sadece 1 kasım 15 kasım arasındaki 15 günlük maaşını tekrar talep edecekler sen 22 günlük maaşını alabileceksin umarım faydalı olmustur iyi gunler

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi