Editörler : hopaliSafak Vaktii
03 Ekim 2019 10:53   

Sosyal Medya
Arkadaşlar biraz garip bir başlık oldu kusura bakmayın ama tüm sosyal medya hesaplarım kapalı bilenler şu an sosyal medyada atamalarla ilgili bir durum varsa paylaşabilir mi ? Mesela Ziya Selçuk ile yada diğer yetkililer ile görüşen var mı ? Son durum nedir? Çok teşekkürler , saygılar .
03 Ekim 2019 10:57

fhurghan
Şef
duyumu umumiye dolu. Ama net bilgi olarak sunu verebilirim, direkt atama daire baskani hamza hocanin agzindan en az 40bin olacak sekilde talep gecildi. Maliye bekleniyor. Geri kalanlara ben sahsim adina itibar etmiyorum. Kimi diyor 30, kimi diyor 40. Hatta bir ara 17.5000 bile cikti.
03 Ekim 2019 10:59

lisaylin
Aday Memur

tahmini ne zman belli olur süreç fazla uzamadı mı hocam her an tetikteyiz

03 Ekim 2019 11:02

HakanMatt
Şef
duyumu umumiye dolu. Ama net bilgi olarak sunu verebilirim, direkt atama daire baskani hamza hocanin agzindan en az 40bin olacak sekilde talep gecildi. Maliye bekleniyor. Geri kalanlara ben sahsim adina itibar etmiyorum. Kimi diyor 30, kimi diyor 40. Hatta bir ara 17.5000 bile cikti.
fhurghan, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hamza hoca yalan bir şey demedi şimdiye kadar 40 bin dediyse olur diye düşünüyorum tabi maliye asıl önemli olan ama kendisi olacağını kesin bilmese demezdi Hamza Aydoğdu
03 Ekim 2019 11:03

HakanMatt
Şef

tahmini ne zman belli olur süreç fazla uzamadı mı hocam her an tetikteyiz

lisaylin, 3 hafta önce - Alıntıya git
Benim korkumda 2017 deki gibi olması hocam zulüm olur artık zaten tükendik, yıprandık.
03 Ekim 2019 11:04

HakanMatt
Şef
17500 mü ahahaha ya nasıl insanlar var valla anlamak çok zor geçen sene de birisi 42 bin atmıştı ortaya
03 Ekim 2019 11:06

durmaz1986
Aday Memur

küsüratlı yazayım da yalan olduğu anlaşılmasın diye

03 Ekim 2019 11:08

lisaylin
Aday Memur

artarak devam edecek liseye ağırlık verilecek dedi Ziya hoca sınıf öğretmenliği ne kadar etkilenir

03 Ekim 2019 11:16

fhurghan
Şef
Hamza hoca yalan bir şey demedi şimdiye kadar 40 bin dediyse olur diye düşünüyorum tabi maliye asıl önemli olan ama kendisi olacağını kesin bilmese demezdi Hamza Aydoğdu
HakanMatt, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hamza hoca kendisi dedi, talebi gectik en az 40bin olacak sekilde maliyeden refleks bekliyoruz. Soyledigi aynen bu zira hamza hoca maliyedeki tasarruflari bilmez.
03 Ekim 2019 11:17

fhurghan
Şef

artarak devam edecek liseye ağırlık verilecek dedi Ziya hoca sınıf öğretmenliği ne kadar etkilenir

her gun ayni soruyu sormaktan bikmadin mi? gercekten ama :)
03 Ekim 2019 11:43

hsybroaaa
Aday Memur

En az 40 bin ne demek hocam? 40 bin altı olmaz demek.Pazarlık meselesi değil bu.40 bin olacak ama baskıyla fazlası da olabilir.

03 Ekim 2019 11:46

lisaylin
Aday Memur
her gun ayni soruyu sormaktan bikmadin mi? gercekten ama :)

sizi neden rahatsız etti bu kadar her gün sorduğumu nerden çıkardınız ayrıca neden laf sokma ve iğneleme peşindesiniz biliyorsanız yorum yaparsınız istemiyosanız susarsınız

03 Ekim 2019 11:50

SelimPusat34
Memur

sınıf öğretmenliğinin ataması olmaz artık. edebiyat ve matematik bölümüne 5'er bin kontenjan verilecekmiş.

03 Ekim 2019 12:05

fhurghan
Şef

sizi neden rahatsız etti bu kadar her gün sorduğumu nerden çıkardınız ayrıca neden laf sokma ve iğneleme peşindesiniz biliyorsanız yorum yaparsınız istemiyosanız susarsınız

hep ayni sorular ve anlamsiz siniftan kisilacagi asikar
03 Ekim 2019 12:36

HakanMatt
Şef
hep ayni sorular ve anlamsiz siniftan kisilacagi asikar
Furkan hocam iyisin hoşsun ama biraz agresifsin :)
03 Ekim 2019 13:03

fhurghan
Şef
Furkan hocam iyisin hoşsun ama biraz agresifsin :)
hayir ne alakasi var bana diyor seni neden rahatsiz etti neden rahatsiz etsin beni lol, 3 ogun yemek yer gibi hep ayni sorular ben kendim icin de soyluyorum. Puanimiza guvenmiyorsak ders calismaliyiz ne yapacagi belli degil bu hukumetin.
03 Ekim 2019 13:37

HakanMatt
Şef
hayir ne alakasi var bana diyor seni neden rahatsiz etti neden rahatsiz etsin beni lol, 3 ogun yemek yer gibi hep ayni sorular ben kendim icin de soyluyorum. Puanimiza guvenmiyorsak ders calismaliyiz ne yapacagi belli degil bu hukumetin.
Hocam öyle tabi ama kurduğunuz cümleler biraz ağır oluyor bence biraz frenleyin daha ılımlı olabiliriz .
03 Ekim 2019 13:51

fhurghan
Şef
Hocam öyle tabi ama kurduğunuz cümleler biraz ağır oluyor bence biraz frenleyin daha ılımlı olabiliriz .
hep boyle gercek acitiyor. Nasil soylersen soyle odaklanmis inanmayacak sana.
03 Ekim 2019 14:02

HakanMatt
Şef
hep boyle gercek acitiyor. Nasil soylersen soyle odaklanmis inanmayacak sana.
Neyse hocam hala aynısını yapıyorsun iyi bir insansın ben inanıyorum sana :)
03 Ekim 2019 14:03

lisaylin
Aday Memur

rica ediyorum uzatıp konuyu önemli hale getirmeyin boş yere. bizlere yakışmaz. furkan hocam siz bana hayat dersi vermek gibi bi sorumluluğu yüklenmeyin. hakan hocam teşekkür ederim. iyi çalışmalar herkesin gönlüne göre olsun.

03 Ekim 2019 14:04

fhurghan
Şef

rica ediyorum uzatıp konuyu önemli hale getirmeyin boş yere. bizlere yakışmaz. furkan hocam siz bana hayat dersi vermek gibi bi sorumluluğu yüklenmeyin. hakan hocam teşekkür ederim. iyi çalışmalar herkesin gönlüne göre olsun.

mersi senin de.
Toplam 20 mesaj

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?