Editörler : E.Kayı Han

sakaya.fırat
Yasaklı
15 Ekim 2019 18:45

Adam inanmadığını söylüyor ama

Atatürkçüyüm diyen kimileri hafız diyor

Peygamber soyundan dahi diyen oldu

Bunu şu anki atatürkün partisinin lideri de onayladı

Sorun atatürkün dini değil ..en azından benim acımdan.

Güya ataturku yucelteyim diye yalana sarilanlarda

Rengarenk91, 5 yıl önce

Ayrica Ataturk un ne demek istedigini bile anlamamissiniz.ben inanmiyorum diyo.sonra sizin gibileri elestiriyo.dini siyasete karistiranlari,sizin suan yaptiginiz gibi liderlere inanclarina gore yargiliyo yada oy vermenizi elestiriyo.herkes ozgurce inbadetini yapmali ama inandigi icin somurulmemeli diyor.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
16 Ekim 2019 10:05

Haydar Baş ehli beyttendir deyince Kılıçdaroğlu nezaketen öylemi? dedi.Atatürk Bektaşi falan değildir. Ama halkımızın ekser çoğunluğu dindar olduğundan böyle konuşuyorlar işte .

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Adam inanmadığını söylüyor ama

Atatürkçüyüm diyen kimileri hafız diyor

Peygamber soyundan dahi diyen oldu

Bunu şu anki atatürkün partisinin lideri de onayladı

Sorun atatürkün dini değil ..en azından benim acımdan.

Güya ataturku yucelteyim diye yalana sarilanlarda

EL CHAPO
Genel Müdür
16 Ekim 2019 10:20

lafa gelince isine gelmeyince ingiliz amerika israil düsmanimiz .

ataturk dusmani olunca ingiliz bilmem neysi roportajiymis .

seninde adin apo deil mi? deistir ismini .

apo kim biliyosun

abdullah132413, 5 yıl önce

bu bütün din mensuplarını tahkirdir.

akılsızlıkla ve gafletle ithamdır

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
16 Ekim 2019 10:28

Kaldıki yaşantı olarak AKP ideolojisinin (siyasal İslam Rabia) tam tersi hayat yaşayan AKP seçmenleride yok değil.Siyasete gelince mangalda kül bırakmazlar ama içki kumar fuhuştada bir o kadar hızlılar:))KKTC gazinolarında bunların ünlülerinide görüyoruz.İşte onun içindirki İreis Türklere güvenmiyor .

yeniçeri12, 5 yıl önce

Haydar Baş ehli beyttendir deyince Kılıçdaroğlu nezaketen öylemi? dedi.Atatürk Bektaşi falan değildir. Ama halkımızın ekser çoğunluğu dindar olduğundan böyle konuşuyorlar işte .

EL CHAPO
Genel Müdür
16 Ekim 2019 10:32

hocam kktc de guzel bar tipi gazinolar tam nerde var . girnedeyim de :D

yeniçeri12, 5 yıl önce

Kaldıki yaşantı olarak AKP ideolojisinin (siyasal İslam Rabia) tam tersi hayat yaşayan AKP seçmenleride yok değil.Siyasete gelince mangalda kül bırakmazlar ama içki kumar fuhuştada bir o kadar hızlılar:))KKTC gazinolarında bunların ünlülerinide görüyoruz.İşte onun içindirki İreis Türklere güvenmiyor .

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
16 Ekim 2019 10:42

Vallahi ben evliyim hanımın gözetimindeyim ve inanın hiç gitmedim.Savoyu Meriti bilirim ama gazinosuna girip kumar oynamam sadece davet edilirsem yerim içerim.Eşimlede Altın koy Rakı balık restoranından başka restorana gitmem ucuzdur halk restoranıdır.Siz Girnede bir taksi tutun şöförlerin hepsi bilirler o tip yerleri sizi götürürler.

EL CHAPO, 5 yıl önce

hocam kktc de guzel bar tipi gazinolar tam nerde var . girnedeyim de :D

EL CHAPO
Genel Müdür
16 Ekim 2019 10:47

savoy meriti herkes biliyor :D night club lari biliyorumda bar disco tarzi lazim ama . kibrista da milletin akli fikri pompada

yeniçeri12, 5 yıl önce

Vallahi ben evliyim hanımın gözetimindeyim ve inanın hiç gitmedim.Savoyu Meriti bilirim ama gazinosuna girip kumar oynamam sadece davet edilirsem yerim içerim.Eşimlede Altın koy Rakı balık restoranından başka restorana gitmem ucuzdur halk restoranıdır.Siz Girnede bir taksi tutun şöförlerin hepsi bilirler o tip yerleri sizi götürürler.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
16 Ekim 2019 12:15

:)))

EL CHAPO, 5 yıl önce

savoy meriti herkes biliyor :D night club lari biliyorumda bar disco tarzi lazim ama . kibrista da milletin akli fikri pompada

Rengarenk91
Kapalı
16 Ekim 2019 16:07

Hayatim boyunca hic icki icmedim,bara gitmedim.yalnizligi sevdigim icin sevgilim bile olmadi.benden rahibe olur :D

Rengarenk91
Kapalı
16 Ekim 2019 16:11

Onceden avm de calisoyodum.aksam cikista yarim saat deniz kenarindan carsiya yuruyodum.bankta tesetturlu kiz bi erkekle opusuyodu.sorsan Ataturk dusmanidir.Ataturk yuzunden dinini yasayamiyodur.komsumuzda Ataturk dusmani.ramazanda sabah cay icerken yakalamistik.apar topar saklamaya calisiyodu.Ataturk yuzunden dinini yasayamiyo.o yuzden sevmiyo.

Rengarenk91
Kapalı
16 Ekim 2019 16:29

Ataturk olmasa nasil gunah cikaracaklardi bilmiyorum.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
16 Ekim 2019 19:56

Çok sevdiğim bir arkadaşım Vücut geliştirici.Bir çok müsabaka kazanmış.Vücut geliştirme fedarasyon başkanlığı için çırpınıyor ve koyu İreisçi! Yazdım bak kardeşim bikini giyip bayanların podyumlarda kaslarını göstereceğim diye müzik eşliğinde podyumlarda kıvırtması,erkeklerinde keza slip mayolarla kendilerini göstermesi senin AKP ve İreisinin siyasetine çok terstir.Sen nasıl oluyorda hem İreis hemde Vücut geliştirme dersin ?Benim koyu CHP li eşim dahi bunları iğrenç bulurken?Çok kızdı bana benim feysime aksi cevap yazmayın.Ben sizin paylaşımlarına yazıyormuyum diye?Ama yinede bu arkadaşlarımız AKP ile bizler arasında arakesit görevi yapıyorlar.Ve bunlar çoğunluk işte onun içindirki dindar ve kindar nesil yetiştirmek isteyen ireis Allahın kanunları dediği doğmaları bir türlü getiremeyip Suriyelileri ÖSO ları ve onların içindede bir yığın cihatçıyı besleyip duruyor.

20 Ekim 2019 17:25

yavaş yav hanginize cevap vereceğim :) ama lütfen ayık yazalım. sırayla üstten başlayım

20 Ekim 2019 17:28

mukayyed değil mutlak bir cümle kullandın.

bütün dinleri kattın

dolayısıyla mensuplarını da.

bütün dinlerin ortak noktası ilahın olması ve emr-nehyler barındırmasıdır.

bu insanlığın müşterek mütevatir haberidir.

münkiri hakikati münkirdir.

yeniçeri12, 5 yıl önce

Kıssalara olduğu gibi inanmak ve onları tatbik etmek akılsızlığın dik alasıdır. Başkalarının yaşam sahasını bozmuyorlarsa akılsızlık ama napalım inançtır der geçeriz ancak bozuyorlarsa mücadele aklende gönlende farzdır.

20 Ekim 2019 17:29

desene kemal gavurların yapmayacağını/yapamayacağın yaptı.

bak sen de itiraf ettin böylece :))

yeniçeri12, 5 yıl önce

Gavurlar işgal etmiş olsaydı şayet tam bunların tersini yapıp sizleri daha iyi sömürmek için sizleri dahada Radikalleştirirlerdi.

20 Ekim 2019 17:30

sen ne alaka yavf :D

EL CHAPO, 5 yıl önce

pariste fransaya caktik

20 Ekim 2019 17:37

tabii ki insanların farklı görüşleri olabilir.

mühim olan bu görüşlerin doğru bir şekilde aktarılmasıdır.

kaynağı gösterdim ki atıp tutmuyoruz mutaassıpları gibi...

m.kemal'i yanlış tanıtanlara karşı doğruları göstermek ile

Türk olup olmama ve hainlik arasındaki alakayı çözen var mı? :D

alaka kurma devreleriniz yanmış olmasın...

fikriyatınızın ne olduğu ortaya çıkmasın millet bilmesin diye muhalifi olduğunuz insanlar hakkında atıp tutmanız ne ile izah edilebilir? :)

irtikaplar bilenecek ve yayılacak Allah'ın izniyle

merak etmeyin...

cevaplarımın devamı gelecek inşaallah....

sabredin ;)

Rengarenk91, 5 yıl önce

Turkiye laik bir ulke.kimsenin felsefesi,dusundugunu soyleme arzusu kimseyi ilgilendirmez.onemli olan siyasi basarisidir.Atamizin arkasindan atip tutmayin.turk olmak zorunda da degilsiniz ama biz sizin gibi hainleri gormek zorunda degiliz.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
20 Ekim 2019 19:47

Evet aynen öyle söyledim.Hiristiyan engizisyon kurup masum insanlara yapmadığını bırakmadı!Bugün hala dindar hiristiyanlar engizisyonu savunur.Yahudi Torada yazıyor diye Filistinlileri katletti ve temadi ettiriyor. Müslüman ise tamamen doğmatik yaşamı seçip medeniyeti reddediyor ama bir yandanda her türlü riyakarlığıda yapıyor.Budist desen kız çocuklarına demir ayakkabılar giydirip onların vücut sağlıklarını mahvediyor.Nesini savunayım yobazlığın?.Diğer taraftan gerek Tora gerek Mushaf kuran bir şeyi tenkit ediyorsa şayet o bütün insanlıktır!Evet aslında İslamda sizlerdeki manteliteyi tenkit ediyor.

abdullah132413, 4 yıl önce

mukayyed değil mutlak bir cümle kullandın.

bütün dinleri kattın

dolayısıyla mensuplarını da.

bütün dinlerin ortak noktası ilahın olması ve emr-nehyler barındırmasıdır.

bu insanlığın müşterek mütevatir haberidir.

münkiri hakikati münkirdir.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
20 Ekim 2019 19:52

Tafsilata girmeyeceğim ama çok iyi yaptı.Dünya yaşamına ve sevgisine vede azmine sözde sırtını çevirmiş bir topluma yaşamı sevdirip yaşama azmi vererek onları çağdaş insanlar yaptı. Onları gerçek Kuranı azim üs şan yapmaya çalıştı.

abdullah132413, 4 yıl önce

desene kemal gavurların yapmayacağını/yapamayacağın yaptı.

bak sen de itiraf ettin böylece :))

EL CHAPO
Genel Müdür
21 Ekim 2019 00:45

rahibe olman icin din deismen gerek haciii

Rengarenk91, 5 yıl önce

Hayatim boyunca hic icki icmedim,bara gitmedim.yalnizligi sevdigim icin sevgilim bile olmadi.benden rahibe olur :D

Toplam 107 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi