Editörler : Pangaea
«5678910111213141516»
01 Kasım 2019 18:23

sevk edildi diyor gelmedi henüz bi cevap
Kbren, 4 yıl önce
hocam cimer e yazmıştınız cevap geldimi
01 Kasım 2019 18:25

kopyala yapıştır yapmışlar banada aynısını yollarlar
adalı trifon, 4 yıl önce

Öyle bir cevap yazmışlar ki zaten bilinen şeyleri yuvarlayıp tekrar söylemişler. Bir şeyi aydınlatmak için yazılmamış, geçiştirmek için yazılmış resmen.

01 Kasım 2019 18:27

asillere sözleşme zaten imzalatılmış yaptıkları açıklama bile yanlış
Kbren, 4 yıl önce
: Cumhurbaşkanlığı Makamına göndermiş olduğunuz ve buradan da Genel Müdürlüğümüze intikal eden 04.10.2019 tarih ve ...sayılı müracaatınız incelenmiştir. Genel Müdürlüğümüzce 2019 yılı içerisinde ilana çıkılan ve Sözleşmeli Personel pozisyonunda istihdam edilerek çalıştırılacak personel alımlarına ilişkin yerleştirmeye hak kazanan asil adaylar için 30.10.2019 tarihine kadar evrak alım süreci devam etmekte olup, evrak kontrolleri sağlandıktan sonra adayların güvenlik soruşturma işlemleri yapılacak, sonucun olumlu olması halinde sözleşmeleri imzalattırılarak göreve başlatılmaları sağlanacaktır. Güvenlik soruşturma sonuçlarının olumsuz olmaları halinde ise yedek adaylar için aynı süreç devam edecektir.

araskar
Kapalı
01 Kasım 2019 19:19

Yedek listesi olacak mı arayıp bilgi alabilen var mı

Kbren
Aday Memur
01 Kasım 2019 19:32

sanırım yedek listesi açıklamayacaklar
araskar, 4 yıl önce

01 Kasım 2019 19:45

Bir liste yayınlansa daha sağlıklı olurdu ama benim de pek umudum yok liste yayınlanır diye.

araskar, 4 yıl önce

Burcinakyayla
Aday Memur
02 Kasım 2019 11:09

Güvenlik sorusturması beklicez yani 1 ay 2 ay sonra olumsuz olursa bizi arıcaklar. Yani bosa bekliyoruz gibime geliyor

02 Kasım 2019 12:24

Güvenlik soruşturması bazı kurumlarda o kadar uzun sürüyor ki. İnşallah bir iki aya biter. Yine neyi beklediğimizi bilmeden bekliyoruz.

Burcinakyayla, 4 yıl önce

Güvenlik sorusturması beklicez yani 1 ay 2 ay sonra olumsuz olursa bizi arıcaklar. Yani bosa bekliyoruz gibime geliyor

araskar
Kapalı
02 Kasım 2019 13:46

Burdan da bir şey çıkmayacak anlaşıldı

Kbren
Aday Memur
04 Kasım 2019 10:39

arkadaşlar personel daireyi aradım bayan arkadaş ben izinliydim pek bilgim yok dedi yanındaki beyfendiye sordu evrak teslim edenlerin evrakları inceleniyor teslim edilmeyenler yerine yedeklerden çağrılacak dedi ve liste de yayinlanacak guvenlik soruşturmasi sayı tamamlaninca başlayacakmış

Kbren
Aday Memur
04 Kasım 2019 10:40

0312 296 38 05 direk hat düşüyor açıyorlar
04 Kasım 2019 10:44

Çok teşekkürler buraya da yazdığınız için. İnşallah aranırız da boşuna bekliyor olmayız.

Kbren, 4 yıl önce
arkadaşlar personel daireyi aradım bayan arkadaş ben izinliydim pek bilgim yok dedi yanındaki beyfendiye sordu evrak teslim edenlerin evrakları inceleniyor teslim edilmeyenler yerine yedeklerden çağrılacak dedi ve liste de yayinlanacak guvenlik soruşturmasi sayı tamamlaninca başlayacakmış

Kbren
Aday Memur
04 Kasım 2019 10:50

rica ederim hocam yedek liste yayınlanacak dedi en çok ona seviniyorum
adalı trifon, 4 yıl önce

Çok teşekkürler buraya da yazdığınız için. İnşallah aranırız da boşuna bekliyor olmayız.

betülavcı
Kapalı
04 Kasım 2019 10:58

peki ne zaman açıklanacağına dair herhangi bişey söyledimi.

Kbren, 4 yıl önce

Kbren
Aday Memur
04 Kasım 2019 11:00

hayır söylemedi hocam
betülavcı, 4 yıl önce

peki ne zaman açıklanacağına dair herhangi bişey söyledimi.

04 Kasım 2019 11:09

Kendimizi beliriz en azından üç aşağı beş yukarı. Ne olacağı belli olsa da yalandan yere mülakatlara gitmek için masraf yapmasak. Sonuçta iş yok güç yok.

Kbren, 4 yıl önce

123asdf
Şef
04 Kasım 2019 11:12

Öncelikle teşekküler. Bu iyi haber mi kötü haber mi anlamadım ben. Şimdi evrak teslim etmeyenden yedekleri çağırdılar. O zaman evrak teslim edip aralık atamasıyla atananın yerine yedek çağrılmayacak mı ?

Kbren, 4 yıl önce

Kbren
Aday Memur
04 Kasım 2019 11:17

hocam orayı arayıp bi sorun isterseniz zaten kadın bişey bilmiyorum dedi yanında çalışan arkadaş cevap verdi.hem ne kadar çok kişi ararsa o kadar yukarı hızlı bilgi gider liste çabuk yayınlanır
123asdf, 4 yıl önce

Öncelikle teşekküler. Bu iyi haber mi kötü haber mi anlamadım ben. Şimdi evrak teslim etmeyenden yedekleri çağırdılar. O zaman evrak teslim edip aralık atamasıyla atananın yerine yedek çağrılmayacak mı ?

123asdf
Şef
04 Kasım 2019 11:27

aynen gün içinde sorayım tekrar teşekkürler hocam.

Kbren, 4 yıl önce
hocam orayı arayıp bi sorun isterseniz zaten kadın bişey bilmiyorum dedi yanında çalışan arkadaş cevap verdi.hem ne kadar çok kişi ararsa o kadar yukarı hızlı bilgi gider liste çabuk yayınlanır
04 Kasım 2019 13:45

bu numarayı arıyorum evet çalıyor açıp kapatıyorlar veya meşgule alıyolar
Kbren, 4 yıl önce
0312 296 38 05 direk hat düşüyor açıyorlar
Toplam 475 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi