Editörler : Mehmet Balci
08 Kasım 2019 11:21

Kbren
Aday Memur
Memurlar.Net üyeliğine veya forumdaki yazışmalara dair talepleriniz için forum@memurlar.net, Emekliliğe dair sorularınız için emekli@memurlar.net, Kamu personelinin özlük haklarına dair sorularınız için sorucevap@memurlar.net Öğretmenlik ile ilgili sorularınız için ogretmen@memurlar.net Memurlar.Net'e soru, katkı ve tekzipleriniz için memurlar@gmail.com Sözlük' le ilgili sorularınız için sozluk@memurlar.net adreslerine e-posta gönderebilirsiniz. Lütfen MN Yazılım telefon numaralarını reklam haricinde aramayınız. Şikayet, öneri, mahkeme kararı, resmi yazı içeren bilgi ve belgeleri 0 532 540 0 590 nolu memurlar.net Whatsapp hattına da gönderebilirsiniz. Lütfen bu hattı soru sormak için kullanmayınız.
08 Kasım 2019 20:32

sonersonersoner
Memur
: Cumhurbaşkanlığı Makamına göndermiş olduğunuz ve buradan da Genel Müdürlüğümüze intikal eden 04.10.2019 tarih ve ...sayılı müracaatınız incelenmiştir. Genel Müdürlüğümüzce 2019 yılı içerisinde ilana çıkılan ve Sözleşmeli Personel pozisyonunda istihdam edilerek çalıştırılacak personel alımlarına ilişkin yerleştirmeye hak kazanan asil adaylar için 30.10.2019 tarihine kadar evrak alım süreci devam etmekte olup, evrak kontrolleri sağlandıktan sonra adayların güvenlik soruşturma işlemleri yapılacak, sonucun olumlu olması halinde sözleşmeleri imzalattırılarak göreve başlatılmaları sağlanacaktır. Güvenlik soruşturma sonuçlarının olumsuz olmaları halinde ise yedek adaylar için aynı süreç devam edecektir.
Kbren, 2 hafta önce - Alıntıya git
aynı cevabı banada yollamışlar hiç tatmin edici değil bakalım artık ben yedeklerin 1 yıl hakkı korunsun diye yazdım onlar bunu yolladı nediyim ya sabır
10 Kasım 2019 10:22

Zelis.91
Şef
aynı cevabı banada yollamışlar hiç tatmin edici değil bakalım artık ben yedeklerin 1 yıl hakkı korunsun diye yazdım onlar bunu yolladı nediyim ya sabır
sonersonersoner, 1 hafta önce - Alıntıya git
O zaman bu cevap asillerin güvenlik soruşturması başlayacağı anlamına gelir memurlar hala belgelerin tasnif edildiğini yedeklerinde bekleneceğini söylemişler arayanlara asilleri aradan çıkarmaları iyi olur en azından merkezi atamadan önce olsa kadro da yanmaz merkeziye giden gider
12 Kasım 2019 09:21

Kbren
Aday Memur
arkadaşlar var mı yedeklerden araanan evrakları eksik olanlari arıyorlarmış belki bizden de aranan olmusdur
12 Kasım 2019 11:56

adalı trifon
Aday Memur

Ben de bir heveslendim acaba yedeklerden de aranır mı diye. Ses soluk yok ama. Aranan varsa da buraya yazmıyor.

12 Kasım 2019 14:01

adalı trifon
Aday Memur

Acaba teslim edilen belgelerin hepsi elden geçirildi de mi eksik olanlar için geridönüş yapıldı? Yoksa eksik çıktıkça mı isteniyor?

12 Kasım 2019 15:56

sonersonersoner
Memur
arkadaşlar var mı yedeklerden araanan evrakları eksik olanlari arıyorlarmış belki bizden de aranan olmusdur
Kbren, 4 gün önce - Alıntıya git
yok bi ses
14 Kasım 2019 00:08

bkpssb
Aday Memur
+
Toplam 188 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?