Editörler : E.Kayı Han

remzy81
Aday Memur
12 Şubat 2020 11:08

Arkadaşlar yanlışınız var, kusura bakmayın ama siz haksız çıkarsınız.

"Gerekçeli karar tebliğini sağlamak" Yazı İşleri Müdürünün görevidir. Kendi yapmak zorunda değildir, ister zabıt katibine yaptırır ister kendi yapar sonuçta bir şekilde karar tebliğini sağlamış oluyor, yönetmelik te gayet açık yani.

Ayrıca zabıt katibinin görevleri arasında yazı işleri müdürünün vereceği iş ve işlemleri yapmak yazar. gocunmayın iş yapmaktan, bi tebliğ kaç saniyenizi alır Allah aşkına ben 30 saniyede yapıyorum tebligatı.

mavigokyuzu794
Aday Memur
16 Şubat 2020 16:32

Ben olsam www.etik.gov.tr adresinden şikayetimi yapardım. Sorunu çözerler evelallah.

CBS
Kapalı
18 Şubat 2020 00:12

Gerekceli karar tebliği yapmak müdürün gorevleri arasında acik ve net sekilde yazar, mudurun gorevleri sayilirken en son maddede " Yazı işleri müdürü kendisinin gorev kapsamindaki hicbir gorevi kalem personeline devredemez" yazar. Kısacası müdür gerekçeli karar tebliği yaptiramaz, kararin teblig edilmemesinden dogacak zararin da %100 sorumlusudur.
remzy81, 4 yıl önce

Arkadaşlar yanlışınız var, kusura bakmayın ama siz haksız çıkarsınız.

"Gerekçeli karar tebliğini sağlamak" Yazı İşleri Müdürünün görevidir. Kendi yapmak zorunda değildir, ister zabıt katibine yaptırır ister kendi yapar sonuçta bir şekilde karar tebliğini sağlamış oluyor, yönetmelik te gayet açık yani.

Ayrıca zabıt katibinin görevleri arasında yazı işleri müdürünün vereceği iş ve işlemleri yapmak yazar. gocunmayın iş yapmaktan, bi tebliğ kaç saniyenizi alır Allah aşkına ben 30 saniyede yapıyorum tebligatı.

System20
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 08:54

CİMER'e şikayet edin. Yanınızda şahidiniz de varsa kesinlikle sıkıntı yaşar. Ayrıca tehdit içerikli sözler de sarfetmiş. Siz burada geri adım atarsanız daha ciddi sıkıntılar yaşarsınız. Daha çok üzerinize gelecektir ve ileriki zamanlarda daha ciddi iş yüküne sokacaktır sizi. Yanına bırakmayın derim ben.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi