Editörler : Mehmet Balci
03 Ekim 2019 22:13   

2019 nufus personel alımı..!
arkadaşlar 2019 yılı içinde personel alınacak denildi bi duyum alan yada tahmini olan varmi
03 Ekim 2019 22:28

Rengarenk91
Daire Başkanı

Bu yil alim olcak olsaydi simdiye kadar coktan ilan cikardi.icisleri alim yapacak denildi ve yapildi zaten.112 acm...

03 Ekim 2019 22:42

memuristann
Aday Memur

Olabilir hic belli olmaz nüfus

03 Ekim 2019 22:57

tilkicuma
Aday Memur

Bu yil alim olcak olsaydi simdiye kadar coktan ilan cikardi.icisleri alim yapacak denildi ve yapildi zaten.112 acm...

Rengarenk91, 3 hafta önce - Alıntıya git
nüfusa alınacak diye söylendi 112 farklı
03 Ekim 2019 23:00

Rengarenk91
Daire Başkanı
nüfusa alınacak diye söylendi 112 farklı
tilkicuma, 3 hafta önce - Alıntıya git

2 yil ust uste alim olunca her yil alim olcak sanildi ve oyle bir beklenti vardi.yetkilierin agzindan nufusa alim olcak diye bir soz cikmadi.icisleri alimi olcak denildi.112 acm de icislerunw bagli ve 112 alimi oldu.

03 Ekim 2019 23:03

Rengarenk91
Daire Başkanı

Birde gecen yilki alim sonuclari beklenirken kisa sure icinde atamalar yapilacak tarzinda aciklama yapildi.herkes yeni alim olcak sandi.sonrasinda bahsedilen o yapilan alimin sonucuyla ilgili oldugu da aciklandi.

03 Ekim 2019 23:04

tilkicuma
Aday Memur

2 yil ust uste alim olunca her yil alim olcak sanildi ve oyle bir beklenti vardi.yetkilierin agzindan nufusa alim olcak diye bir soz cikmadi.icisleri alimi olcak denildi.112 acm de icislerunw bagli ve 112 alimi oldu.

bizzat bakanın ağzından söylendi bu söz haberlere bakabilirsin
03 Ekim 2019 23:06

Rengarenk91
Daire Başkanı
bizzat bakanın ağzından söylendi bu söz haberlere bakabilirsin

Okudugunuz haberin linkini atar misiniz?

03 Ekim 2019 23:08

tilkicuma
Aday Memur

Okudugunuz haberin linkini atar misiniz?

tarayıcıya 2019 nvi 1100 personel alımı yazın bi çok haber sitesinin haberini gorebilirsiniz
03 Ekim 2019 23:13

Rengarenk91
Daire Başkanı

Sizin dediginiz gibi yapip linke tikladim.2018 ekim ayinda 2018 yilinda yapilan alim sonucu bekleniyordu ve kasimda sonuclar aciklandi.1 ay sonra dedigi buydu.haberden alinti yaptim.

Alinti "

100 nüfus memuru alınacağını duyurmuştu. İşte detaylar... Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) bünyesine alınacak bin 170 nüfus memuru için bekleyiş devam ediyor. Bu kapsamda beklenti içinde olan çok sayıda vatandaş, konuya dair yeni bir gelişme olup olmadığını öğrenmek adına araştırmalarına hız verdi. 2018'in ekim ayında bin 170 nüfus memurunun istihdam edileceği bilgisini veren Süleyman Soylu, sürecin 1 ay içerisinde başlayacağını ifade etmişti.

03 Ekim 2019 23:16

Rengarenk91
Daire Başkanı

Tiklanmak icin insanlarin umutlariyla oynuyolar.yalan yanlis haberler...halbuki suleyman soylu yanlis anlasilma oldugu icin aciklama yapmisti.

03 Ekim 2019 23:28

tilkicuma
Aday Memur

Tiklanmak icin insanlarin umutlariyla oynuyolar.yalan yanlis haberler...halbuki suleyman soylu yanlis anlasilma oldugu icin aciklama yapmisti.

Valla kime inanacagimizi bilmiyoruz ki herkes bişeyler söylüyor bizde bi umut bekliyoruz
03 Ekim 2019 23:31

tilkicuma
Aday Memur
Bi çok büyük haber sitesinin mayıs haziran gibi haber yapması alım olacak herhalde dedirtiyor
06 Ekim 2019 01:26

Burçakzamanı
Aday Memur
+++
06 Ekim 2019 09:41

Turkuaz22
Aday Memur

+++++

06 Ekim 2019 15:46

kaplumbaga155
Daire Başkanı

duyum muyum boş iş. başlığı açan arkadaş için söylemiyorum genel olarak 2-3 yılldır söylüyorum. duyum alındı şöyle dendi söyle yazıldı vs vs. tamamı boş iş.

duyum nerden alındı? kahvedeki hüsam dayıdan mı yoksa kıytırık bi face sayfasının kıytırık sitesine hit almak için yaptığı bi haberden mi?

tapu kadastro kesin dediler fos çıktı. ptt alımı olacak 10 bin kişi dediler fos çıktı. şimdi de dnüfus diyorlar. duyumunuz bizzat bakanın veya cumhurbaşkanının kendisinden değilse (zaten bu adamlarla görüşebiliyorsanız duyum falan kovalamazsınız da neyse) inanmayın bu haberlere.

memurlar net ilan sekmesini takip edin. orda çıkar zaten alım olduğunda. hayallerle değil gerçeklerle ilgilenin.

06 Ekim 2019 22:40

Kimki30
Kapalı
Valla kime inanacagimizi bilmiyoruz ki herkes bişeyler söylüyor bizde bi umut bekliyoruz

Rengarenk doğru söylüyor zaten mülakata alınmış kişilerden bahsediyordu bakan bu aptal haber sitelerinde tıklanmak için yanlış haber üretiyor, alım olur mu sanmıyorum yeterince alım yaptılar, emekli olanlar için belki gelecek sene ilan çıkar oradada rakam düşük okur diye tahmin ediyorum

07 Ekim 2019 00:22

Rengarenk91
Daire Başkanı

Rengarenk doğru söylüyor zaten mülakata alınmış kişilerden bahsediyordu bakan bu aptal haber sitelerinde tıklanmak için yanlış haber üretiyor, alım olur mu sanmıyorum yeterince alım yaptılar, emekli olanlar için belki gelecek sene ilan çıkar oradada rakam düşük okur diye tahmin ediyorum

Kimki30, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bu arada yedeklerin durumunu CIMER e yazdim ama cevap yazma zahmetinde bulunmadilar.

07 Ekim 2019 07:36

Kimki30
Kapalı

Bu arada yedeklerin durumunu CIMER e yazdim ama cevap yazma zahmetinde bulunmadilar.

Rengarenk91, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hadi ya süre daraldı artık pek bir umutta kalmadı

07 Ekim 2019 14:33

Rengarenk91
Daire Başkanı

Hadi ya süre daraldı artık pek bir umutta kalmadı

Kimki30, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aynen benim de ilgi alanim degil artik.kendimi emlak bolumume odakladim.

Toplam 19 mesaj

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?