Editörler : crops35
03 Ekim 2019 22:54

OGM istenen belgeler

istenen belgelerde sağlık raporu yok neden acaba.özgeçmis var istenen belgelerde nasıl olacak.birde anlamadığim.bir madde de ssk kayıt belgesi mi ne

Ibrclk
Aday Memur
04 Ekim 2019 10:49

Özge miş bilgisayar çıktısı mı olacak yoksa elle mi dolduracak acaba

Büro adalet
Aday Memur
04 Ekim 2019 13:58

Sağlık raporunun olmaması iyi bişey aslında.

Uğraşmayacaksın. SSK belgesi de daha önce sözleşmeli olarak çalışırken istifa edenler 1 sene boyunca tekrar sözleşmeli olarak işe başlayamıyor. sanırım böyle bir durumda olmadığımızı belgelemek için istiyorlar.

darkknightx
Kapalı
04 Ekim 2019 14:31

İstenen belgeler

a) Özgeçmiş

c) Cumhuriyet Savcılığı iyi hal belgesi ve iki adet fotokopisi

ç) Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi (Erkek Adaylar için)

-Sosyal Sigortalar Kurumuna ilişkin kayıt belgesi

Asıl ilgilenmemiz gereken bu 4 konu

Özgeçmiş bence bilgisayar çıktısı olacak fakat İyi hal belgesi'ni nereden çıkaracağız?(Adliye'ye mi gitmemiz gerek?)Askerlikle ilişiğimizin bulunmadığına dair belgeyi Askerlik Şubesin'den mi çıkaracağız?SSK belgesi için de mi SGK'ya mı gitmemiz gerek?

Eminim bu 4 konuda bilgisi olan vardır lütfen , yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Ibrclk
Aday Memur
04 Ekim 2019 15:28

İyi hal belgesindeki kasıt sabıka kaydı mı

Büro adalet
Aday Memur
04 Ekim 2019 16:20

İyi hal belgesi sanırım adli sicil kaydı. Google da aratınca direkt o çıkıyor.

Askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge e-devletten askerlik durum belgesi olabilir. Tam emin değilim.

Özgeçmiş nasıl hazırlayacağız bilmiyorum. Devlet kurumları özgeçmiş istiyor muydu daha önceden? Hangi bildikleri yazacağız tam olarak?

SSK belgesini herkes çıkaracak mı?

Şu belgelerin resimlerini falan da yükleseler de tam olarak bilsek ne getireceğiz , nasıl dolduracağız.

Ibrclk
Aday Memur
04 Ekim 2019 17:08

SSK belgesinin herkes çıkaracak bizzat aradım sordum

darkknightx
Kapalı
06 Ekim 2019 18:40

Peki nereden çıkaracaz bir bilgin var mı?

Ibrclk, 5 yıl önce

SSK belgesinin herkes çıkaracak bizzat aradım sordum

Ibrclk
Aday Memur
06 Ekim 2019 23:05

Sgk ya gidip çıkarmamız lazım heralde

semihstr
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:26

hocam guzel ozetlemissin kafalar cidden karisik
darkknightx, 5 yıl önce

İstenen belgeler

a) Özgeçmiş

ç) Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi (Erkek Adaylar için)

Özgeçmiş bence bilgisayar çıktısı olacak fakat İyi hal belgesi'ni nereden çıkaracağız?(Adliye'ye mi gitmemiz gerek?)Askerlikle ilişiğimizin bulunmadığına dair belgeyi Askerlik Şubesin'den mi çıkaracağız?SSK belgesi için de mi SGK'ya mı gitmemiz gerek?

Eminim bu 4 konuda bilgisi olan vardır lütfen , yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

sonkont
Aday Memur
08 Ekim 2019 11:53

ssk belgesi e devletten çıkarılacak. sabıka kaydı adliyeden alınacak arkadaşlar

Rdlbr
Aday Memur
08 Ekim 2019 12:29

Ssk dan tam olarak ne çıkarıcaz ne demem lazım
sonkont, 5 yıl önce

darkknightx
Kapalı
08 Ekim 2019 13:25

Sabıka kaydını arkadaşlar e-devletten çıkarıp teslim etmişler bir sorun çıkmamış diyorlar siz nerden öğrendiniz adliyeden çıkarılması gerektiğini?

sonkont, 5 yıl önce

deryagaziibf
Aday Memur
08 Ekim 2019 13:36

bende aradım e devletten alabilirsiniz dediler adliyeye gitmeye gerek yok

darkknightx, 5 yıl önce

Sabıka kaydını arkadaşlar e-devletten çıkarıp teslim etmişler bir sorun çıkmamış diyorlar siz nerden öğrendiniz adliyeden çıkarılması gerektiğini?

sonkont
Aday Memur
08 Ekim 2019 17:44

ogm yi aradım öyle dedi bana memur
darkknightx, 5 yıl önce

yskr.88
Kapalı
09 Ekim 2019 15:46

herkese farklı söylenmiş. bir standart geldi mi arkadaşlar?

darkknightx, 5 yıl önce

İstenen belgeler

a) Özgeçmiş

darkknightx
Kapalı
11 Ekim 2019 16:34

Arkadaşlar Özgeçmiş formuna fotoğraf eklemek zorunda mıyız?

orochikyo
Aday Memur
11 Ekim 2019 19:50

Mecbur değil
darkknightx, 5 yıl önce

Arkadaşlar Özgeçmiş formuna fotoğraf eklemek zorunda mıyız?

Rakish
Aday Memur
12 Ekim 2019 15:02

Şu evrak işleri bi netlik kazansaydı hoş olurdu. Ben edevletten çıkarıp götüreceğim. Sonuçta bu sistem bunun için var. Bi avukat arkadaşa da şu iyi hal belgesini sorduğumda 'edevletten al aynı şey demişti

Büro adalet
Aday Memur
12 Ekim 2019 15:10

Orman Genel müdürlüğü Ankara otogarının hemen alt tarafında değil mi? Oraya mı gideceğiz evrakları vermek için ?

sonkont
Aday Memur
13 Ekim 2019 11:23

evet otogara yakın
Büro adalet, 5 yıl önce

Orman Genel müdürlüğü Ankara otogarının hemen alt tarafında değil mi? Oraya mı gideceğiz evrakları vermek için ?

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi