Editörler : Mehmet Balci
04 Ekim 2019 11:34   

YSK 255 Personel Alımı

Lise ,önlisans ,lisans mezun alınıyor, başvurular 14 Ekim?de başlıyor hayırlı olsun

http://ysk.gov.tr/doc/dosyalar/docs/Bildiriler/2019/2019_%20AÇIKTAN_%20ATAMA.pdf

04 Ekim 2019 11:42

ocannel
Aday Memur
lise ile lisans vhki kadrosunda ayni mi kabul etmisler ben mi oyle anladim yaziklar olsun
04 Ekim 2019 11:45

tugcecann06
Aday Memur
Hayırlı olsun da lisans önlisans ortaöğretim aynı kefede daha önceki alımı da bu şekilde olmuş bu nasıl iştir :/
04 Ekim 2019 12:16

Btb05
Aday Memur
İlan da yazmıyor ama katiplik için uygulama sınavı olacak mı
04 Ekim 2019 12:17

elifcimzorlucum
Aday Memur
İlan da yazmıyor ama katiplik için uygulama sınavı olacak mı
Btb05, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bende göremedim ama bilgisi olan varsa yazsın klavye sınavı olacak mı acaba
04 Ekim 2019 12:40

Fztozturk
Aday Memur

ben fizyoterapistim. lisans herhangi bir bölümden mezun olanların başvurabileceği bir kadro var mı bu alımda

04 Ekim 2019 12:46

romayı yakan adam
Daire Başkanı

ben fizyoterapistim. lisans herhangi bir bölümden mezun olanların başvurabileceği bir kadro var mı bu alımda

Fztozturk, 3 hafta önce - Alıntıya git

Evet

04 Ekim 2019 12:47

romayı yakan adam
Daire Başkanı
Bende göremedim ama bilgisi olan varsa yazsın klavye sınavı olacak mı acaba
elifcimzorlucum, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hayır Yok

04 Ekim 2019 12:51

Fztozturk
Aday Memur

herhangi bir lisans mezunu olanın girebileceği kadrolar hangileri?

04 Ekim 2019 12:57

atanamayn
Aday Memur

VHKİ kadrosu niçin merkezi alımdan alınmıyor ya ben anlamıyorum Nükleer de bu şekildeydi

04 Ekim 2019 13:17

123asdf
Memur

zabıt katibi tek tercih mi 30 tercih mi ben anlamadım arkadaşlar.

04 Ekim 2019 13:28

diuffi
Aday Memur

Programcı ve çözümleyici alımı için en az bir işletim sistemi bilgisi olduğunu belgelemek istiyor bunu nasıl belgeyebiliriz? Transkripte Bilgisayar programlama 1 ve 2 derslerini ayrı ayrı dönemlerde aldım pascal ve delphi gösterdiler. Açıktan da adalet bölümü okuyorum orada da Temel Bilgi Teknolojileri dersi vardı orada vardı işletim sistemleri konusu bunu fakat adalet bölmünde hala 2. sınıfım bunu belgeleyebilir miyim? Bunu nereden ögrenebilirim.

04 Ekim 2019 13:45

Btb05
Aday Memur
lise ile lisans vhki kadrosunda ayni mi kabul etmisler ben mi oyle anladim yaziklar olsun
ocannel, 3 hafta önce - Alıntıya git
Cimere yazalım tepkimizi belli edelim
04 Ekim 2019 15:39

diloşş41
Aday Memur

zabıt katibi tek tercih mi 30 tercih mi ben anlamadım arkadaşlar.

123asdf, 3 hafta önce - Alıntıya git

evet bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi onu bende anlamadım

04 Ekim 2019 15:58

yalcinsaat
Memur

2016 senesinde açılan ilanda mülakata girenler var mı acaba zabıt katibliği için neler çıkıyor?

Mühendis olan arkadaşlar puanı 85 üzeri olan arakadaşlar kesinlikle başvursun zaten bölümlerimizden alım yok lisans mezunu olarak mülakata kalalım en azından vhki ve katiblik herkes başvurabilir .

04 Ekim 2019 16:15

hatice güvennn
Memur

arkadaşlar ilçe mi seçeceğiz yoksa unvan mı? Bilgisi olan var mı?

04 Ekim 2019 16:24

cevresecil
Aday Memur

2016 senesinde açılan ilanda mülakata girenler var mı acaba zabıt katibliği için neler çıkıyor?

Mühendis olan arkadaşlar puanı 85 üzeri olan arakadaşlar kesinlikle başvursun zaten bölümlerimizden alım yok lisans mezunu olarak mülakata kalalım en azından vhki ve katiblik herkes başvurabilir .

yalcinsaat, 3 hafta önce - Alıntıya git
mühendislik 89 ile antalya katiplik pozisyonuna başvurmayı düşünüyorum.şansim ne derece yüksek .. öngörüsü olan var mı
04 Ekim 2019 16:26

eren6671
Aday Memur
Alım 657 li alım demi arkadaşlar buraya basvurup kazanirsak merkezi de tercih veremiyoruz sanirim o yuzden basvuracaklar bunu hesaplayip basvursun dusuk puanlilar magdur olmasin
04 Ekim 2019 16:26

yalcinsaat
Memur
mühendislik 89 ile antalya katiplik pozisyonuna başvurmayı düşünüyorum.şansim ne derece yüksek .. öngörüsü olan var mı
cevresecil, 3 hafta önce - Alıntıya git

hocam başvurun tabiki mülakata kalırsınız mülakattan sonra ne olacağını kimse bilemez

04 Ekim 2019 16:27

karabahtli
Daire Başkanı

mesela ben istanbul kadıköy seçebilecek miyim değerli arkadaşlar yoksa sadece zabıt katipliği olarak mı seçeçeğim. geçen sefer zabıt katibi olarak seçildi ve kazananlar tercihlerini yaptı öyle mi acaba. yoksa adalet bakanlığında olduğu gibi zabıt katipliği unvanı ve tercih olarak da istanbul kartal ysk olarak tercihimi yapabilecek miyim? tam olarak nasıl bir çıkarımda bulundunuz..

04 Ekim 2019 16:35

eemmyy
Memur

mesela ben istanbul kadıköy seçebilecek miyim değerli arkadaşlar yoksa sadece zabıt katipliği olarak mı seçeçeğim. geçen sefer zabıt katibi olarak seçildi ve kazananlar tercihlerini yaptı öyle mi acaba. yoksa adalet bakanlığında olduğu gibi zabıt katipliği unvanı ve tercih olarak da istanbul kartal ysk olarak tercihimi yapabilecek miyim? tam olarak nasıl bir çıkarımda bulundunuz..

karabahtli, 3 hafta önce - Alıntıya git

hocam bir çok kişi tam da bunu bilmiyor zaten o yüzden en sağlıklı bilgiyi kurumu arayarak edinebilirsiniz

Toplam 386 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?