Editörler : Pangaea
«91011121314151617181920»

serentyy
Aday Memur
12 Ekim 2019 23:54

Tercihlerimi bu kaygıyla yapmaya çalıştığıma emin olabilirsin arkadaşım. İyiliğimi Allah bilir. Olay iki veya daha fazla alıma başvurmak değil, yerleştiğin halde alımlara başvuru yapmaya devam etmek. Her neyse..

İnşallah hepimiz istediğimiz ve hak ettiğimiz kadroya yerleşelim kadro yakmadan.

Büro adalet, 5 yıl önce

Umarım anlattığın kadar iyi birisindir.

İnşallah istediğin yeri kazanırsın ve mutlu olursun.

Ve inşallah 2 veya daha fazla ilana başvuru yapıp da kadro yakmazsın. 👍🏼👍🏼

by_nct
Şef
13 Ekim 2019 00:12

Hatice, bilgisayar simülasyonu musun?

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 01:50

illaki bir yer olacağı kısmına çok güldüm :))

2019/1 merkezi alımda bölümden gelen kadro sayısı: 0

2019/1 merkezi alımda genel önlisans 3001den gelen kadro sayısı: 1

yerleşen kişinin puanı: 97

sonuç: açıkta kalmak

kimse kusura bakmasın bu kurtlar sofrasında herkes kendi kıçını kurtarma derdinde. kimseye aldığı helal puanla niye orayı yazdın orayı yazmadın diyemem. kimsenin de kimseye böyle demeye hakkı yoktur.

zaten devlet belirlemiş sınırları nereleri yazıp yazamayacağını. kişilerin görüşleri önemsiz.

Teabhr, 5 yıl önce
Yüksek puanlar tabiki kolaylıkla alınmıyor ama merkezi alımda 89 puanla illaki biyer olacağını bile bile bukadar kadro yakarsanız tabiki tepki görürrsünüz Temmuz tercihleri bile 88 le kapattı şimdi size Aralık'ta her türlü biyerler gelir bence bu kısmı düşüncesizlik ama hakkınız tabiki

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 01:55

hadi bölümü de geçtim. eğer bana garanti verirseniz derseniz ki genel önlisans 3001den adam gibi kadro gelecek aralıkta. ben hiçbir yer yazmiyim evde oturayım kabul. ama var mı böyle bi garanti? verebilir misiniz? 1 değil de 2-3 kadro gelmeyeceğinin onlarda da 95-96 puanlıların atanıp benim açıkta kalmayacağımın garantisi var mı?

Nzblbl
Kapalı
13 Ekim 2019 02:21

Arkadaslar mevzu birden fazla ilana basvuru yapmak degil. Zaten bir sonuc aciklanmadan yeni bir ilan cikiyor ve mulakatta ne olacagi belli olmadigi icin herkes kendine uygun ilana basvurmali. Kimi zaman mulakat sonucu aylarca aciklanmiyor kisinin atanacaginin garantisi yok e tabi ki yeni bir ilan ciktiginda basvuracak. Ama bir ilana basvururken de mantikli bir sekilde dusunup ataninca o isi yapacagindan eminse oyle basvurmali herkes. Diger turlu e ben atandim ama yeni cikan ilan daha iyiymis bir de ona basvurayim olursa ona giderim diye dusunursek altta kalanin cani ciksin demekten bir farki kalmiyor. Arkadas ogm ye atanmis onda mulakat yok mesela sadece guvenlik sorusturmasini bekleyecek ama hala suraya da basvurmati dusunuyorum demis. Bir de lut uf gibi sizin begenmediginiz kucuk yerleri tercih edecegim demis. Bizim begenmedigimiz kanisina nereden varmis acaba. Yaz arkadasim istedigin ilana basvur istediin yeri de tercih et hakkindir kimse karisamaz. Ya da bir baskasi merkeziden atanmis ama gozu hala yeni ilanlarda. Devlet vermis basvuru hakkini ona lafimiz yok ama biraz da vicdan.. Madem severek calisacagina inanmiyordun ne diye tercih ettin diye sormazlar mi. Herkes kendimi bir garantiye alayim da sonra daha cok istedigim yerleri denerim diye dusunurse bircok kisi atananlardan belki 1 puandan bile az farkla kaybedecek. Bu neyin acgozlulugudur bu neyin doyumsuzlugudur. Birkac puan yuksek diye devlet de bu hakki tanidi diye yapilmaz bu ayiptir gunahtir. Hergun haberlerde genc issizlik artti diye bagirirlarken bu neyin bencilligidir..

Teabhr
Memur
13 Ekim 2019 09:58

Konu ogm yi kazanan yskda sıralamaya girebilecek ve Aralık'ta her türlü atanabilecek iibfli siz değilsiniz isteseniz önce msjları dikkatli okuyun sizin bölüm sıralama ve puan kaygınızı bilemem
kaplumbaga155, 5 yıl önce

illaki bir yer olacağı kısmına çok güldüm :))

2019/1 merkezi alımda bölümden gelen kadro sayısı: 0

2019/1 merkezi alımda genel önlisans 3001den gelen kadro sayısı: 1

yerleşen kişinin puanı: 97

sonuç: açıkta kalmak

kimse kusura bakmasın bu kurtlar sofrasında herkes kendi kıçını kurtarma derdinde. kimseye aldığı helal puanla niye orayı yazdın orayı yazmadın diyemem. kimsenin de kimseye böyle demeye hakkı yoktur.

zaten devlet belirlemiş sınırları nereleri yazıp yazamayacağını. kişilerin görüşleri önemsiz.

romayı yakan adam
Genel Müdür
13 Ekim 2019 10:30

Yarın başlıyor başvurular. Başka kuruma atanan ya da atandım ama nasıl olsa gitmem yaptırımı yok buna da başvuru yapayım diyenler hobi için başvuru yapmayın. Sadece vicdan diyorum. 3-4 kurumun listesinde ismi olanlar görüyorum. 88 alan yüksek de 86 85 84 düşük mü, puanlar inmiyor, alımlar az Ve açıklaması zaten uzun sürüyor. Herkes için hayırlısını diliyorum
hatice güvennn, 5 yıl önce

KPSS \ KPSS B Lisans Mezunları

Kamu Personeli Milli Eğitim Bakanlığı Ülkemizde Eğitim ve Öğretim Özlük ve Yer Değiştirme Emniyet Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakanlıklar Akademik Personel Diyanet Personeli Adalet Bakanlığı Engelli Memurlar ve EKPSS' ye Girecek Adaylar Belediye ve Üniversite Personeli Türk Silahlı Kuvvetleri Taşeron Firma ve Diğer İşçiler 399 sayılı KHK'ya Göre Çalışanlar 4B'li Sözleşmeli Personeller Genel İdare Hizmetleri Teknik Hizmetler Yardımcı Hizmetler İFP (İstihdam Fazlası Personel) Kamuda Çalışan Avukatlar ve Hukuk MüşavirleriKamu personeli ortak konular Belge, Doküman ve Diğer Paylaşımlar Disiplin ve İdari Soruşturmalar Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Harcırahlar İzin Maaş ve Diğer Mali Konular SendikalarKPSS KPSS Öğretmenlik Mezunları KPSS A Grubu KPSS B Lisans Mezunları KPSS Önlisans Mezunları KPSS Lise Mezunları KPSS Sağlık KPSS Din Hizmetleri ve DHBT Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavları Özel Sektör (657 Yayınevi desteği ile) POMEM, Bekçi, PMYO, PAEM İletişim Fakültesi Mezunları Mühendislik Fakültesi Mezunları İlahiyat Fakültesi Mezunları TSK Personel Temin FaaliyetleriSınavlar Açıköğretim ALES DGS İş Sağlığı ve Güvenliği SMMM ve YMM YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDiL ve Yabancı Dil SınavlarıGündem Hayata Dair Sohbet ve Tanışma Siyasi ve Tarihi konular Dini Konular Kültür, Sanat ve Edebiyat Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Tatil ve Gezi Tutunamayanlar Hobiler ve Yemek Tarifleri Spor Ekonomi Ev Dünyası Motorlu Araçlar Aile Olmak Cep Telefonu ve Teknolojik Ürünler Satılık ve Kiralık Tüm İlanlarMemurlar.Net Forum Editörlerine Özel Aktif konularYazmaya kapalı konularBugün değiştirilenBu hafta değiştişrilen

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 VHKİ alıyor

«567891011

poseidon66, Dün - A.7065, Dün - A.7065, Dün - C-hyptia, Bugün - Maliye7777, Bugün - Alıntıya git

hatice güvennn

12 saat önce

İşlemler

Hocam açıktan sözleşmeli yerleşen merkezî kadrolu alımı rercih ettiği gibi ,açıktan kadrolu yerleşen de merkezi de kit (sözleşmeli ) tercih edemiyor mu?

Maalesef kadrolu açıktan yerleşen aralık ayında kit yazar sadece ,

açıktan sözleşmeli yerleşen de kadrolu olan yeri tercih eder boşuna sevinmeyin hocam yine olan 80+ puanlara olacak :(

Sistem kötü olabilir ama bu insanlarında doyumsuz olmasını anlamak güç hocam😏 merkezî tercih yapmasin o zaman açıktan kadru yerleşen ama yok o zaman da tercih yaparlar neye yarar? Allah'a havale ediyorum her alıma başvuran egosunu tatmin eden zihniyetlileri !!! Yazık günah diyorum başka birşey demiyorum :(

karabahtli
Genel Müdür
13 Ekim 2019 10:39

Bu alımı bekleyen çok anlaşılan. Desenize en az 50 bin başvuru olur. 100 bin başvuru olmasa bari.

romayı yakan adam
Genel Müdür
13 Ekim 2019 10:46

Önceki YSK alımına 300 bin başvuru olmuştu. Bu sefer iyimser olalım en az 200 bin başvuru olur.
karabahtli, 5 yıl önce

Bu alımı bekleyen çok anlaşılan. Desenize en az 50 bin başvuru olur. 100 bin başvuru olmasa bari.

serentyy
Aday Memur
13 Ekim 2019 11:59

Okuduğunu anlamadan boş yapma kardeş yerleşene kadar hepimizin yaşadığı kaygılar bunlar önceki mesajları oku ondan sonra ahkam kes. Her yasal hak helal değildir bunu da yazın aklınızın bir köşesine.

hadi bölümü de geçtim. eğer bana garanti verirseniz derseniz ki genel önlisans 3001den adam gibi kadro gelecek aralıkta. ben hiçbir yer yazmiyim evde oturayım kabul. ama var mı böyle bi garanti? verebilir misiniz? 1 değil de 2-3 kadro gelmeyeceğinin onlarda da 95-96 puanlıların atanıp benim açıkta kalmayacağımın garantisi var mı?

hatice güvennn
Kapalı
13 Ekim 2019 12:04

Yani 85 den aşağı düşmez ne diyebilirim ki!!!

ogm de puan üstünlüğüne göre atanan tutuyor nükleer düzenleme kurumuna mulakatli alıma başvuru yapıyor!!!

hani merkezî alım mülakatın olmadığı kurumlardi amacınız???

niye kazanmisken mülakatın olduğu alıma başvuru yapılıyor aynısını ysk için de söylüyorum ?????

romayı yakan adam, 5 yıl önce
Önceki YSK alımına 300 bin başvuru olmuştu. Bu sefer iyimser olalım en az 200 bin başvuru olur.

hatice güvennn
Kapalı
13 Ekim 2019 12:09

Katılıyorum hocam bizim lafimiz kazandığı belli olduğu halde başka ilana başvuru yapmaları...

Zaten kazanmış olup gs bekliyorsun ogm için diyorum bu neyin egosu ???

Yazık günah diyorum başka birşey demiyorum 80 + puanları değersiz gören zihniyetleri Allah a havale ediyorum onlar için 85 altı puan değersiz !

serentyy, 5 yıl önce

Okuduğunu anlamadan boş yapma kardeş yerleşene kadar hepimizin yaşadığı kaygılar bunlar önceki mesajları oku ondan sonra ahkam kes. Her yasal hak helal değildir bunu da yazın aklınızın bir köşesine.

serentyy
Aday Memur
13 Ekim 2019 12:33

Bunlara fırsat veren bu sistem oldukça maalesef önüne geçemeyeceğiz hocam. Bu yılın sonunda ard arda gelen alımlarda birçok kadro yanacak. Göz göre göre kalacağız açıkta.

hatice güvennn, 5 yıl önce

Katılıyorum hocam bizim lafimiz kazandığı belli olduğu halde başka ilana başvuru yapmaları...

Zaten kazanmış olup gs bekliyorsun ogm için diyorum bu neyin egosu ???

Yazık günah diyorum başka birşey demiyorum 80 + puanları değersiz gören zihniyetleri Allah a havale ediyorum onlar için 85 altı puan değersiz !

cepgoz
Aday Memur
13 Ekim 2019 12:48

Ysk yas siniri var mi

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 12:51

bence sen okuduğunu anlasan da boş yapıyorsun o yüzden çok da şey yapma.

serentyy, 5 yıl önce

serentyy
Aday Memur
13 Ekim 2019 13:06

Anlama yeteneğin olmadığı için boş gelmesi gayet doğal yadırgamıyorum. Allah şifa versin.

bence sen okuduğunu anlasan da boş yapıyorsun o yüzden çok da şey yapma.

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 13:08

yazık çaresizlik böyle acziyet getiriyor demek ki. burda boş yaparak cidden rakip eleyebileceğini insanları etkileyebileceğini falan sanıyorsun sanırım da daha 40 fırın ekmek yemen lazım onu yapabilmek için. o kapasiteni aşar senin. kimsenin umrunda değilsin puanı olan kanunlar izin verdiği ölçüde yazacak denk gelen yerleri. sana da sormayacak bunu :)

serentyy, 5 yıl önce

Anlama yeteneğin olmadığı için boş gelmesi gayet doğal yadırgamıyorum. Allah şifa versin.

serentyy
Aday Memur
13 Ekim 2019 13:14

Harbiden bomboş insansın. Hala neden bahsettiğimizi anlayamamış aciziyet maciziyet diyorsun. Gözünü hırs bürümüş bencillerin savunucusu olmuşsun, boş insan olmak bunu gerektiriyor demekki. Dahada sana laf anlatamam hava boşluğu.

yazık çaresizlik böyle acziyet getiriyor demek ki. burda boş yaparak cidden rakip eleyebileceğini insanları etkileyebileceğini falan sanıyorsun sanırım da daha 40 fırın ekmek yemen lazım onu yapabilmek için. o kapasiteni aşar senin. kimsenin umrunda değilsin puanı olan kanunlar izin verdiği ölçüde yazacak denk gelen yerleri. sana da sormayacak bunu :)

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 13:17

ben sadece rakip elemek için burda uğraşacağına mülakatın kaldırılması veya erken sonlandırılması ayrıca atamaların merekziye döndürülüp aynı puanla 2-3-4 kere atamaların engellenmesi için uğraş ver diyorum. burda boş yapmakla eline bir şey geçmez diyorum.

serentyy, 5 yıl önce

Harbiden bomboş insansın. Hala neden bahsettiğimizi anlayamamış aciziyet maciziyet diyorsun. Gözünü hırs bürümüş bencillerin savunucusu olmuşsun, boş insan olmak bunu gerektiriyor demekki. Dahada sana laf anlatamam hava boşluğu.

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ekim 2019 13:19

aralıkta her türlü atanacağı da belli değil ki. ben kendime göre yazdım ama aynı şey iibf li için de 40001 için de herkes için de geçerli. merkezi kadroların hali ortada.

Teabhr, 5 yıl önce
Konu ogm yi kazanan yskda sıralamaya girebilecek ve Aralık'ta her türlü atanabilecek iibfli siz değilsiniz isteseniz önce msjları dikkatli okuyun sizin bölüm sıralama ve puan kaygınızı bilemem
Toplam 707 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi