Editörler : Mehmet Balci
12345678910111213»
05 Ekim 2019 00:50

by_nct
Memur

Zabıt katibi çok rahat. Duruşma hızlı yazma gibi bir durum yok, klavye sınavı da bu yüzden yok. Aşk zabıt ama esasen büro memuru. Maaş normal katip maaşı ama Seçimler dışında iş yoğunluğu neredeyse yok ve sohbet edersiniz. Seçimlerde de 1000 lira para yatar ekstra. Zabıt katibi dışındaki unvanlar diğer kurumlarda neyse aynısı. Ve kadrolusunuz tayin çok kolay

romayı yakan adam, 3 hafta önce - Alıntıya git

Anladım üstad teşekkürler..

05 Ekim 2019 01:08

aysebegum93
Aday Memur

evet bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi onu bende anlamadım

diloşş41, 3 hafta önce - Alıntıya git

tek tercih yapıyorsunuz atıyorum istanbul ilini tercih ettiniz eğer ki mülakatı geçerseniz istanbul da şuan 10 kadro açıldı hepsini yazabiliyorsunuz bu şekilde biliyorum

05 Ekim 2019 01:47

Ay-seey
Aday Memur

88.5 lisans ile vkhi yada bilgisayar işletmeni hangisi mantıklı olabilir yada gelir mi bilemiyorum liselilerin her yerde olması yetti artık.

05 Ekim 2019 01:54

romayı yakan adam
Daire Başkanı

88.5 lisans ile vkhi yada bilgisayar işletmeni hangisi mantıklı olabilir yada gelir mi bilemiyorum liselilerin her yerde olması yetti artık.

Ay-seey, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bu ikisi arasında Bilgisayar işletmeni tabiki de.

05 Ekim 2019 02:01

romayı yakan adam
Daire Başkanı

tek tercih yapıyorsunuz atıyorum istanbul ilini tercih ettiniz eğer ki mülakatı geçerseniz istanbul da şuan 10 kadro açıldı hepsini yazabiliyorsunuz bu şekilde biliyorum

aysebegum93, 3 hafta önce - Alıntıya git

Başvurular yapılırken henüz Mülakattan önce emin misiniz şehir tercihi yapılacağına. Çünkü böyle değildi uygulama. Keşke öyle olsa. Unvan seçilecek örneğin zabıt katibi. Mülakata kalınırsa da 30 tercih yapıp mülakata giderken komisyona teslim edilecek kazanılması durumunda tercihlerine göre aday yerleştirilecek . Uygulanan sistem hep bu oldu. Sıralamalar unvan bazında yapılacaktır ibaresi var. Şehir bazında sıralama yok.

05 Ekim 2019 02:27

sonersonersoner
Memur
lise önlisans lisans şaka gibi afrika ülkelerine döndük
05 Ekim 2019 02:39

sonersonersoner
Memur
vhki yaş şartı varmı
05 Ekim 2019 09:18

Aysdr

Arkadaşlar sizce zabıt katibi kaçla kapatır 87 88 in altına duşer mi?

05 Ekim 2019 10:24

castillo
Memur

mühendisleri mülakatta eliyorlarmış hocam bence uğraşmaya değmez:))

by_nct, 3 hafta önce - Alıntıya git

Basvuranlarin yuzde 90 i muhendis olursa bisey olmaz :)

05 Ekim 2019 10:35

romayı yakan adam
Daire Başkanı

Basvuranlarin yuzde 90 i muhendis olursa bisey olmaz :)

castillo, 3 hafta önce - Alıntıya git

Lise mezunu mühendis Yok ki :) adamlar bu alımların hastası . Bu alımda zirvede olacaklar yine

05 Ekim 2019 10:36

romayı yakan adam
Daire Başkanı
vhki yaş şartı varmı
sonersonersoner, 3 hafta önce - Alıntıya git

Yok kardeş

05 Ekim 2019 10:39

romayı yakan adam
Daire Başkanı

Arkadaşlar sizce zabıt katibi kaçla kapatır 87 88 in altına duşer mi?

Aysdr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Önceki alımla karşılaştırsak kesin diyemeyiz elbette ihtimal var 85-86?dan aşağı düşmez. Tahminim 87-88 aralığı olur.

05 Ekim 2019 11:44

Tekmühr
Aday Memur
P3 83 le Vhki ye başvurmayı düşünüyorum fakat merkez teşkilatı illeri belli değil il tercihi olacak mı başvuru esnasında (30tercih sadece taşra için mi geçerli?)yoksa hepsi Ankara mı demek?
05 Ekim 2019 11:54

romayı yakan adam
Daire Başkanı
P3 83 le Vhki ye başvurmayı düşünüyorum fakat merkez teşkilatı illeri belli değil il tercihi olacak mı başvuru esnasında (30tercih sadece taşra için mi geçerli?)yoksa hepsi Ankara mı demek?
Tekmühr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Vhki için 83 değil 85 bile gelmez.öngörüm 88-89 aralığında kapatır. Son alımda 30 kişi alıyordu 89 kapatmıştı. Şimdi 17 kişi alıyor hesap et. Merkez demek evet sadece Ankara demek

05 Ekim 2019 11:55

sonersonersoner
Memur

Yok kardeş

sağol
05 Ekim 2019 12:03

Tekmühr
Aday Memur

Vhki için 83 değil 85 bile gelmez.öngörüm 88-89 aralığında kapatır. Son alımda 30 kişi alıyordu 89 kapatmıştı. Şimdi 17 kişi alıyor hesap et. Merkez demek evet sadece Ankara demek

Cevap için teşekkürler yine de şansımı deneyeceğim farkındayım bu yıl yeterli alım olmadığı için yüksek puanlı birçok kişi başvuru yapacak daha da yükselir hatta 90 lar muhtemel görünüyor
05 Ekim 2019 12:42

er6unnn
Aday Memur

Anladım üstad teşekkürler..

by_nct, 3 hafta önce - Alıntıya git

yanlış çok yanlış.1. cisi seçimlerde bin lira yatmaz ikincisi tayin çok da kolay değil.üçüncüsü seçim dışında çok rahat demişsiniz seçim olmadığı dönemlerde yüzde doksan seçim katipleri adliyelerde geçici olarak görevlendirilir.

05 Ekim 2019 12:51

romayı yakan adam
Daire Başkanı

yanlış çok yanlış.1. cisi seçimlerde bin lira yatmaz ikincisi tayin çok da kolay değil.üçüncüsü seçim dışında çok rahat demişsiniz seçim olmadığı dönemlerde yüzde doksan seçim katipleri adliyelerde geçici olarak görevlendirilir.

er6unnn, 3 hafta önce - Alıntıya git

Millet yazmasın diye karala bakalım. Bilmesek görmesek kanarım. Adı üstünde seçim kurulu, asli işi seçim Katibi. Normal zabıt katibi değil bunlar, duruşması Yok, bildiğin büro memurluğu. Katip denmesinin sebebi seçimlerde görevli olması. Klavye sınavı da bu yüzden yok. Forumlara girip okuyun YSK Katibi ne iş yapar? Yapacak iş Yok, seçimlerde de örnek meblağı söyledim katiplik için. Tayin işine gelince de kadrolu memurluk ve her ilde teşkilatı var. Burada tayin Yok da nerede var :)

05 Ekim 2019 13:01

er6unnn
Aday Memur

Millet yazmasın diye karala bakalım. Bilmesek görmesek kanarım. Adı üstünde seçim kurulu, asli işi seçim Katibi. Normal zabıt katibi değil bunlar, duruşması Yok, bildiğin büro memurluğu. Katip denmesinin sebebi seçimlerde görevli olması. Klavye sınavı da bu yüzden yok. Forumlara girip okuyun YSK Katibi ne iş yapar? Yapacak iş Yok, seçimlerde de örnek meblağı söyledim katiplik için. Tayin işine gelince de kadrolu memurluk ve her ilde teşkilatı var. Burada tayin Yok da nerede var :)

birincisi kadrolu katibim seçim kurulunda. hakeden herkesin kazanmasını isterim. tabiki diğer katipliklere göre çok iyi. ama verdiğiniz bilgiler yanlş olduğu için düzeltmek istedim.Seçim zamanında bin lira demişsiniz bin liradan fazla aldığı extra ücret üç bin civarlarında. ikincisi seçim dışında yoğun olmadığı için adliyelerde görevlendirme oluyor bu bir gerçek. on parmak şartı olmadığı için duruşmalara çıkartılmıyosun ama adliyede yine büro işlerini yapıyosun. üçüncüsü kadroluyum bu sene tayin istedim olmadı çok rahat demişsiniz. bi kere gideceğiniz yerde boşluk olacak ve ayrıldığınız yerde personel sıkıntısı yaşanmıyacak siz gittiğinizde. dolu olan bir yere tayin olmak çok ama çok zor

05 Ekim 2019 13:16

romayı yakan adam
Daire Başkanı

birincisi kadrolu katibim seçim kurulunda. hakeden herkesin kazanmasını isterim. tabiki diğer katipliklere göre çok iyi. ama verdiğiniz bilgiler yanlş olduğu için düzeltmek istedim.Seçim zamanında bin lira demişsiniz bin liradan fazla aldığı extra ücret üç bin civarlarında. ikincisi seçim dışında yoğun olmadığı için adliyelerde görevlendirme oluyor bu bir gerçek. on parmak şartı olmadığı için duruşmalara çıkartılmıyosun ama adliyede yine büro işlerini yapıyosun. üçüncüsü kadroluyum bu sene tayin istedim olmadı çok rahat demişsiniz. bi kere gideceğiniz yerde boşluk olacak ve ayrıldığınız yerde personel sıkıntısı yaşanmıyacak siz gittiğinizde. dolu olan bir yere tayin olmak çok ama çok zor

er6unnn, 3 hafta önce - Alıntıya git

Güzel kardeşim tayin için her kurumda aynı durum zaten geçerli doğru değil mi her sene tayin çıkacak diye şart yok ama Çakılı kadro değil sözleşmeli personel değilsin ben örnek olarak 1000 TL verdim bu 2000?lere olur 3000?ler olur miktar vermek yanlış olur seçim zamanlarında ekstra ücret alırlar bunun dışında normal maaş alırlar ve çok çok rahattırlar iş yoğunluğu iş yükü çok daha azdır hiç iş yapılmayan memurluk kimse aramaz zaten. Kimlere nasip olursa hayırlı olsun demek düşer bize de

Toplam 386 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?