Editörler : Mehmet Balci
«78910111213141516171819
20 Ekim 2019 23:41

Ozbn
Aday Memur

askerlik durumunun başvuruya etkisi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yapmamış olmak veya tecil olmaması engel mi?

21 Ekim 2019 09:52

5745
Aday Memur
mesela puan sıralaması yapıldı vr mülakata kaldık ondada başarılı olduk diyelim ve benim tercihlerim arasında 2 il var listede ve ikisinede benim puanım tutmadı direk elenmiş mi oluyoruz bu durumda.bir yerde okudum böyle olunca listende olmayan ama düşük puanlı bir yere atıyorlar yinede diyor.listemde olmayan bir yere nasıl atıyorlar ki
21 Ekim 2019 10:17

betülavcı
Memur
mesela puan sıralaması yapıldı vr mülakata kaldık ondada başarılı olduk diyelim ve benim tercihlerim arasında 2 il var listede ve ikisinede benim puanım tutmadı direk elenmiş mi oluyoruz bu durumda.bir yerde okudum böyle olunca listende olmayan ama düşük puanlı bir yere atıyorlar yinede diyor.listemde olmayan bir yere nasıl atıyorlar ki
5745, Bugün - Alıntıya git

hocam biz başka bir alımda aynı durum ile karşılaştık. Ben yedeklerdeydim sıra bana geldi ancak tercih ettiğim şehriler arasında boşta kalan şehirler olmadığı için atamamızı gerçekleştirmediler. Sadece tercih ettiğiniz şehirlere atama yapabiliriz eğer tercih ettiğiniz şehirler dolmuş ise atamanız iptal olur dediler.

21 Ekim 2019 10:17

adalı trifon
Aday Memur

Listende olmayan bir yere atama yapılmaz. Bu yüzden JSGA alımında birçok kişi mağdur oldu. Yanlış anlaşıldı/yönlendirildi. Ne yazık ki yanlış bilgi dolu her yer.

21 Ekim 2019 10:22

5745
Aday Memur

hocam biz başka bir alımda aynı durum ile karşılaştık. Ben yedeklerdeydim sıra bana geldi ancak tercih ettiğim şehriler arasında boşta kalan şehirler olmadığı için atamamızı gerçekleştirmediler. Sadece tercih ettiğiniz şehirlere atama yapabiliriz eğer tercih ettiğiniz şehirler dolmuş ise atamanız iptal olur dediler.

betülavcı, Bugün - Alıntıya git
banada saçma geldi amadün gece paylaşılmış insanın aklı karışıyor.peki iki ilde olmadı diyelim merkezi atamada tercihte bulunabiliyoruz değil mi .onun içinde belli olmayan durum demişler de
21 Ekim 2019 10:46

romayı yakan adam
Daire Başkanı
banada saçma geldi amadün gece paylaşılmış insanın aklı karışıyor.peki iki ilde olmadı diyelim merkezi atamada tercihte bulunabiliyoruz değil mi .onun içinde belli olmayan durum demişler de
Elbette zaten atama olmadığında yeni atama için herhangi bir mani yok elbette merkeziye başvuruda bulunabilirsiniz
21 Ekim 2019 10:49

5745
Aday Memur
Elbette zaten atama olmadığında yeni atama için herhangi bir mani yok elbette merkeziye başvuruda bulunabilirsiniz
romayı yakan adam, Bugün - Alıntıya git
o bahsettiğim yorumda listedeki yerler olmasa eğer listenize yazmadığınız bir yere atamanız olıyor onu kabul etmeseniz de meekezi atamada tercih yapamıyorshnuz yazıyordu da .saçma olduğu halde insnın aklı karışıyor onu öğrenmek istemiştim tesekkürler
21 Ekim 2019 10:59

karabahtli
Daire Başkanı

Yanlış yalan bilgi. Bir kere YSK açıktan atama. Ysk tarafından atama gerçekleşmediği için başka bir yere başvuru engeli kısıtı olmadığı için başka bir kadroya yerleştiğinizde oraya gidememe gibi bir durum da olmamış oluyor mantıken bakıldığında o nedenle verilen bilgi tamamen yanlış ve önünüz açık rahat olun

21 Ekim 2019 13:28

realmode

88 puan vhki hayırlı olsun

21 Ekim 2019 18:32

romayı yakan adam
Daire Başkanı

anket doldururken isim kısmına kpss puanınızı da eklerseniz puan değerlendirme anketinde bize yol gösterici olacaktır gençler

21 Ekim 2019 19:30

hatice güvennn
Memur

https://xoyondo.com/op/6Tszp6zwp8mUntG

romayı yakan adam, Dün - Alıntıya git

Başvuru yapanların hepsi bu anketi puanı ile isaretlese güzel olurdu :) en azından kurum açıklamadan aşağı yukarı listeler belli olurdu kaçta kapattığı :(

Güzel bir anket olmuş teşekkürler hocam :)

21 Ekim 2019 19:35

karabahtli
Daire Başkanı

Başvuru yapanların hepsi bu anketi puanı ile isaretlese güzel olurdu :) en azından kurum açıklamadan aşağı yukarı listeler belli olurdu kaçta kapattığı :(

Güzel bir anket olmuş teşekkürler hocam :)

hatice güvennn, 4 saat önce - Alıntıya git

evet hocam emeğinize sağlık. dediğiniz gibi idare memurluğu 81-83 arası kapatır demiştiniz 82,5 ta kapattı. bundaki tahminlerinizi de unvana göre bekliyoruz romayı yakan hocam teşekkürler..

21 Ekim 2019 19:50

enginerrr432
Aday Memur
88.1 olan benim
21 Ekim 2019 19:51

enginerrr432
Aday Memur
demek ben kazandım :)) kimse yok
21 Ekim 2019 20:40

romayı yakan adam
Daire Başkanı

evet hocam emeğinize sağlık. dediğiniz gibi idare memurluğu 81-83 arası kapatır demiştiniz 82,5 ta kapattı. bundaki tahminlerinizi de unvana göre bekliyoruz romayı yakan hocam teşekkürler..

karabahtli, 4 saat önce - Alıntıya git

teşekkürler. henüz bir gün oldu. bir iki gün daha bekleyelim. veri akışı biraz daha artsın. anket sonucunu da değerlendirerek bir analiz yapalım ve sonucu açıklayalım inşallah ve sizlerin tahminlerine sunulacak bir anket de hazırlayalım. herkesin gönlüne göre yerler gelmesini temenni ederim.

Toplam 375 mesaj
«78910111213141516171819

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;