Editörler : crops35
«239240241242243244245246247248249250251

Mervekkkkkk
Memur
30 Nisan 2021 03:49

2017 icra uygulama sınav sonuclarına nerden ulasabilirim?

17 Mayıs 2021 16:38

Bakırköycüler kaç yazdınız biraz paylaşın da fikrimiz olsun be :(

Madsizzle
Genel Müdür
17 Mayıs 2021 21:53

Bu sene telegram gruplari daha aktif hocam. Burayi alisilmamis bir sessizlik kapladi
Atanamayaan, 3 yıl önce

Bakırköycüler kaç yazdınız biraz paylaşın da fikrimiz olsun be :(

ysn1888
Memur
17 Mayıs 2021 21:59

Telegram grupları varsa atarmısınız?

17 Mayıs 2021 22:49

Ne konuşuluyor hocam tahminen

Madsizzle, 3 yıl önce
Bu sene telegram gruplari daha aktif hocam. Burayi alisilmamis bir sessizlik kapladi

Madsizzle
Genel Müdür
19 Mayıs 2021 08:47

Bilmiyorum bakirkoyde ne konusuldugunu ama 1000 e yakin kisinin oldugu gruplar var ve puanlari listelemisler sinava girilen gruplarda
Atanamayaan, 3 yıl önce

Ayhet
Aday Memur
20 Mayıs 2021 15:21

Bugün sınava giren arkadaşlar geçmiş olsun sonuçlar tahmini nezaman açıklanır sizce 95doğru yazabildim sizce umut varmıdır

ibrahimkcr
Şube Müdürü
21 Mayıs 2021 18:01

Çağlayana zabıt-icra giren var mı bugün arkadaşlar, sonuçlar nasıl kaç yazdınız?

Twiti29
Aday Memur
25 Mayıs 2021 12:37

2021 de tekrar alim yapilir mi??
Ayhet, 3 yıl önce

Bugün sınava giren arkadaşlar geçmiş olsun sonuçlar tahmini nezaman açıklanır sizce 95doğru yazabildim sizce umut varmıdır

edım1829
Aday Memur
28 Mayıs 2021 14:00

Bak bunu bende merak ediyorum umarım şu 2022 kpssye kadar bir alım daha olur.
Twiti29, 3 yıl önce
2021 de tekrar alim yapilir mi??

0698
Aday Memur
02 Haziran 2021 03:05

Yıl sonunda koruma güvenlik alımı yine olurmu acaba

Demtttt
Aday Memur
09 Temmuz 2021 14:40

Katiplik ile ilgili çok fazla olumsuz yorum görüyorum . Şu an sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Ama bu çabaladığım sürecin sonunda böyle durumla karşılaşmak beni olumsuz etkiliyor bu konuda hakkında sizlerin fikirleri nelerdir?

furkanemytu
Yasaklı
09 Temmuz 2021 20:12

Bu forumda öğretmenlerden mühendislere hepsi şikayetçi. Eger özel sektörde çalıştıysanız onlara gülüp geçersiniz
Demtttt, 3 yıl önce
Katiplik ile ilgili çok fazla olumsuz yorum görüyorum . Şu an sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Ama bu çabaladığım sürecin sonunda böyle durumla karşılaşmak beni olumsuz etkiliyor bu konuda hakkında sizlerin fikirleri nelerdir?

Madsizzle
Genel Müdür
10 Temmuz 2021 15:55

Naptin dostum sonuc nedir?
Atanamayaan, 3 yıl önce

Madsizzle
Genel Müdür
10 Temmuz 2021 16:17

%100
furkanemytu, 3 yıl önce
Bu forumda öğretmenlerden mühendislere hepsi şikayetçi. Eger özel sektörde çalıştıysanız onlara gülüp geçersiniz

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
10 Temmuz 2021 18:33

Ben bugüne kadar bu forumda işimden memnunum diyen görmedim 12 bin maaş alan Aim memuru full şikayet ediyor,öğretmen,hemşire,polis, mühendis,mimar şikayet ediyor düz memur şikayet ediyor ediyorda ediyor ee o zaman Adalet bakanlığı kötüyse diğerleri neden şikayet ediyor öyleyse diğer kurumlara geçince de aynı şikayetler devam edecek bu ülkede 13 saat 6 gün 2800 tlye çalışan 30 milyon insan var şükredin demiyorum bugüne kadar hiç şükürcü olmadım ama gerçekler bunlar özelde çalışan adama ceoluk gibi gelir herhangi bi kamu işi Adalet bakanlığı memuriyet gibi değilmiş çünkü 8 saat bilgisayarda solitare oynayıp çay içemiyormuşsun gerçekten çalışıyormuşsun şikayet budur.Her işin sıkıntısı var dediğim gibi herkes her meslekten şikayetçi mühendis,mimar,polis, öğretmen,uzman,şef,aim,atc,teknikerler, teknisyenler,muhasebeciler,zabıtalar,itfaiyeciler hatta arkeologlar, psikologlar bir dokun bin ah işit istifa edecemde böyle iş olmaz olsunda hep laf,hepsi şikayetçi yani tamam kâtiplik kötü de iyi olan hangisi ? Hepsi kötü,istifa edip özele geçmek tek yol kamuda her iş her meslek kötü güya özelde ise hepsi iyi sanırım özel seçenek bile olamaz kâtiplik vs çerez kalır 13 saat anana söve söve 7 gün çalışırsın pazar izni de yok çoğu yerde maaşta 2500-2800 ee yani babanızın şirketi yoksa özel seçenek bile değil kamuda da her iş kötü o zaman alternatif nedir? Ben söyleyim kâtiplik de iyidir bütün kamu işleri de iyidir ağlayana bakmayın

Demtttt, 3 yıl önce

Demtttt
Aday Memur
13 Temmuz 2021 19:08

Bende bu böyle düşündüğün için başvurumu yapıp çalıştım şu an sonuçları beklemekteyim . Teşekkürler cevap için herşey için hayırlısı :)
Mitralyöz Etkisi, 3 yıl önce

Ben bugüne kadar bu forumda işimden memnunum diyen görmedim 12 bin maaş alan Aim memuru full şikayet ediyor,öğretmen,hemşire,polis, mühendis,mimar şikayet ediyor düz memur şikayet ediyor ediyorda ediyor ee o zaman Adalet bakanlığı kötüyse diğerleri neden şikayet ediyor öyleyse diğer kurumlara geçince de aynı şikayetler devam edecek bu ülkede 13 saat 6 gün 2800 tlye çalışan 30 milyon insan var şükredin demiyorum bugüne kadar hiç şükürcü olmadım ama gerçekler bunlar özelde çalışan adama ceoluk gibi gelir herhangi bi kamu işi Adalet bakanlığı memuriyet gibi değilmiş çünkü 8 saat bilgisayarda solitare oynayıp çay içemiyormuşsun gerçekten çalışıyormuşsun şikayet budur.Her işin sıkıntısı var dediğim gibi herkes her meslekten şikayetçi mühendis,mimar,polis, öğretmen,uzman,şef,aim,atc,teknikerler, teknisyenler,muhasebeciler,zabıtalar,itfaiyeciler hatta arkeologlar, psikologlar bir dokun bin ah işit istifa edecemde böyle iş olmaz olsunda hep laf,hepsi şikayetçi yani tamam kâtiplik kötü de iyi olan hangisi ? Hepsi kötü,istifa edip özele geçmek tek yol kamuda her iş her meslek kötü güya özelde ise hepsi iyi sanırım özel seçenek bile olamaz kâtiplik vs çerez kalır 13 saat anana söve söve 7 gün çalışırsın pazar izni de yok çoğu yerde maaşta 2500-2800 ee yani babanızın şirketi yoksa özel seçenek bile değil kamuda da her iş kötü o zaman alternatif nedir? Ben söyleyim kâtiplik de iyidir bütün kamu işleri de iyidir ağlayana bakmayın

katipkalemi
Şube Müdürü
15 Temmuz 2021 19:57

Bir sonraki ilan ne zaman olur tahminen?

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
15 Temmuz 2021 20:25

Normalde yıl sonu olması gerekiyor Kasım Aralık vs gibi ama yani durum vahim tasarruf ayağına sıfırladılar alımları ama adaletin personel açığı bitmez etkinlik vs yapmakta fayda var

katipkalemi, 3 yıl önce
Bir sonraki ilan ne zaman olur tahminen?

Sahraçölü
Daire Başkanı
20 Temmuz 2021 01:19

Uygulama mülakat sonuçlariniz ne oldu hocam merak ettim. ins olmustur.

esil940, 3 yıl önce
İnşallah hocam. Bu arada yeni metinlerle ilgili fikrim değişti kesinlikle eski metinlerden daha iyi. Biraz yoğunlaşırsanız halledeceksiniz eminim :)
Toplam 5016 mesaj
«239240241242243244245246247248249250251

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi