Editörler :
10 Ekim 2019 23:41

kıdemlisaglikci
Aday Memur
Saygıdeğer devlet büyüklerimiz ve sayın sağlık bakanımız,Öncelikle belirtelim amacımız sağlık camiasının bir parçası olan sağlık bakanlığına bizleri derinden etkileyen sorunumuzu iletmek ve çözüm arz etmektir. Biz sağlıkçılar olarak şuan çok mağduruz. Önümüzü göremiyoruz ve ne yapacağımızı bilmiyoruz. Çünkü yaklaşık bir buçuk yıldır atama konusunda hep belirsizlik yaşandı. Belli bir çizelge olsa ona göre plan program yapılacak ama olmadığı için ne yapacağımızı şaşırdık. Kpss'ye hazırlanmak mı yoksa tekrar kpss hazırlığın gerekmediği için atama olana kadar çalışmamız gerektiği mi? Hiçbir fikir sahibi değiliz. Çoğumuz dar gelirli olduğu için bu belirsizlik ve uzayan süreç bizleri derinden etkiliyor ve her geçen bir saniye üzüntüye sokuyor. Eylül - Ekim'de yapacağınızı söylediğiniz atama konusunda da hala bir belirsizlik yaşanması ayrı bir üzüntü yaşattı. Bizim sizden ricamızdır. Ülkesine gönül vermiş sağlıkçılar olarak sağlık bakanlığımızdan ricamızdır. Lütfen artık bizleri bu belirsiz
Sedaerzz, 2 hafta önce - Alıntıya git
ben bunu yazdım ama forumdan silindi neden acaba?
10 Ekim 2019 23:52

Sedaerzz
Memur
ben bunu yazdım ama forumdan silindi neden acaba?
kıdemlisaglikci, 2 hafta önce - Alıntıya git
bilmiyorum ki ben iki yere de yazdım silinmedi
11 Ekim 2019 00:01

kıdemlisaglikci
Aday Memur
bilmiyorum ki ben iki yere de yazdım silinmedi
Sedaerzz, 2 hafta önce - Alıntıya git
yine açtım yine silindi neden dolayı siliniyor anlayamadim.
11 Ekim 2019 00:24

Yılmış Sosyl çalşmcı
Aday Memur

Arkadaşlar yarın saat 14 ten itibaren sayın fahrettin koca?nın instagram hesabında son gönderiye hep birlikte aşağıdaki metni kopyalıyoruz ne kadar çok ses o kadar dikkat hadi yarın 14 te instagramda buluşalım

Saygıdeğer devlet büyüklerimiz ve sayın sağlık bakanımız,Öncelikle belirtelim amacımız sağlık camiasının bir parçası olan sağlık bakanlığına bizleri derinden etkileyen sorunumuzu iletmek ve çözüm arz etmektir. Biz sağlıkçılar olarak şuan çok mağduruz. Önümüzü göremiyoruz ve ne yapacağımızı bilmiyoruz. Çünkü yaklaşık bir buçuk yıldır atama konusunda hep belirsizlik yaşandı. Belli bir çizelge olsa ona göre plan program yapılacak ama olmadığı için ne yapacağımızı şaşırdık. Kpss'ye hazırlanmak mı yoksa tekrar kpss hazırlığın gerekmediği için atama olana kadar çalışmamız gerektiği mi? Hiçbir fikir sahibi değiliz. Çoğumuz dar gelirli olduğu için bu belirsizlik ve uzayan süreç bizleri derinden etkiliyor ve her geçen bir saniye üzüntüye sokuyor. Eylül - Ekim'de yapacağınızı söylediğiniz atama konusunda da hala bir belirsizlik yaşanması ayrı bir üzüntü yaşattı. Bizim sizden ricamızdır. Ülkesine gönül vermiş sağlıkçılar olarak sağlık bakanlığımızdan ricamızdır. Lütfen artık bizleri bu belirsizlikler içinde bırakmayın. Bizler sağlık camiası olarak bir aile olmak istiyoruz ; sağlık bakanından tut hekimine, hemşiresine, ebesine... Ve tüm bölümleriyle. Sağlık camiası ailesi olarak sağlık camiasının en üst merceği olan sağlık bakanımıza arzımızdır. Bizler bizzat Sağlık Bakanımız sayın Fahrettin Koca'nın kendisinden atama haberini en kısa zamanda duyup bir sağlık camiası ailesi olduğumuzu hissettirmenizi bekliyor ve arz ediyoruz. Saygılarımızla arz ederiz. TC. TÜM SAĞLIKÇILAR AİLESİ.

11 Ekim 2019 00:28

Sedaerzz
Memur
yine açtım yine silindi neden dolayı siliniyor anlayamadim.
kıdemlisaglikci, 2 hafta önce - Alıntıya git
hala hala dur ben deniyeyim silicek mi
14 Ekim 2019 23:23

gurbetnurse
Memur
!!!
15 Ekim 2019 18:31

prmdkks
Aday Memur
++
15 Ekim 2019 19:16

gurbetnurse
Memur
++
15 Ekim 2019 20:11

gurbetnurse
Memur
++
15 Ekim 2019 20:48

gurbetnurse
Memur
++
16 Ekim 2019 20:03

gurbetnurse
Memur
++
Toplam 91 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?