Editörler : Pangaea

Yasaklı
04 Ekim 2019 17:37

YSK 255 kişi hk

1-Zabıt katibine lisanslar başvurabilir mi? ......Karışık başvurulacaksa önlinasdaki sorulan yada lisanstaki sorulan kpss soruları LİSANSLA bir mi tutulmuş oluyor.2- Elektrik elektronik mühendisi olarak başvurabilir miyiz?......3- Kadrolu mu bu?.....4-Diyelim atandık merkeziden mühendis tercihi verebilir miyiz?

Erborann
Yasaklı
04 Ekim 2019 17:38

5- Lisanlar katipliğe ve Vhki ye başvurabilir mi? 6- Vhki nedir ? :)))

carentan
Aday Memur
04 Ekim 2019 19:21

657 4/A kadrolu anlamı çıkardım, bilgili arkadaşlar buyrun lütfen.

arslan1651
Aday Memur
04 Ekim 2019 19:59

vhki böyle ibne gibi puşt gibi bişey...

sorun sende değil sana bu soruyu sorduran sistemde.. yazıklar olsun ki vhki yi bile gelen kadroya açıyolar ne diyelim!

Erborann, 5 yıl önce

Mervefzt
Aday Memur
05 Ekim 2019 20:08

https://chat.whatsapp.com/FKC8DDgbWDZJgNMk3PAuJ3 gruba katılmak isteyenleri bekleriz :)
05 Ekim 2019 20:16

malesef artik merkezi alimi kaldırmanın stratejisi bunlar kurumlar eskiden olduğu gibi kendi keyfine gore ilan vericek şart koyacak
arslan1651, 5 yıl önce

vhki böyle ibne gibi puşt gibi bişey...

sorun sende değil sana bu soruyu sorduran sistemde.. yazıklar olsun ki vhki yi bile gelen kadroya açıyolar ne diyelim!

tilkicuma
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:01

özelinizi acarmisiniz numara yollucam
Mervefzt, 5 yıl önce
https://chat.whatsapp.com/FKC8DDgbWDZJgNMk3PAuJ3 gruba katılmak isteyenleri bekleriz :)

matrixnity
Aday Memur
05 Ekim 2019 22:08

ilan okumayı bilmiyor arkadaş

Erborann, 5 yıl önce

fztöz
Şef
05 Ekim 2019 22:18

Mervefzt hocam ozelden mesaj attim..

Mevsim-mevsim
Aday Memur
06 Ekim 2019 13:31

Ysk alımı mülakatlar güvenlik soruşturması sonuçların açıklanması derken ocaktan önce belli olmaz gibi arkadaşlar, şimdi ysk ya başvuru yaparsak sonuçları beklerken merkezi alımda tercih yapamayacak mıyız? Ysk kadrolu olduğu için kafam karıştı :(

kung585
Memur
07 Ekim 2019 14:24

+1 ben de bunu merak ediyorum.

Mevsim-mevsim, 5 yıl önce
Ysk alımı mülakatlar güvenlik soruşturması sonuçların açıklanması derken ocaktan önce belli olmaz gibi arkadaşlar, şimdi ysk ya başvuru yaparsak sonuçları beklerken merkezi alımda tercih yapamayacak mıyız? Ysk kadrolu olduğu için kafam karıştı :(

cevresecil
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:03

evet bu çok önemli bir konu.net ve doğru bilgiyi bilen veya okuyan varsa bilgilendirsin lütfen bizi..ona göre tercih yapacağız..
kung585, 5 yıl önce

sistemmühendis
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:25

35 yaş şartı var mı? ilanda tam göremedim ben

Mevsim-mevsim
Aday Memur
07 Ekim 2019 16:03

DPB yi aradım bugün sordum arkadaşlar. YSK ya başvurup merkezi alımdan önce sonuçlar belli olur da kazanırsak merkezi atamada tercih yapamıyor muşuz ama kazanamazsak sıkıntı yok normal başvurumuzu yapıyoruz. Burdaki asıl soru YSK nın en erken ne zaman sonuçlanacağı, ilan öyle bir zamanda çıktı ki arafta bırakıyor insanı :( merkezide çıkacak kurumları görmek istiyorum açıkcası, eşimden dolayı çakılı bir kadroya ihtiyacımız var.
kung585, 5 yıl önce

Mevsim-mevsim
Aday Memur
07 Ekim 2019 16:26

Şimdi YSK yı da aradım, en erken ne zaman mülakatlar başlar ve sonuçlanır diye. Başvuruları aldıktan sonra en kısa sürede hatta bir an önce mülakatlara başlayacağız dedi ama mülakatlardan sonra güvenlik soruşturması da var, bu süreç 1 ay da sürebilir 5 ay da sürebilir, ne söylesem yanlış olur dedi. Artık bu kısmı sizin kendi kararınıza kalıyor dedi. Kısaca iyice düşünüp taşınıp başvurunuzu ona göre yapın diyor yani. Sonuçlanmasının uzun sürmesi bizim için daha avantajlı görünüyor anlaşılan. Süreç ocaktan önce bitmezse yeterli benim gibi merkeziyi görmek isteyenler için.
cevresecil, 5 yıl önce
evet bu çok önemli bir konu.net ve doğru bilgiyi bilen veya okuyan varsa bilgilendirsin lütfen bizi..ona göre tercih yapacağız..

utyura
Şef
07 Ekim 2019 16:29

73 puan mülakat gelirmi

kung585
Memur
07 Ekim 2019 17:10

yani sonuçlar aralık başındaki atamaya kadar açıklanmazsa bir de ordan merkezi kardolar için tercih yapabiliyoruz öyle mi? bu çok can yakar. umalım da erken açıklasınlar kimsenin hakkına girmeyelim çünkü ben açıkça söylemek gerekirse ysk açıklanmazsa merkeziye de başvururm açıkta kalmamak adına .

DPB yi aradım bugün sordum arkadaşlar. YSK ya başvurup merkezi alımdan önce sonuçlar belli olur da kazanırsak merkezi atamada tercih yapamıyor muşuz ama kazanamazsak sıkıntı yok normal başvurumuzu yapıyoruz. Burdaki asıl soru YSK nın en erken ne zaman sonuçlanacağı, ilan öyle bir zamanda çıktı ki arafta bırakıyor insanı :( merkezide çıkacak kurumları görmek istiyorum açıkcası, eşimden dolayı çakılı bir kadroya ihtiyacımız var.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
07 Ekim 2019 17:51

Kimsenin hakkına girmiyorsunuz hocam merak etmeyin, siz gitmeyince yedekteki kişiye sıra geliyor, bence tam tersi umalım da merkezide atanalım, yedekteki adam kimse onun da yüzü gülsün, belki adamın puanı benden düşük merkezi alımda gidemeyecek ama YSK da sıralamaya girerek mülakatta YSK yı kazanma şansı var en azından. Emin olun birinin hakkına girmeyi isteyecek en son kişiyim.
kung585, 5 yıl önce

yani sonuçlar aralık başındaki atamaya kadar açıklanmazsa bir de ordan merkezi kardolar için tercih yapabiliyoruz öyle mi? bu çok can yakar. umalım da erken açıklasınlar kimsenin hakkına girmeyelim çünkü ben açıkça söylemek gerekirse ysk açıklanmazsa merkeziye de başvururm açıkta kalmamak adına .

kung585
Memur
07 Ekim 2019 19:25

böyle düşününce de mantıklı alsında. bekleyip görücez baklaım. 24 ekimde tercihler bitiyor. merkezi alım 3 aralıkta. ysk yetiştirebilecek mi acaba yaklaşık 5 haftada

Kimsenin hakkına girmiyorsunuz hocam merak etmeyin, siz gitmeyince yedekteki kişiye sıra geliyor, bence tam tersi umalım da merkezide atanalım, yedekteki adam kimse onun da yüzü gülsün, belki adamın puanı benden düşük merkezi alımda gidemeyecek ama YSK da sıralamaya girerek mülakatta YSK yı kazanma şansı var en azından. Emin olun birinin hakkına girmeyi isteyecek en son kişiyim.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
07 Ekim 2019 19:49

Hepimiz için hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah hocam. Merkezide alım çok olur da umarım puanlar düşebildiği kadar düşer, emek veren herkes karşılığını alır açıkta kalmaz inşallah.
kung585, 5 yıl önce

böyle düşününce de mantıklı alsında. bekleyip görücez baklaım. 24 ekimde tercihler bitiyor. merkezi alım 3 aralıkta. ysk yetiştirebilecek mi acaba yaklaşık 5 haftada

utyura
Şef
08 Ekim 2019 08:46

alımlar il tercihi olarak mı yapılacak

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi