Editörler : hopaliSafak Vaktii
23 Ekim 2019 20:21

Journeyman_
Memur

benim istifam il milli egitim emüdürünun ogretmenlerin merkeze gelebilmek icin istifa etmelerinin digerlerine haksizlik olacagi dusuncesi yuzunden reddedilmis.yariyil tatiline yakin tekrar idtifa dilekcesi verecem

24 Ekim 2019 08:36

Adrenaline_68
Genel Müdür

hocam ben göreve başlamadan istifa ettim idarecilik bu evirde yapılmaz

24 Ekim 2019 10:15

fiatpalio1983
Şube Müdürü

sizi tenzih ederek söylüyorum birçok öğretmen merkezlere gelebilmek için idareci olup hemen istifa..

muratgkhn, 3 hafta önce - Alıntıya git

Yahu bırakın şu birbirinizin kuyusunu kazmayı artık.Merkeze gelmek için istifa ediyorlarmış diye sürekli bir yerlerde konuşulup duruyor.Onun için mi sırf gaziantepte 100 kişilik kontenjan boş kaldı?Adam bir yere atanmışsa orada artık o görevi kaldıramayacak dereceye gelmişse bırakmaktan başka ne çaresi var ki?Orada kalıp kendini harap etmesinin mantığı nedir?Zaten takvim yüzünden bırakan kişi tekrar 2 yıl idareci olamıyor.Yani belirli bir yaptırımı da var.Nedir bu insanların öününü kesme sıkıştırma mantığı anlamış değilim.İdarecilik zaten rahat bir mevki olsaydı her sene bu kadar boşluk olmazdı.Gerçekten şu an bu işin yapılacağı kalmadı.

24 Ekim 2019 17:47

Journeyman_
Memur

bugün dilekcemde belirtmedigim namı pek iyi olmayan bir okula mudurun de baskısıyla gitmeyi kabul ettim.mudur ben geldikten sonra butun islerin aksadigini soyledi bende kendisinin beni gondermek icin ilk gunden itibaren baski yaptigini soyledim.simdi okulda idareci olarak kalsam adam acigimi yakalayıp benle ugrasacak zaten yöneticilik bana gore degil hele boyle bir mudurle hic cekilmiyor yinrde mudurun yaptigi zoruma gidiyor

arkadaslar yöneticilikten istifa edip baska bir okula gectikten sonra müdürü sikayet etsem birsey anlar miyim

24 Ekim 2019 18:45

Sdakif
Aday Memur

bugün dilekcemde belirtmedigim namı pek iyi olmayan bir okula mudurun de baskısıyla gitmeyi kabul ettim.mudur ben geldikten sonra butun islerin aksadigini soyledi bende kendisinin beni gondermek icin ilk gunden itibaren baski yaptigini soyledim.simdi okulda idareci olarak kalsam adam acigimi yakalayıp benle ugrasacak zaten yöneticilik bana gore degil hele boyle bir mudurle hic cekilmiyor yinrde mudurun yaptigi zoruma gidiyor

arkadaslar yöneticilikten istifa edip baska bir okula gectikten sonra müdürü sikayet etsem birsey anlar miyim

Journeyman_, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bu nasıl olabilir ya hem dilekçeniz milli eğitim müdürü tarafından reddediliyor hem de müdürünüz başka bir okul önerebiliyor. Şimdi sizin müdür milli eğitimden de mi yetkili. Pes

24 Ekim 2019 20:15

Journeyman_
Memur

mudur milli egitime sormus neden reddediyorsunuz diye.onlarda normlarin guncellendigini benim dilekcede yazdigim okullarda bos norm olmadigini bunun yerine yeni bos normlarin oldugu okullari soylemis bu okullarin hepside tercih edilmeyen okullar.bende bu okullardan birini secmek zorunda kaldim

24 Ekim 2019 22:57

ivan.snath
Daire Başkanı

Tercih yaparken hiçbir okulu aramadım. Çünkü daha önce il dışı atamalarda öyle bir hata yapmıştım. 2. Tercihim olan küçük bir köy okuluna atandım. 4 derslik 75 öğrenci. Elimde olsa buradan emekli olurum. 1.000-1.500 öğrencilik 80-100 öğretmenli okulda da sırf merkez diye ya da üç beş saat fazla ek ders alacağım diye hırpalanmanın anlamı yok.

Sizin durumunuza gelelim. Galiba tercih yapmadan önce okulu aramıştınız. İlk hatanız bu olmuş. Ne tür okulda ne şartlarda çalışıyorsunuz bilmiyorum. Ama en az 1 yılınızı doldurmaya çalışın. Böylece müdürlük şartlarını da taşımış olacaksınız.

25 Ekim 2019 08:43

Sdakif
Aday Memur

mudur milli egitime sormus neden reddediyorsunuz diye.onlarda normlarin guncellendigini benim dilekcede yazdigim okullarda bos norm olmadigini bunun yerine yeni bos normlarin oldugu okullari soylemis bu okullarin hepside tercih edilmeyen okullar.bende bu okullardan birini secmek zorunda kaldim

Hocam peki yeniden dilekçe ne zaman vereceksiniz?

25 Ekim 2019 20:01

Journeyman_
Memur

bugun yeni dilekcemi verdim.

25 Ekim 2019 23:13

Sdakif
Aday Memur

bugun yeni dilekcemi verdim.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hocam dilekçenize cevap gelirse haber ederseniz çok sevinirim bende aynı süreçte olduğum için merak ediyorum kusura bakmayın.

26 Ekim 2019 07:25

Journeyman_
Memur

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hocam dilekçenize cevap gelirse haber ederseniz çok sevinirim bende aynı süreçte olduğum için merak ediyorum kusura bakmayın.

Sdakif, 3 hafta önce - Alıntıya git

tabi hocam yeni gelisme olursa yazarim buraya.benim dilekcemin mebden onaylandigini vali olurunu bekledigini ogrendim

30 Ekim 2019 08:18

Sdakif
Aday Memur

Var mı bi gelişme hocam?

30 Ekim 2019 18:53

Journeyman_
Memur

bugün kararnamem geldi.cuma gunu ilisigim kesilir yüksek ihtimalle

Toplam 113 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?