Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Ekim 2019 21:32

ANZILIA
Şef

Neden korkup kaçıyorsunuz? Pes yani. Sınavla kazanıp hak etmişsiniz birisinin çirkefliğinden bırakıp gidiyorsunuz?Sonuna kadar direnmek varken. Gerekirse fiziksel olaya hazır olmanız lazım. Çalıştığım yerde bir kaç kişiyi aradılar burayı yazma diye bende inadına yazmalarını söyledim.

Bu arada ben Şube Müdürü olarak çalışıyorum.

11 Ekim 2019 16:53

tekn ve tasr
Aday Memur

Müdür yardımcısının il dışı yer değiştirme yapması durumunda da bir yıl yöneticiliğe başvuramama durumu olur mu ?

13 Ekim 2019 06:59

ilhann02
Aday Memur

Müdür yardımcısı olarak atanan istifa ettiğinde tayin dönemi dışında il içinde olduğu gibi il dışı tayini isteyebilirmi

15 Ekim 2019 16:16

Journeyman_
Aday Memur

hala dilekceye cevap verilmedi.sıkıldım bu isten

15 Ekim 2019 22:15

ahir_zaman
Şef

1 ayi bulur cevap

16 Ekim 2019 12:48

maymay26
Şef

Bugün istifam onaylandı atama kararnamem de geldi , hayırlı olsun

16 Ekim 2019 12:49

maymay26
Şef

7 ekimde verdim 16 ekimde dys ye düştü

16 Ekim 2019 13:04

ng93
Aday Memur

Müdür yardımcılığı zaten genel anlamda böyle bir iş. Müdür imzayı atar angaryayı müdür adına yardımcısı yapar. İstifa hakkınız var, 1 sene yönetici atamasına başvuru yapamazsınız. Ama istifa etmeniz bir sürü insanın hakkına girmeniz anlamına gelir, neticede münhal kadro doldurdunuz. Allah kolaylıklar versin, mobbing peşinde falan fa koşmayın derim ben çok uğraşmış eli boş kalmış biri olarak söylüyorum.

16 Ekim 2019 18:38

Journeyman_
Aday Memur

Müdür yardımcılığı zaten genel anlamda böyle bir iş. Müdür imzayı atar angaryayı müdür adına yardımcısı yapar. İstifa hakkınız var, 1 sene yönetici atamasına başvuru yapamazsınız. Ama istifa etmeniz bir sürü insanın hakkına girmeniz anlamına gelir, neticede münhal kadro doldurdunuz. Allah kolaylıklar versin, mobbing peşinde falan fa koşmayın derim ben çok uğraşmış eli boş kalmış biri olarak söylüyorum.

ng93, 5 gün önce - Alıntıya git

hocam amacimiz kimsenin hakkina girmek degildi ancak calisma sartlari benim kaldiracagim turden degildi

16 Ekim 2019 18:40

Journeyman_
Aday Memur

Bugün istifam onaylandı atama kararnamem de geldi , hayırlı olsun

maymay26, 5 gün önce - Alıntıya git

hayirli olsun hocam.ben hala bekliyorum umarim istifam reddedilmez hic kaldiramam bunaldim iyice

21 Ekim 2019 09:05

Sdakif

Hocam bende aynı durumdaydım dilekçemi verdim fakat bana olumsuz dönüş geldi norm güncellemelerinden sonra dikkate alincak diye size cevap geldi mi?

21 Ekim 2019 22:01

Weierstrass
Genel Müdür

öğretmenliğe geçtim çok rahatladım,iki tane arkadaşımda müdürlüğü bıraktı öğretmenliğe geçti

emin olun ikisi de rahat ve sosyal etkinliklere,gezmelere geçtiler bile....

Toplam 92 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;