Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ekim 2019 20:18

NEMEDYA
Aday Memur

Herkes bu durumda magdur olan en az bir tanidigina ulasmali ve gerek sendika bazinda gerek medya bszinda etkin olmasini tavsiye etmelidir

10 Ekim 2019 00:58

NEMEDYA
Aday Memur

İl içi 2 yıl olmalı zorunluya ek puan kalkmalı

Esirrr, 2 hafta önce - Alıntıya git

sadece il içi değil il dışı da iki yıl olmalı. Bu durumu yolluk almak için kullanmak isteyenlerin önü de ; bazı düzenlemeler ile kesilebilir.

10 Ekim 2019 12:06

NEMEDYA
Aday Memur

Bu kinuyu gündemine alan sendika var mı

10 Ekim 2019 20:29

1800coğrafyacı
Aday Memur

Sayın hocalarım 10-11 ekim tarihlerinde ankara'da meb ve sendikalar arasında yapılmakta olan çalıştay bugün başlamış ve yarın son bulacaktır.Bu çalıştay devam ederken tüm sendikalara e mail ,telefon ve twitter üzerinden ulaşarak talep ve düşüncelerimizi iletirsek gümdeme gelmesi mümkün olabilecektir.

11 Ekim 2019 07:48

NEMEDYA
Aday Memur

Bu konuda birçok mağdur varken neden kimse en azindan bir yorum yapmıyor

11 Ekim 2019 09:39

fatma6onan
Memur

Çünkü herkesin aklı başına tayin dönemlerinde geliyor, şimdi tayin yok diye ses yok

11 Ekim 2019 14:33

NEMEDYA
Aday Memur

Çünkü herkesin aklı başına tayin dönemlerinde geliyor, şimdi tayin yok diye ses yok

fatma6onan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tayin donemi gelmeden düzenleme yapılmalı ki mağduriyet yaşanmasın

11 Ekim 2019 14:48

fatma6onan
Memur

Öyle de... Kimse bu konuya yoğunlaşmadı şu an

11 Ekim 2019 20:54

KARAKALEM2515
Aday Memur

İl içi tayin süresi 2 yıl olmalı

11 Ekim 2019 21:55

ALİYAS
Daire Başkanı
Herkez yorganı kendi üstüne çekmeye çalışıyor.
11 Ekim 2019 22:01

atlasorta
Aday Memur

becayiş olmalı

11 Ekim 2019 23:09

yalnizzlink
Daire Başkanı

milli eğitim bakanlığının atama ve yer değiştirme yönetmeliğini değiştireceğini nereden çıkardınız bunun için sendikalardan falan görüş alacakmış niçin yalan haber paylaşıyorsunuz haberinizin doğru olduğunu iddia ediyorsanız kaynak gösterin lütfen

11 Ekim 2019 23:12

1800coğrafyacı
Aday Memur

milli eğitim bakanlığının atama ve yer değiştirme yönetmeliğini değiştireceğini nereden çıkardınız bunun için sendikalardan falan görüş alacakmış niçin yalan haber paylaşıyorsunuz haberinizin doğru olduğunu iddia ediyorsanız kaynak gösterin lütfen

yalnizzlink, 2 hafta önce - Alıntıya git

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerinin değerlendirilmesi amacıyla çalıştay düzenlendi. Bakanlık bürokratları, il milli eğitim müdürleri, kurum yöneticileri ve öğretmen sendikalarından temsilcilerin katılımıyla Başkent Öğretmenevi'nde dün başlayan Öğretmenlerin Yer Değiştirme Süreçlerini Değerlendirme Çalıştayı sona erdi. Çalıştayda takvim düzenlemesi başta olmak üzere öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerinin değerlendirmesi yapıldı, ayrıca hayata geçirilecek düzenlemelerle ilgili öneri kararları oluşturuldu. AA Video Player 00:00 | 00:00 Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume. Online Video PlatformMEBPERSONEL.COM EN GÜNCEL MEB PERSONEL HABERLERİ BURADA..http://www.mebpersonel.com/meb/meb-den-ogretmen-yer-degistirme-sureci-calistayi-h233525.htmlMEB Personel

12 Ekim 2019 06:50

yalnizzlink
Daire Başkanı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerinin değerlendirilmesi amacıyla çalıştay düzenlendi. Bakanlık bürokratları, il milli eğitim müdürleri, kurum yöneticileri ve öğretmen sendikalarından temsilcilerin katılımıyla Başkent Öğretmenevi'nde dün başlayan Öğretmenlerin Yer Değiştirme Süreçlerini Değerlendirme Çalıştayı sona erdi. Çalıştayda takvim düzenlemesi başta olmak üzere öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerinin değerlendirmesi yapıldı, ayrıca hayata geçirilecek düzenlemelerle ilgili öneri kararları oluşturuldu. AA Video Player 00:00 | 00:00 Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume. Online Video PlatformMEBPERSONEL.COM EN GÜNCEL MEB PERSONEL HABERLERİ BURADA..http://www.mebpersonel.com/meb/meb-den-ogretmen-yer-degistirme-sureci-calistayi-h233525.htmlMEB Personel

1800coğrafyacı, 2 hafta önce - Alıntıya git

kusura bakma bilgim yok. yıllarca ilk kez böyle bir çalışma yapıldığına şahit olsum

12 Ekim 2019 16:30

NEMEDYA
Aday Memur

Çalıştay sonucu hakkinda bilgisi olan var mı

12 Ekim 2019 17:20

1800coğrafyacı
Aday Memur

Çalıştay sonucu hakkinda bilgisi olan var mı

NEMEDYA, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hayata geçirilecek düzenlemelerle ilgili öneri kararları oluşturulduğuna dair bir bilgi var sadece. Ancak bu düzenlemelerin ne olduğuna dair bir bilgisi veya duyumu olan varsa buradan paylaşırsa bizlerde bilgi sahibi olabiliriz.

12 Ekim 2019 18:30

NEMEDYA
Aday Memur

Minumum düzeyde de olsa bazi şeylerin değişmesi sonucu çıkmıştır umarım. Cunku çok fazla mağduriyet ve doğal olarak fazla da beklenti var

12 Ekim 2019 18:45

fatma6onan
Memur

En kısa zamanda detaylı bilgi verirler inşallah

13 Ekim 2019 20:45

NEMEDYA
Aday Memur

Sendikalardan bu konu ile ilgili bir bilgi alan

var mı ?

14 Ekim 2019 21:07

1800coğrafyacı
Aday Memur

Sendikalardan bu konu ile ilgili bir bilgi alan

var mı ?

NEMEDYA, 1 hafta önce - Alıntıya git

Eğitim-Bir-Sen in twitter hesabında Öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerini değerlendirme ve geliştirme çalıştayına katıldık diye tweet atılmış. 4 gün önce.

Toplam 94 mesaj

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?