Editörler : gubaz
«171819202122232425262728»
18 Ekim 2019 17:23

Erca.d
Aday Memur

Hepimizin hakkında hayırlısı

18 Ekim 2019 17:23

spiriferina

Arkadaşlar herhangi bi mail alan oldu mu

Erca.d, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben aldım ama mailde sınavınız geçersiz olmuştır sistemsel nedenli sorundan kaynaklanıyor yazıyor sizlerde böle bişey var mı?

18 Ekim 2019 17:25

Hbele
Aday Memur
Hayır gelmedi sen sınavı bitiremedin mi acaba
18 Ekim 2019 18:06

Erca.d
Aday Memur

Evet banada geldi yeni yarın tekrar bi sınav olucam

Acaba aynı sıkıntılar yaşanırmı çünkü yine 2 ile 3

Arası

18 Ekim 2019 19:10

Ygsahh

Hiç bir şey anlamadım bu sınavdan ve süreçten kimi girememiş kiminin geçersiz

18 Ekim 2019 19:18

Hbele
Aday Memur
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu sınav yenilenmeli ben giren biriisi olarak söylüyorum bunu çünkü o günün sınava giren kişilerinin psikolojisiyle yarın girenin psikolojisi aynı olmayacak. Geçerli sayılmayanda cabası
18 Ekim 2019 19:52

DERVİŞ DERVİŞ
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu sınav yenilenmeli ben giren biriisi olarak söylüyorum bunu çünkü o günün sınava giren kişilerinin psikolojisiyle yarın girenin psikolojisi aynı olmayacak. Geçerli sayılmayanda cabası
Hbele, 2 ay önce - Alıntıya git
bende size katılıyorum hocam.
18 Ekim 2019 21:12

yagmuratagun
Aday Memur

Arkadaşlar yeniden sınav yapmayacaklar bizi kaldığımız yerden başlayacak yani sizinle aramızda fark olmayacak ayrıca siz bi an da yaptı niz biz 1 haftadir durumun duzelmesini bekliyoruz bence psikolojik olarak etkilenen biziz. Lütfen biraz düşünceli olun

18 Ekim 2019 21:24

Hbele
Aday Memur

Arkadaşlar yeniden sınav yapmayacaklar bizi kaldığımız yerden başlayacak yani sizinle aramızda fark olmayacak ayrıca siz bi an da yaptı niz biz 1 haftadir durumun duzelmesini bekliyoruz bence psikolojik olarak etkilenen biziz. Lütfen biraz düşünceli olun

yagmuratagun, 2 ay önce - Alıntıya git
Bilmiyorduk kusura bakmayın gelen mesajda kalan yerden devam edeceğine dair bi bilgi gelmediğine dair bu kanıya vardım
18 Ekim 2019 21:33

Totiiii

Arkadaşlar şimdi yarın herkes mi sınav olacak yoksa sınavı geçersiz olanlar mı

18 Ekim 2019 21:44

spiriferina

Herhangi bir içerik paylaşılmamış sadece sistemsel sorun diyor yarın gireceksiniz diyor o değilde

18 Ekim 2019 21:46

spiriferina

Mat sorularını kafadan mı çözeceğiz yoksa kağıt kalem kullanacak mıyız bilgilendirin beni

18 Ekim 2019 21:54

hcr.ymrk
Aday Memur

Mat sorularını kafadan mı çözeceğiz yoksa kağıt kalem kullanacak mıyız bilgilendirin beni

spiriferina, 2 ay önce - Alıntıya git

Kamera açık olmadığına göre istediğiniz gibi kalem kağıt kullanarak çözmekte herhangi bi sorun olmaz diye düşünüyorum

19 Ekim 2019 00:23

bery00
Aday Memur
Değerli Adayımız, Bankamızın Banko Hizmetleri Asistanı (Gişe Elemanı) pozisyonu için yapılan uygulamada sistemsel sorun yaşadığınız tespit edilerek sınavınızın tekrarlanması uygun görülmüştür. 19 Ekim tarihinde saat 14.00'te sınav başvuru ekranında belirttiğiniz birinci e-posta adresine İKS kullanıcı adıyla uygulama linki gönderilecektir. Genel bilgiler ve talimatlar Genel yetenek testi uygulaması 19 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 14.00 ile 15.00 arasında aktif olacaktır. Adayların gönderilen link üzerinden erişecekleri uygulama 45 dakika sürecektir ve uygulamaya 5 kez yeniden giriş hakkı bulunacaktır. Yeniden girişlerde adaylar teste kaldığı yerden devam edebileceklerdir. Sınav günü saat 15.00 itibariyle link üzerinden uygulamaya erişim kapatılacaktır. Ancak belirtilen saatte testi çözmeye devam eden adayların 45 dakikalık sürenin kalan kısmını tamamlamasına imkan tanınacaktır. Adaylar hakkı kalsa dahi saat 15.00'ten sonra uygulamaya yeniden giriş yapamayacaklardır. Uygulamada yalnızca bir soru geriye gidilebilir. Sorular arasında gezinilemez ve sorular boş bırakılamaz. Bu nedenle soruların sırayla ve doğru bir biçimde çözülmesine özen gösterilmelidir. Adaylar uygulama süresini de dikkate alarak linkin aktif olduğu süre içerisinde zaman planlamalarını kendileri yapmalıdır. En iyi deneyim için masaüstü bilgisayarlardan ve Google Chrome internet tarayıcısı kullanarak erişilmesi önerilmektedir. Uygulama esnasında yalnız kalacağınız, sessiz ve bölünmeden yanıtlayabileceğiniz bir ortam sağlanmalıdır. Uygulamaya kaç defa giriş-çıkış yaptığınız incelenecektir. Şüpheli bir durumla karşılaşılması durumunda değerlendirmeniz geçersiz sayılacaktır. * Yapılacak uygulama esnasında aday tarafından kullanılan cihaz, yazılım, internet tarayıcısı, internet alt yapısı, vb. kaynaklı tüm teknik nedenlerle yaşanan sorunlardan ve başvuru esnasında birinci e-posta adresi olarak belirtilen adrese sınav tarihinde aday tarafından erişilememesinden adaylar sorumlu olacaktır. TÜRKİYE HALK BANKASI AŞ İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANLIĞI
19 Ekim 2019 00:26

bery00
Aday Memur
bana bu şekilde mail geldi. oysaki tamamlamıştm ben sınavı. son 10 soruyu okumadan işaretledim tabi. ne yani herkes girmeyecek mi?
19 Ekim 2019 08:19

Yncgl
Aday Memur

benim arkadaşımda sınavı tamamlamasına rağmen ona bu msj gelmiş ..

19 Ekim 2019 13:31

bery00
Aday Memur
yine son dakikaya kadar link atmıcaklar sanırım, var mı link alan?
19 Ekim 2019 15:43

Erca.d
Aday Memur

Herkes sınavı tamamladı mı arkadaşlar

19 Ekim 2019 17:31

katiphilal
Aday Memur

son soruları salladım ne zmn acıkanr

19 Ekim 2019 19:19

Erca.d
Aday Memur

Evet bende salladım son üç dakikam kalmıştı 6 sorumu

sallamak zorunda kalfım

Toplam 616 mesaj
«171819202122232425262728»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;