Editörler : hopaliSafak Vaktii
05 Ekim 2019 16:28   

Güvenlik soruşturması tamamlanıp göreve başlayan?

Merhaba; 2019 Ağustos atamasında İstanbul'a atandım. Aranızda soruşturması tamamlanıp göreve başlayan oldu mu? Göreve ne zaman başlayabilirim diye merak içindeyim. Göreve başlayan arkadaşlar varsa ne zaman başladıklarını ve hangi ilde olduklarını yazabilirler mi?

05 Ekim 2019 17:19

ddddddd
Memur

bende istanbula atandım ama istanbulda ikamet ediyorum. istanbulda ikamet edip soruşturması biten duymadım.

05 Ekim 2019 20:24

gülcanseda
Memur

ben de esenyurda atandım ama arayan eden yok

05 Ekim 2019 21:10

kemaltaman
Aday Memur
Eşimde İstanbul'a atandı evrakları 22 Ağustos ta verdik, ne arayan var ne soran
05 Ekim 2019 21:40

Türkçemaay
Aday Memur

Ben de İstanbul Esenyurt'a atandım ama hiçbir haber yok. Aynı okulda Istanbul'da ikamet edip Istanbul'a atanan 3 öğretmeniz. Hiçbirimizinki bitmedi ama Antalya'dan gelen arkadaşın soruşturması bitti, sözleşmeyi imzaladı.

05 Ekim 2019 22:29

Ynsdrmz
Aday Memur

Ben de İstanbul Esenyurt'a atandım ama hiçbir haber yok. Aynı okulda Istanbul'da ikamet edip Istanbul'a atanan 3 öğretmeniz. Hiçbirimizinki bitmedi ama Antalya'dan gelen arkadaşın soruşturması bitti, sözleşmeyi imzaladı.

Türkçemaay, 2 hafta önce - Alıntıya git
Soruşturması biten arkadaşınızda Esenyurt'a mı atanmıştı? Bende İstanbul Esenler'e atandım Antalya'da oturuyorum ama ses seda çıkmadı henüz.
05 Ekim 2019 23:07

Zeeyneep4
Aday Memur

Ben İstanbul'da ikamet ediyorum ve İstanbul'a atandım.Cuma günü ilçeden soruşturmamın bittiğini ve pazartesi günü gelip imza atarak hemen işe başlamam gerektiğini bildiren bir telefon aldım.İstanbul'da ikamet edenlerden kimse çağırılmadı diye biliyordum fakat aranan başka kişilerde olduğunu öğrendim,merak edenlerin de haberi olsun istedim.

06 Ekim 2019 01:03

ddddddd
Memur

hocam hangi ilçe sizinki.benim bahçelievler

06 Ekim 2019 10:09

Zeeyneep4
Aday Memur

Gaziosmanpaşa.İkametim de,atandığım okul da aynı ilçede bulunuyor.

06 Ekim 2019 10:41

smtcglr
Aday Memur
Benim eşim de Esenyurt a atandı ne arayan var ne soran. Ben ara ara Esenyurt ilçe mem i arıyorum, bilgi veremeyiz bizden haber bekleyin diyorlar..Onlar da bilmiyor ne yaptıklarını.. ikamet Samsun
06 Ekim 2019 16:29

smtcglr
Aday Memur

İstanbul da oturan yok mu hayrına Esenyurt Mem e gitse de bir sorsa bilgi alsa

06 Ekim 2019 19:44

ddddddd
Memur

telefona çıkmıyorlarmı?

06 Ekim 2019 21:43

smtcglr
Aday Memur

telefona çıkmıyorlarmı?

ddddddd, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bana soruyorsanız, telefona çıkıyorlar saolsunlar her aradığımda çıktılar ama hep geçiştiriyorlar bende telefonda çok bunaltmak istemiyorum işi gücü olabilir. Telefonda herşey rahat konuşulamıyor.. Yakın bi yer olsa basıp gidecem de Samsun dan 770 km :(

06 Ekim 2019 21:48

ddddddd
Memur

ellerinde bilgi olsa söylerler. ben bahçelievlere gidip bizzat soruyorum da ne değisiyor.banada henüz gelen bir şey yok diyorlar.

06 Ekim 2019 23:15

smtcglr
Aday Memur

ellerinde bilgi olsa söylerler. ben bahçelievlere gidip bizzat soruyorum da ne değisiyor.banada henüz gelen bir şey yok diyorlar.

ddddddd, 1 hafta önce - Alıntıya git

Tanıdığı olan, nazı geçen dosya numarasını öğrenip dosyasının nerede ne durumda olduğunu öğrenebiliyor aslında.

07 Ekim 2019 06:06

Türkçemaay
Aday Memur
Soruşturması biten arkadaşınızda Esenyurt'a mı atanmıştı? Bende İstanbul Esenler'e atandım Antalya'da oturuyorum ama ses seda çıkmadı henüz.
Ynsdrmz, 2 hafta önce - Alıntıya git

Antalya'dan gelen arkadaş da Esenyurt'a atandı. Aynı okuldayız.

07 Ekim 2019 19:27

cadicam
Aday Memur
Atama yeri Erzurum ikamet Istanbul bugün aradılar göreve başlayabilirsiniz diye..
08 Ekim 2019 10:32

Ogretmnimben
Aday Memur

Şanlıurfa merkez hala aranmadım. Okulu arasam bir faydası olur mu acaba arkadaşlar ?

08 Ekim 2019 12:21

cadicam
Aday Memur
Okulun yapabileceği pek bir şey yok
08 Ekim 2019 15:31

r199623

Hocam merhabalar konuyla alakasiz ama kac puanla atandiniz istanbula?

08 Ekim 2019 21:57

Bote.zynpfr
Aday Memur

Arkadaşlar benimde ikamet Ankara atandığım yer İstanbul 23 ünde arandim. İstifam dün onayandi bugün sözleşmemi imzaladim. Darısı bekleyen diğer arkadaslarimiza insallah

Toplam 21 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?