Editörler :
05 Ekim 2019 22:51   

İlan Geliyor ,Detaylar Burada!
Evet arkadaşlar şu an itibariyle teyit etmiş bulunuyoruz 16 Ekim'de ilan gelecek 21 Ekim'de tercihler başlayacak Branş dağılımında ufak süprizler olacak beklemede kalın
05 Ekim 2019 22:53

Hemşirelis5
Aday Memur

Gerçekten mi

05 Ekim 2019 22:54

OĞUZHANARIN
Aday Memur
Üstad Hayal Kurmaya Başlayalım Mı?
05 Ekim 2019 23:12

adanademir1940
Aday Memur
nereden teyit ettin babacan boş lafla millete umut verme yazıktır
05 Ekim 2019 23:15

Sedaerzz
Memur
gecenin bu saatinde teyit ettin öyle mi bunca milletin ahını almak hoşuna mı gidiyor yazık valaha bu kadar okumuşsun ama yazık canın sıkılmış senin beklemekten boş işlerle uğraşmayı bırak kahin bey ....
05 Ekim 2019 23:18

AyyıldıZ-06
Aday Memur
adam dalga geçiyor hemen zıplıyonuz yazık valla adamın kullanıcı adı kahin zaten bu kadar mal olunmaz
05 Ekim 2019 23:25

oftik
Aday Memur

Allah akıl fikir versin

05 Ekim 2019 23:27

adembasar1

dostlar inanmayin şu dallamaya taniyorum kendisini davar milletle dalga geciyo

05 Ekim 2019 23:30

kahinsglık11
Aday Memur
gecenin bu saatinde teyit ettin öyle mi bunca milletin ahını almak hoşuna mı gidiyor yazık valaha bu kadar okumuşsun ama yazık canın sıkılmış senin beklemekten boş işlerle uğraşmayı bırak kahin bey ....
Sedaerzz, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kardeş gündemi bir takip et istersen öyle gel konuş
06 Ekim 2019 00:07

paramedikemir
Aday Memur

Kardesim neye gore soyluyorsun.Kaynagin ne.Kesin midir neye dayanarak soyluyorsun aciklar misin.Eger ki bu yazdiklarin tahmimse hoş degil gercekten insanlar hayattan zaten sogumus.Bi de boyle yalan yanis bilgiler usandirir.Gerek yok boyle seylere.Ha illa dogrudur diyorsan konuuu biraz acarsan sevinirz

06 Ekim 2019 00:10

112Genc
Kapalı

21 ekimde klavuz o kardeşim 16 ekimde olansa CB onayı bir daha teyit et :)

06 Ekim 2019 00:14

Hemşirelis5
Aday Memur

112Genc, 2 hafta önce - Alıntıya git

Haber doğru mu peki

06 Ekim 2019 00:31

112Genc
Kapalı

Haber doğru mu peki

Hemşirelis5, 2 hafta önce - Alıntıya git

yokbe sallıyorum :D

06 Ekim 2019 00:32

112Genc
Kapalı

Arkadaşa istinaden ironidir gerçek algılamayın lütfen :D

06 Ekim 2019 00:36

Hemşirelis5
Aday Memur

yokbe sallıyorum :D

Baya komik teşekkürler aylardır bekleyen insanlarla gidin özelden dalga gecin

06 Ekim 2019 01:04

anestezistttleyla
Kapalı
Buraya üye olalı 5 gün oldu o günden beri uykusuzum bir umut veriyorsunuz bir dalga geciyorsunuz sevinim mi üzilim mi bilmiyorum dengem şaştı yeter artık yazık ya bir tek kendimizi degil ailelerimizi de mahfettik kendi stresimizden
06 Ekim 2019 08:48

paramedikemir
Aday Memur

ne boş insanlar var

06 Ekim 2019 08:52

hahmet001
Aday Memur

bak millettin ahını alıyosun sonra atanamayacan amk :D

06 Ekim 2019 10:16

kahinsglık11
Aday Memur
Arkadaşlar edindiğimiz bilgiye söylüyoruz kimseye umut vermek gibi bir niyetimiz Yok aksine edindiğimiz bilgiyle sizlerin umutsuzluğunu kırmak istiyorum İnşallah benim duyduğumdan daha erken olur ama şöyle birşeyde var planlama dairenin yaptığı sayılara anestezi laboratuvar gibi beklediği sayıyı göremeyen bölümlerin temsilcileri milletvekilleri aracılığıyla bakanlığa baskı oluşturmaya çalışıyor Paramediğe verilen sayılar görüldüğü gibi bazılarını rahatsız etmiş sorunun kaynağı bu Ama şunu bilmiyorlarki paramediğe verilen sayı yerine teknikere ayrılan sayının azlığına itiraz etseler eminim herkes adına daha faydalı olacak ama malesef yanlış şekilde hak aranıyor.
06 Ekim 2019 10:19

hahmet001
Aday Memur

aga Ali Aras Net olmayan şeyi paylaşmaz. Listedekiler bana göre aynısı gelir.

06 Ekim 2019 10:21

Ortogrtmhems
Şef
Arkadaşlar edindiğimiz bilgiye söylüyoruz kimseye umut vermek gibi bir niyetimiz Yok aksine edindiğimiz bilgiyle sizlerin umutsuzluğunu kırmak istiyorum İnşallah benim duyduğumdan daha erken olur ama şöyle birşeyde var planlama dairenin yaptığı sayılara anestezi laboratuvar gibi beklediği sayıyı göremeyen bölümlerin temsilcileri milletvekilleri aracılığıyla bakanlığa baskı oluşturmaya çalışıyor Paramediğe verilen sayılar görüldüğü gibi bazılarını rahatsız etmiş sorunun kaynağı bu Ama şunu bilmiyorlarki paramediğe verilen sayı yerine teknikere ayrılan sayının azlığına itiraz etseler eminim herkes adına daha faydalı olacak ama malesef yanlış şekilde hak aranıyor.
kahinsglık11, 2 hafta önce - Alıntıya git
en merak edilen ortaöğretim hemşireye yorumunuz ne peki
Toplam 61 mesaj

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?