Editörler :
14 Ekim 2019 22:10

Kpsskpsss
Kapalı

Okudum tabiki. Siz deyince şimdi tekrar baktım sorumun cevabı yazıyormuş teşekkürler

15 Ekim 2019 16:13

depblu
Aday Memur

Ben subaylığa başvurmuştum sadece astsubaylığı hiç düşünmedim bir bilgim yok bu konuda

kanatlarımınaltında, 1 ay önce - Alıntıya git

alanınız ne acaba? hava piyade falan mı. mühendislik sınıfı subayların çalışma şartları ve ortamları nasıl acaba bilginiz var mı?

15 Ekim 2019 23:23

dmr461
Aday Memur

Ön başvuruda güvenlik soruşturması doldurmak gerekmiyor değil mi ? Sistem izin vermiyor bende. Mülakata gidilirken doldurulacak galiba.

16 Ekim 2019 08:43

Pesetme.asla
Aday Memur

Sozlu mulakata giderken doldurucaksin ve goturuceksin

16 Ekim 2019 19:05

sessegnon
Aday Memur

sosyal bilimler diye tabir edilen bölümlerden birinden mezunum, kk bakım, mühimmat başvuru yaptım mühendislik fakultesi mezunlarina ilgilendirmesi gereken bu sınifta ne gibi işler yapilir bir de hava istihbarat sinifi hakkinda bilgisi olan var mi? subaylik egitim süreleri tüm siniflarda ayni mi oluyor süreler ne kadar?

16 Ekim 2019 19:10

Ottoman53
Aday Memur
Hava kuvvetleri maliye sınıfına başvuru yaptım, keza kara kuvvetleri maliye sınıfına da. Eğitim süreci olsun, maliye sınıfı olsun bilgi verebilir misiniz? merak ettiklerim, eğitim süresi ne kadar? maliye sınıfı çalışma ortamı nasıldır? eğitimde ne tür eğitimler göreceğiz? intibak eğitimi kaç gün? hizmet süresi kaç yıl? konu hakkında yardımcı olur musunuz teşekkürler?
16 Ekim 2019 23:38

Makmüh0306
Makine mühendisleri hangi tercihleri yaptınız kpss puanlarınız nedir acaba ?
17 Ekim 2019 00:17

Forcenail
Aday Memur
Makine mühendisleri hangi tercihleri yaptınız kpss puanlarınız nedir acaba ?
Makmüh0306, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben makine muhendisiyim 17 tercih yaptım.Tüm sınıflara basvurdum.uçak bakım,bakım gibi bölümleri üstlere yazdım.
17 Ekim 2019 07:57

Makmüh0306
Ben makine muhendisiyim 17 tercih yaptım.Tüm sınıflara basvurdum.uçak bakım,bakım gibi bölümleri üstlere yazdım.
Forcenail, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kpps kaç peki benim çok düşük
17 Ekim 2019 16:31

Forcenail
Aday Memur
Kpps kaç peki benim çok düşük
Makmüh0306, 4 hafta önce - Alıntıya git
Benimde cok dusuk 68.kismet artik fyt ve sozluyu yuksek tutmaya calisacagiz.
20 Ekim 2019 01:58

Makmüh0306

HKK için konuşuyorum alaninla alakalı işlerle meşgul olursun . Ankara Konya Eskişehir fabrikalarda görev yaparsın . Yardımcı sınıf olduğu için rahattır . Ama iş yoğunluğu fazla . Bilgisayar Mühendisliği KPSs düşük alıyor zaten HKK lerinde başvuru çok olmadığından dolayı

kanatlarımınaltında, 1 ay önce - Alıntıya git
Merhabalar makine mühendisleri hakkında bilginiz var mı kpss yüksek olanlar çok başvuruyor diye biliyorum benim düşük kpss şansım olabilir mi sizce ?
20 Ekim 2019 22:17

paemadayı23
Aday Memur

hava piyade misiniz siz? branş nedir

Toplam 112 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?