Editörler : swat3410

Kapalı
07 Ekim 2019 11:33

Yeni Nesil Amirleri Begenmeyenler

paemli amirleri begenmeyen sevgili memurlar neden egm icerisinde bu sekilde bir hasetlik durumu var anlamakta gucluk geciyorum. her kurum ve kurulusta damdan duser gibi basa yonetici geliyor, kitleri soylemiyorum bile butun isleyis zaten o sekilde oluyor ki diger bakanliklarda vs de o sekilde. Kaldi ki ozel sektorde de management trainee adi altina yeni mezun adam egitimini alip mudur olarak basliyor ise en buyuk kurumsal sirketlerde. Hadi kolluk kuvveti orgeni olarak ver desen tskda zaten subay alimi ayni sekilde yapiliyor, dis kaynak komiser aliminin kesilmesini istemek bu baglamda zaten anlamsiz kaliyor. bana emniyet icinde su tavir samimi gelmiyor ozellikle pomemliler icin, sende damdar duser gibi polis oldun o zaman madem bu kadar idealisttin pmyo ya gitseydin, gercekten polis olmak isteyenleri tenzih ederim teskilatta istedigi yerlere gelemedikten sonra kacis olarak bu ise giren kisi basina gelen amirin alim seklini elestirmesin hic samimi degil

karakol38
Yasaklı
07 Ekim 2019 11:52

Hesap sorar gibi yazacağına özeleştiri ve problem neyse artık herkesin fikirlerini medeni şekilde yazabileceği artıların ve eksilerin konuşulduğu güzel bir tartışma konusu olsa daha iyi olmazmı işte bu yüzden kaybediyorsunuz önce anlamaya dinlemeye çalışın.

fizeu
Genel Müdür
07 Ekim 2019 11:58

saçmalamışsın gerçekten...bu yazıya yorum dahi yapılmaz...devletlerin tarihlerini incele yükselme devrinde ne olduğunu ve sonrasında ne yapıldığını,daha sonrasında gerileme devrinde neler yaşandığını oku yöneticiliğin neden damdan düşer gibi olmaması gerektiğini öğren ondan sonra burada konuşulanların yazılanların kişisel hasetmi yoksa devletin geleceğinin düşünüldüğünden mi olduğunu anlarsın...ne olacak ki her yerde damdan düşüyor diyerek geçmişte hainlerin çaldıkları sorularla " imanli olanlardansınız sizden başkası bu göreve layık değil" diyerek hırsızların vicdanını tatmin etme yöntemiyle aynı mantığa çıkarsın...

son osmanlı44
Aday Memur
07 Ekim 2019 12:35

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ben seviyorum bir kısmı çok iyi insanlar

07 Ekim 2019 13:10

bu başlığın açılması bile kokuşmuşluğun göstergesidir

sagokafkef1
Aday Memur
07 Ekim 2019 13:33

arkadas kesin gazi universitesi tarih bölümü mezunu kom yrddir.
07 Ekim 2019 13:38

11 yıllık Polisin 2 defa Sudan sebeplerle mülakatlarda elenip klavye ile ahkam birisinin onun başına amir olarak gelmesi Allah tan olmasa gerek bu iş kulun yanlışlığı demektir kendine ağlayacak başka bir platform bul

elfaruq
Kapalı
07 Ekim 2019 14:32

anlatmak istediklerim yanlis anlasildi paemliler inanilmaz zeki vizyonlu basarilidir demiyorum sadece bu sekilde yapilan bir alim itibariyle giren kisilere tavir alinmasi anlamsiz geldigini anlatmaya calistim

Ospina34
Şef
07 Ekim 2019 15:00

Her şeye hemen rapor yazıyorlar

Brk78
Yasaklı
07 Ekim 2019 15:02

Sende bir empati kur o zaman
elfaruq, 5 yıl önce

anlatmak istediklerim yanlis anlasildi paemliler inanilmaz zeki vizyonlu basarilidir demiyorum sadece bu sekilde yapilan bir alim itibariyle giren kisilere tavir alinmasi anlamsiz geldigini anlatmaya calistim

Hasankeyf38
Genel Müdür
07 Ekim 2019 15:03

benim çalıştığım ilçe de ki hastanenin başhekiminin tayini çıktı. arkadaşımızın da bahsettiği yöntemle başhekim alınacak heralde.

ferdit
Aday Memur
07 Ekim 2019 18:24

ISIN DOGRUSU TABIKI DE SADECE MESLEKTEN ALMALARI AMIR EGITIM MERKEZI DIYE BIR SEY OLMAZ COK SACMA MESLEKTE TECRUBE EDINILIR PISILIR VE YUKSELIP GIDERSIN

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
07 Ekim 2019 19:38

siyasi idare ile siyasi idare ile gider. insanı yaşat ki devlet yaşasın. bu şekilde alımlar vicdanları rahatlatmadı liyakat sıfır.. yaw düşünün normal memur herhangi bir kuruma 90 dan aşağı atanamazken 70 puan ile amir olarak atanması oluyor bu adamlar ilerde il emniyet müdürü olacak vali olacak istihbarat müdürü olacak... sizce gerçekten hak ediyorlar mı??? amirim dediğim adam benden zeki olsun emek harcamış olsun... O komserlerin hiçbiri o koltuğu dolduramıyorsunuz hak etmiyorsunuz.... amirlik vasfı bu kadar ayaklar altına alınmaması gerek

police888
Kapalı
07 Ekim 2019 20:29

arkadas heryerde yanlis yapılıyor bu yanlis egm de de var ve biz bu sekilde amir olduk doğruyu savunmayin.... sorun beyinde zaten polis olmayan amir olursa bosuna maas alir hizmet vermesini beklemek 3 ila 5 sene beklemeniz gerek

Tsubasa84
Kapalı
07 Ekim 2019 21:28

polis yapmadıkları adamı 1 yıl sonra komiser yapıyorlar buyrun size liyakat başka söze hacet yok.

polaris89
Aday Memur
07 Ekim 2019 21:52

Hasetlik ile alakası yok. 5 aylık asaleti tasdik olmamış adam, geliyor polislik böyle yapılmaz diye ders vermeye kalkıyor. 3 günde gördüğü sahte itibar ile elde tesbih ağzını yaya yaya etrafta dolaşıp yaşça büyük memurlara ahkam kesiyor.

mounter
Aday Memur
07 Ekim 2019 22:06

Dışarıdan amir almak yerine polislerden meslek içi alım olmalı tecrübeli mesleği bilen deneyimli bu en mantıklısı da şöyle bir gerçek var kime teklif edersen et 70 ve üstü puan alıp komiser yardımcısı olarak başlıcaksın diye söyle herkes kabul eder kabul etmem diyen yalan söyler , istenilen paemin kapanması ise zaten paem alınları bitti sorun kalmadı ! artık polislerden meslek için amir alınacak.

16kasim2016
Kapalı
07 Ekim 2019 22:09

hacı dış kaynak zaten 2020 itibarı ile kesiliyor. kanun koyucu o şekilde takdir etmiş. bu konuda söz söylemek senin haddin değil.

mounter
Aday Memur
07 Ekim 2019 22:10

Evet paem alımları bitti 2019 eylül alımı sondu

vanhelsing3535
Kapalı
07 Ekim 2019 22:46

Meslekten gecenleride begenmiyordunuz. Şimdi kalkip meslekten gecisleri savunuyosunuz.

08 Ekim 2019 00:54

anlayana..

polaris89, 5 yıl önce
Hasetlik ile alakası yok. 5 aylık asaleti tasdik olmamış adam, geliyor polislik böyle yapılmaz diye ders vermeye kalkıyor. 3 günde gördüğü sahte itibar ile elde tesbih ağzını yaya yaya etrafta dolaşıp yaşça büyük memurlara ahkam kesiyor.
Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi