Editörler : nayzen
08 Ekim 2019 20:57   

memurun çalışma alanları

memur poliklinikte çalışır mı bilgisi olan arkadaşlar varsa özellikle yazsın

08 Kasım 2019 14:47

saenes74
Daire Başkanı

kurum?

09 Kasım 2019 13:14

tmmz
Aday Memur

kurum?

saenes74, 11 ay önce - Alıntıya git

elazığ fethi sekin şehir hastanesi

12 Kasım 2019 22:08

ismetkirinc
Aday Memur

memur vazife verilen her yerde çalışır. önemli olan nerede çalıştığın değil hangi işte çalışıtırıldığın?

16 Kasım 2019 19:09

balarest
Genel Müdür
memur kadorsuz calismaz. dercesi veya unnvanin alti iste calismaz. yaptigi is muvakati yoksa girevi olmayan iste calismaz
18 Kasım 2019 09:38

adevese
Memur

ihtiyaç olması durumundan çalıştırılabilir. Kaldı ki şirket personeli çalıştırılırken

07 Aralık 2019 15:51

tmmz
Aday Memur

ihtiyaç olması durumundan çalıştırılabilir. Kaldı ki şirket personeli çalıştırılırken

adevese, 10 ay önce - Alıntıya git

kadroluyum poliklinikte çalışıyorum fakat başka polikliniklerde kadrolu şirket personelleri çalışıyor

26 Aralık 2019 08:47

adevese
Memur

kadroluyum poliklinikte çalışıyorum fakat başka polikliniklerde kadrolu şirket personelleri çalışıyor

tmmz, 10 ay önce - Alıntıya git

ben daha önceden özelde poliklinikte çalışıyordum. Zaman nasıl geçtiğini anlamıyordum. Geri diğer işler hem daha zor hemde aşırı dikkat gerektiriyor.

31 Aralık 2019 15:15

tmmz
Aday Memur

ben daha önceden özelde poliklinikte çalışıyordum. Zaman nasıl geçtiğini anlamıyordum. Geri diğer işler hem daha zor hemde aşırı dikkat gerektiriyor.

adevese, 9 ay önce - Alıntıya git

benim çalıştığım yerin hasta sayısı az fakat bu durum insanı dışarı çıkıp çıkmama konusunda ka-rarsız bırakıyor

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?