Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ekim 2019 16:09   

siyasi ve ekonomik gelişmeler
arkadaşlar içinde bulunduğumuz siyasi, askeri ve ekonomik ilişkilerin atanma sayısına nasıl etki edeceğini düşünüyorsunuz?
09 Ekim 2019 16:21

Birbilinmeyen
Aday Memur
Aynen bunu bende merak ediyorum
09 Ekim 2019 16:23

utachi
Aday Memur

illa ki eder. trump gene tehdit etmiş ekonominizi yerle bir ederim diye. doları nasıl 5 liraya kadar yükselttiyse devamını da getirir. operasyon da başlamış zaten az önce. yaptırımlar da bu hafta başlar.. kötü ekonomi demek atamanın da olumsuz etkileneceği demektir.

09 Ekim 2019 16:26

Bergman48
Aday Memur

illa ki eder. trump gene tehdit etmiş ekonominizi yerle bir ederim diye. doları nasıl 5 liraya kadar yükselttiyse devamını da getirir. operasyon da başlamış zaten az önce. yaptırımlar da bu hafta başlar.. kötü ekonomi demek atamanın da olumsuz etkileneceği demektir.

utachi, 2 hafta önce - Alıntıya git
Trump güvenli bölge konusunda bi sıkıntı duymuyor kendisi çekti zaten askerlerini ordan sadece Türkiye nin güvenli bölge dışında ilerlemesini istemiyor
09 Ekim 2019 16:28

utachi
Aday Memur
Trump güvenli bölge konusunda bi sıkıntı duymuyor kendisi çekti zaten askerlerini ordan sadece Türkiye nin güvenli bölge dışında ilerlemesini istemiyor
Bergman48, 2 hafta önce - Alıntıya git

evet sn. cumhurbaşkanıyla ilk görüştüğünde bu operasyona yeşil ışığı yakmıştı. ama sonra yeniden kararını değiştirdi hocam.. mevzu artık,türkiye suriyenin kuzeyine girerse yaptırımlar uygularız a döndü. hatta lindsey graham'ın açıklamasını okuyunuz,operasyon başlarsa cehenemmden çıkacak yaptrımlar uygularız diye

09 Ekim 2019 16:35

Bergman48
Aday Memur

evet sn. cumhurbaşkanıyla ilk görüştüğünde bu operasyona yeşil ışığı yakmıştı. ama sonra yeniden kararını değiştirdi hocam.. mevzu artık,türkiye suriyenin kuzeyine girerse yaptırımlar uygularız a döndü. hatta lindsey graham'ın açıklamasını okuyunuz,operasyon başlarsa cehenemmden çıkacak yaptrımlar uygularız diye

bekleyip göreceğiz artık Graham Türkiye dostu gibi gözükürken bi anda değişti işin siyasi boyutunu şu an kimsenin çok iyi anlayabildiğini düşünmüyorum zaten
09 Ekim 2019 16:38

fhurghan
Şef

trumpun sorunu yok. sadece tr ye sunu dedi benim dedigim yer disina cikmayacaksin cikarsan ekonomi olarak bedelini odersin, ters etki yapmaz su asamada.
09 Ekim 2019 16:41

eray1818
Kapalı

bizim zaten 30 kmden daha da ileri gitme gibi bir amacımız yok hocam sizin de dediğiniz gibi trump sınırları aşarsak yaptırım uygulayacakki zaten öyle bir amacımız yok o yüzden pek olumsuz etkilemez çok büyük bir şey olmazsa

09 Ekim 2019 16:44

fhurghan
Şef

bizim zaten 30 kmden daha da ileri gitme gibi bir amacımız yok hocam sizin de dediğiniz gibi trump sınırları aşarsak yaptırım uygulayacakki zaten öyle bir amacımız yok o yüzden pek olumsuz etkilemez çok büyük bir şey olmazsa

eray1818, 2 hafta önce - Alıntıya git
zaten firatin dogusuna girdigimizde de atama oldu sorun etmeyin yahu bizim atamamiz cok maliyetli bir is degil. 60bin ogretmen = 4.5milyar tl yillik hasilamiz = 1 trilyon tl.
09 Ekim 2019 16:45

Bergman48
Aday Memur

aslında en az zararla atlatalım şu günleri atanma bi gün gelir zaten
09 Ekim 2019 16:47

eray1818
Kapalı

bu arada sosyal medyalara giriş yapamıyorum sizde giriyor mu ?

09 Ekim 2019 16:50

fhurghan
Şef

bu arada sosyal medyalara giriş yapamıyorum sizde giriyor mu ?

sorun yok benim.
09 Ekim 2019 18:13

utachi
Aday Memur
trumpun sorunu yok. sadece tr ye sunu dedi benim dedigim yer disina cikmayacaksin cikarsan ekonomi olarak bedelini odersin, ters etki yapmaz su asamada.
fhurghan, 2 hafta önce - Alıntıya git

https://www.haberler.com/abd-den-turkiye-nin-suriye-harekatini-12511262-haberi/

buyur oku. türkiye girerse dediler.ekonomik yaptırımlar yolda anlayacağın.

09 Ekim 2019 18:28

fhurghan
Şef

https://www.haberler.com/abd-den-turkiye-nin-suriye-harekatini-12511262-haberi/

buyur oku. türkiye girerse dediler.ekonomik yaptırımlar yolda anlayacağın.

o yaptirimlari trump onaylamayacagi icin sorun yok.
10 Ekim 2019 11:42

fhurghan
Şef
++++
Toplam 14 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?