Editörler : nayzen
09 Ekim 2019 20:52   

Emniyetin içindeki GİH'ler toplasın

.

06 Kasım 2019 20:48

hamlea26
Şef

Emniyet içerisindeki GİH Memurları yaptıkları işleri maaş emeklilik sosyal haklar, Silah harçlarından muafiyet (var ise)ücretsiz ulaşım gibi konuları açıklarlar ise bizde öğrenmek istiyoruz.Herkese İşlerinde Allah Kolaylıklar versin.

12 Kasım 2019 22:11

ismetkirinc
Aday Memur

Emniyet içerisindeki GİH Memurları yaptıkları işleri maaş emeklilik sosyal haklar, Silah harçlarından muafiyet (var ise)ücretsiz ulaşım gibi konuları açıklarlar ise bizde öğrenmek istiyoruz.Herkese İşlerinde Allah Kolaylıklar versin.

hamlea26, 1 yıl önce - Alıntıya git

93 yılından beri emniyete gih alınmadı. polis olup sağlık nedeniyle gihe geçenler hariç. emniyette yapılacak en güzel gih memurluğu. ücretsiz ulaşım yok. silah da gereksiz bi şey.

aslında gih memurluğu denilen şey gereksiz bi şey. 90 lardan kalma bir memuriyet tipi.

26 Kasım 2019 00:56

hamlea26
Şef

Cevap için teşekkürler polis maaşı arasındaki fark nedir?

08 Aralık 2019 18:46

Kral yanluz
Şube Müdürü

ÖNCELİKLİ OLARAK BENDE POLİSLİKTEN gih memurluğuna geçtim . arkadaş haklı aslında gereksiz çünkü gih memurunun yapması gereken tüm işler polis memurları bürolara alınarak doldurulmuş ve karakkolda ve devriye atacak adam yok bari gih memurları devriye atsın. ayrıca yükselme durumu yok belli çünkü hiç bir insanı değeriniz bu kurumda yoktur.

08 Aralık 2019 18:47

Kral yanluz
Şube Müdürü

benim gih memuru olarak devrelerim aramdaki maaş farkı operasyon 1000 tl olarak hesaplarsak tam 2000 tl maaş farkı var. ayrıca psikiyatriden geçtiğim için hersene psikiyatriye sevk edilmem ve askerlik yapmam da kurumumun bana hediyesi teşekkür ediyorum

08 Aralık 2019 19:10

cahil001
Aday Memur

benim gih memuru olarak devrelerim aramdaki maaş farkı operasyon 1000 tl olarak hesaplarsak tam 2000 tl maaş farkı var. ayrıca psikiyatriden geçtiğim için hersene psikiyatriye sevk edilmem ve askerlik yapmam da kurumumun bana hediyesi teşekkür ediyorum

Kral yanluz, 12 ay önce - Alıntıya git

Mesaj attım ulaşırmısın

08 Aralık 2019 19:26

Kral yanluz
Şube Müdürü

TAMAM

08 Aralık 2019 19:30

Kral yanluz
Şube Müdürü

hamlea26, 1 yıl önce - Alıntıya git

ÖNCELİKLİ OLARAK ULAŞIM ÜCRETLİ ARTIK EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI PERSONELİ DEĞİLSİN.

08 Aralık 2019 22:17

hamlea26
Şef

Emniyette Gih memuru Arkadaşlar veya Bilen Polis Arkadaşlar;

Emniyette çalışan Gih Memurlar,

Disiplin olarak hangi kanun yönetmelik ile yargılanır ( Polis Disiplin yönetmeliği kendilerini bağlar mı? Disiplin Amirleri kimdir?

İş yerinde günlük izinleri kimden alırlar?

Performans notlarını kim doldurur?

Yıllık izinlerinde artı yol izni var mıdır?,

Sendikaya üyeliğin avantajları nedir?

Başka kurumlara geçiş nasıl olmaktadır?

Hangi büro veya işlerde değerlendirilir?

Bürodaki Polislikten maaş farkı ve ek görevler harici eksi ve artıları var mıdır?

Yükselme Sınavı var mıdır var ise kurum içerisinde nereye kadar yükselebilirler ünvan bazında?

Bilen arkadaşlar cevaplar ise sevinirim.

12 Aralık 2019 09:51

Polis6632
Aday Memur

Bende gih memuruyum emniyette nasıl ulaşım ücretli ulaşım ücretsız emniyet gihine

12 Aralık 2019 21:58

hamlea26
Şef

Bulunduğumuz ile göre mi değişiyor gih memurlarının ücretsiz ulaşım konusu

22 Aralık 2019 21:12

hamlea26
Şef

Emniyette GİH Memurlarına ulaşım ücretli mi?

25 Aralık 2019 20:40

ekselans5858
Aday Memur

Kral yanluz, 12 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim kaçıncı yılında geçtin gih e her sene psikiyatri sevk ne ya velev ki sorunların geçti yada arttı ne gibi durumlarla karsı karsıya kalınıyor hastalıgınız neydi birde

28 Aralık 2019 11:19

Kral yanluz
Şube Müdürü

ÖNCELİKLİ OLARAK ASKERLİĞİMİ SİLAHLI OLARAK YAPMIŞ BİRİ OLARAK. ARTIK EGM BİR BEKLENTİM KALMADI

06 Ocak 2020 13:26

zampara007
Aday Memur

Emniyette Gih memuru Arkadaşlar veya Bilen Polis Arkadaşlar;

Emniyette çalışan Gih Memurlar,

Disiplin olarak hangi kanun yönetmelik ile yargılanır ( Polis Disiplin yönetmeliği kendilerini bağlar mı? Disiplin Amirleri kimdir?

İş yerinde günlük izinleri kimden alırlar?

Performans notlarını kim doldurur?

Yıllık izinlerinde artı yol izni var mıdır?,

Sendikaya üyeliğin avantajları nedir?

Başka kurumlara geçiş nasıl olmaktadır?

Hangi büro veya işlerde değerlendirilir?

Bürodaki Polislikten maaş farkı ve ek görevler harici eksi ve artıları var mıdır?

Yükselme Sınavı var mıdır var ise kurum içerisinde nereye kadar yükselebilirler ünvan bazında?

Bilen arkadaşlar cevaplar ise sevinirim.

hamlea26, 12 ay önce - Alıntıya git
Rez bekliyorum.
07 Ocak 2020 16:27

Kral yanluz
Şube Müdürü

Bende gih memuruyum emniyette nasıl ulaşım ücretli ulaşım ücretsız emniyet gihine

Polis6632, 12 ay önce - Alıntıya git

ÜÇRETLİ BEN BELEDİYE OTOBÜSLERİNDE ÜCRET ÖDÜYORUM. EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI PERSONELİ ÜCRETSİZ. LAKİN SİZ HANGİ İLDESİNİZ VE HANGİ MEVZUAT ESAS ALINIYOR. VARSA BÖYLE BİR ŞEY BİZDE BURDA ÜÇRETSİZ ULAŞIMDAN FAYDALANALIM.

17 Nisan 2020 23:05

ismetkirinc
Aday Memur
Rez bekliyorum.
zampara007, 11 ay önce - Alıntıya git

Gih Memuru polisle aynı disiplin mevzuatına tabidir. Gih memurunun amiri çalıştığı büro amir vekilidir. büro amir vekili yoksa şube müdürüdür. çalıştığı birimdeki tüm personel kimden izin alıyorsa aynı amirden izin alılar. performans notu için de aynı şey geçerlidir. yol izni tüm hizmet sınıflarında vardır. sendikaya üyeliğin bir avantajı olduğunu sanmıyorum. başka kurumlara geçiş her kadroda olduğu gibi torpille veya tekrar kpss ye girerek olur. masa başı her yeder çalışırlar. idari büro, satın alma, belge yönetimi vs. yükselme sınavı sivil personele uzun zamandır açılmıyor. açılsa da göstermelik sınav olur.

gih memuru değilim ama yakın arkadaşım polislikten geçti sağlık sorunları dolayısıyla.

Toplam 17 mesaj

ANKET
Kabine toplantısı sonrasında açıklanan yeni kısıtlamaları nasıl değerlendiriyorsunuz?