Editörler :
10 Ekim 2019 11:03   

Emniyet çalışanlarının stres ve motivasyon düzeyleri incelemeye yönelik bir araştırma

http://www.online-anket.gen.tr/anketformu.php?kullanici_id=11219&anket_id=1

Merhaba polislerin stres ve motivasyonlarına yönelik çalışma yapmaktayım. Ankette kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir.Desteğiniz içn teşekkürler

10 Ekim 2019 12:08

ezgiyayla58
Aday Memur

Kadın polis memurlarının desteğne ihtiyacım var

10 Ekim 2019 16:18

ezgiyayla58
Aday Memur

lütfen ankete katılın stres ve motivasyonunuzu etkileyen etmenleri yazın bir tez yazacağım teşekkürl

10 Ekim 2019 17:55

Gökkushagı
Aday Memur

Nice tezler nice ombudsman kararları çiğnendi geçti siz tezinizi burdan değil bir karakola girin bir devriye aracını durdurun bir kapıda nöbet tutan arkadaşlara birebir yüz yüze/face to face\ yapın anketinizi...

10 Ekim 2019 22:18

ezgiyayla58
Aday Memur

destek bekliyorum

10 Ekim 2019 22:34

raymalifalitikosefa
Memur

burdan size ekmek çıkmaaaaz :D

11 Ekim 2019 07:44

son osmanlı44
Aday Memur

Yazdım katıldık

12 Ekim 2019 21:40

ezgiyayla58
Aday Memur

Abiler, ablalar sürekli meslekteki sıkıntılar mesai saatlerinizi dile getiriyorsunuz ben ülkemi çok seven bir genç olarak üniversite tezimi bunun üzerine yazıyorum ancak katılım yok :(

Desteğinize ihtiyacım var kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir. Yalnızca bilimsel bir çalışma amaçlı yapılmaktadır.Desteğiniz için teşekkür ederim :)

13 Ekim 2019 12:25

Gökkushagı
Aday Memur

Abiler, ablalar sürekli meslekteki sıkıntılar mesai saatlerinizi dile getiriyorsunuz ben ülkemi çok seven bir genç olarak üniversite tezimi bunun üzerine yazıyorum ancak katılım yok :(

Desteğinize ihtiyacım var kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir. Yalnızca bilimsel bir çalışma amaçlı yapılmaktadır.Desteğiniz için teşekkür ederim :)

ezgiyayla58, 6 gün önce - Alıntıya git

Duygu sömürüsü he:) sen de mi be brütüs sen de mi polisi smürceksin...

Toplam 8 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;