Editörler : muhtesem32
10 Ekim 2019 12:18   


Kayıt yenilersem öğrenci haklarımdan yararlanabilir miyim ?

2547 sayılı Yasanın 44. maddesine göre Fakültedeki azami öğrenim süresini aştınız. Kaydınızı yeniletmek koşuluyla süresiz olarak öğretime devam (sınavlara girme) hakkınız bulunmaktadır yazıyor.

kayıt yenilesem öğrenci kartından faydalanabilir miyim ?

 
ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;